ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.178.467 RON | 151.025 RON | 442.141 RON | 332.730 RON | 1.749.405 RON | 1.642.021 RON | 1 |
| 2024 | 1.324.338 RON | 337.215 RON | 261.227 RON | 88.082 RON | 1.828.204 RON | 1.655.997 RON | 1 |
| 2023 | 1.593.235 RON | 426.633 RON | 400.375 RON | 119.641 RON | 1.909.515 RON | 1.628.781 RON | 1 |
| 2022 | 1.176.966 RON | 272.736 RON | 467.634 RON | — | 1.782.282 RON | 1.314.648 RON | 1 |
| 2021 | 1.420.672 RON | 432.584 RON | 261.186 RON | 1.385 RON | 1.771.713 RON | 1.511.912 RON | — |
| 2020 | 1.573.996 RON | 479.989 RON | 318.763 RON | 3.048 RON | 1.719.789 RON | 1.413.248 RON | 1 |
| 2019 | 1.474.192 RON | 435.279 RON | 227.088 RON | 38.063 RON | 1.649.821 RON | 1.479.559 RON | 1 |
| 2018 | 1.216.453 RON | 290.206 RON | 182.495 RON | 66.970 RON | 1.158.893 RON | 1.044.281 RON | 1 |
| 2017 | 1.129.671 RON | 200.912 RON | 268.462 RON | 103.451 RON | 917.455 RON | 754.075 RON | 1 |
| 2016 | 1.093.562 RON | 254.153 RON | 234.226 RON | 141.078 RON | 893.921 RON | 805.794 RON | 1 |
| 2015 | 763.847 RON | 95.061 RON | 138.451 RON | 8.313 RON | 674.352 RON | 551.650 RON | 1 |
| 2014 | 742.701 RON | 97.998 RON | 163.473 RON | 5.629 RON | 600.834 RON | 456.589 RON | — |
| 2013 | 810.209 RON | 116.288 RON | 221.044 RON | 26.395 RON | 536.872 RON | 358.918 RON | 1 |
| 2012 | 803.387 RON | 120.959 RON | 200.212 RON | 48.539 RON | 394.541 RON | 243.253 RON | 1 |
| 2011 | 585.970 RON | 55.651 RON | 236.353 RON | 68.341 RON | 285.002 RON | 121.239 RON | 1 |
| 2010 | 364.609 RON | 49.019 RON | 129.792 RON | — | 194.384 RON | 65.588 RON | — |
| 2009 | 84.928 RON | 16.169 RON | 71.681 RON | — | 87.736 RON | 16.569 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.178.467 RON | 1.324.338 RON | 1.593.235 RON | 1.176.966 RON | 1.420.672 RON | 1.573.996 RON | 1.474.192 RON | 1.216.453 RON | 1.129.671 RON | 1.093.562 RON | 763.847 RON | 742.701 RON | 810.209 RON | 803.387 RON | 585.970 RON | 364.609 RON | 84.928 RON |
| Venituri totale | 1.182.596 RON | 1.327.326 RON | 1.652.522 RON | 1.183.622 RON | 1.422.775 RON | 1.576.431 RON | 1.478.009 RON | 1.220.137 RON | 1.136.024 RON | 1.100.789 RON | 772.468 RON | 750.481 RON | 830.506 RON | 823.217 RON | 602.869 RON | 376.918 RON | 85.455 RON |
| Cheltuieli totale | 993.964 RON | 953.499 RON | 1.211.077 RON | 899.351 RON | 977.404 RON | 1.081.704 RON | 1.027.982 RON | 917.766 RON | 919.803 RON | 795.882 RON | 654.805 RON | 630.208 RON | 687.926 RON | 676.368 RON | 534.724 RON | 317.829 RON | 66.195 RON |
| Profit brut | 188.632 RON | 373.827 RON | 441.445 RON | 284.271 RON | 445.371 RON | 494.727 RON | 450.027 RON | 302.371 RON | 216.221 RON | 304.907 RON | 117.663 RON | 120.273 RON | 142.580 RON | 146.849 RON | 68.145 RON | 59.089 RON | 19.260 RON |
| Profit net | 151.025 RON | 337.215 RON | 426.633 RON | 272.736 RON | 432.584 RON | 479.989 RON | 435.279 RON | 290.206 RON | 200.912 RON | 254.153 RON | 95.061 RON | 97.998 RON | 116.288 RON | 120.959 RON | 55.651 RON | 49.019 RON | 16.169 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 332.730 RON | 88.082 RON | 119.641 RON | — | 1.385 RON | 3.048 RON | 38.063 RON | 66.970 RON | 103.451 RON | 141.078 RON | 8.313 RON | 5.629 RON | 26.395 RON | 48.539 RON | 68.341 RON | — | — |
| Active circulante | 1.749.405 RON | 1.828.204 RON | 1.909.515 RON | 1.782.282 RON | 1.771.713 RON | 1.719.789 RON | 1.649.821 RON | 1.158.893 RON | 917.455 RON | 893.921 RON | 674.352 RON | 600.834 RON | 536.872 RON | 394.541 RON | 285.002 RON | 194.384 RON | 87.736 RON |
| Stocuri | 1.592.905 RON | 1.600.603 RON | 1.533.558 RON | 1.555.137 RON | 1.506.135 RON | 1.322.922 RON | 1.132.510 RON | 907.482 RON | 717.484 RON | 663.971 RON | 507.722 RON | 448.976 RON | 365.062 RON | 228.160 RON | 188.672 RON | 127.395 RON | 61.797 RON |
| Creante | 136.602 RON | 174.549 RON | 177.912 RON | 159.672 RON | 191.378 RON | 226.027 RON | 482.398 RON | 237.236 RON | 148.995 RON | 122.821 RON | 149.648 RON | 148.751 RON | 123.101 RON | 129.410 RON | 60.096 RON | 59.018 RON | 23.013 RON |
| Casa si conturi la banci | 19.898 RON | 53.052 RON | 198.045 RON | 67.473 RON | 74.200 RON | 170.840 RON | 34.913 RON | 14.175 RON | 50.976 RON | 107.129 RON | 7.933 RON | 3.107 RON | 48.709 RON | 36.971 RON | 36.234 RON | 7.971 RON | 2.926 RON |
| Cheltuieli in avans | 2.027 RON | 938 RON | — | — | — | 9.174 RON | 18.763 RON | 913 RON | 1.631 RON | 5.021 RON | 7.436 RON | 13.599 RON | 16.695 RON | 385 RON | 4.249 RON | 996 RON | 514 RON |
| Datorii totale | 442.141 RON | 261.227 RON | 400.375 RON | 467.634 RON | 261.186 RON | 318.763 RON | 227.088 RON | 182.495 RON | 268.462 RON | 234.226 RON | 138.451 RON | 163.473 RON | 221.044 RON | 200.212 RON | 236.353 RON | 129.792 RON | 71.681 RON |
| Capitaluri proprii | 1.642.021 RON | 1.655.997 RON | 1.628.781 RON | 1.314.648 RON | 1.511.912 RON | 1.413.248 RON | 1.479.559 RON | 1.044.281 RON | 754.075 RON | 805.794 RON | 551.650 RON | 456.589 RON | 358.918 RON | 243.253 RON | 121.239 RON | 65.588 RON | 16.569 RON |
| Capital subscris varsat | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | — | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
49 de contracte atribuite, in valoare de 1.100.425 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 929.481 lei.
Achizitii directe
40 de contracte
929.441 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
9 contracte
170.984 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 18:24).