| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 146.774 RON | -101.718 RON | 134.557 RON | 0 RON | 14.001 RON | -120.219 RON | 3 |
| 2024 | 271.020 RON | -90.898 RON | 56.866 RON | — | 38.366 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| -18.500 RON |
| 4 |
| 2023 | 272.900 RON | 1.791 RON | 12.100 RON | — | 84.497 RON | 72.397 RON | 4 |
| 2022 | 206.362 RON | 101.085 RON | 6.356 RON | — | 76.962 RON | 70.606 RON | 1 |
| 2021 | — | 0 RON | 30.622 RON | — | 143 RON | -30.479 RON | — |
| 2020 | — | 0 RON | 31.276 RON | 9.261 RON | 143 RON | -21.872 RON | — |
| 2019 | — | 0 RON | 31.276 RON | 9.261 RON | 143 RON | -21.872 RON | — |
| 2018 | — | 0 RON | 31.457 RON | 9.261 RON | 324 RON | -21.872 RON | — |
| 2017 | — | 0 RON | 31.457 RON | 9.261 RON | 324 RON | -21.872 RON | — |
| 2016 | — | 0 RON | 31.457 RON | 9.261 RON | 324 RON | -21.872 RON | — |
| 2015 | 7.600 RON | -21.828 RON | 31.504 RON | 9.261 RON | 371 RON | -21.872 RON | 1 |
| 2014 | 6.830 RON | -6.674 RON | 32.208 RON | 9.261 RON | 22.903 RON | -44 RON | 1 |
| 2013 | 34.225 RON | 11.377 RON | 19.368 RON | 9.261 RON | 16.737 RON | 6.630 RON | 1 |
| 2012 | 4.723 RON | -1.558 RON | 31.180 RON | 9.261 RON | 17.172 RON | -4.747 RON | 1 |
| 2011 | 33.817 RON | -3.762 RON | 35.899 RON | 9.261 RON | 23.449 RON | -3.189 RON | 1 |
| 2010 | 50.420 RON | 373 RON | 30.046 RON | 9.261 RON | 21.358 RON | 573 RON | 1 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| Cifra de afaceri | 146.774 RON | 271.020 RON | 272.900 RON | 206.362 RON | — | — | — | — | — | — | 7.600 RON | 6.830 RON | 34.225 RON | 4.723 RON | 33.817 RON | 50.420 RON |
| Venituri totale | 143.438 RON | 231.071 RON | 320.703 RON | 206.362 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.600 RON | 6.830 RON | 34.225 RON | 4.723 RON | ||
| Cheltuieli totale | 243.688 RON | 319.530 RON | 316.535 RON | 103.254 RON | — | — | — | — | — | — | 29.153 RON | 13.299 RON | 21.841 RON | 6.281 RON | ||
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 4.168 RON | 103.108 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 12.384 RON | 0 RON | ||
| Pierdere bruta | 100.250 RON | 88.459 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 6.469 RON | 0 RON | 1.558 RON | ||
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 1.791 RON | 101.085 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 11.377 RON | 0 RON | ||
| Pierdere neta | 101.718 RON | 90.898 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 21.828 RON | 6.674 RON | 0 RON | 1.558 RON | ||
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | — | 9.261 RON | 9.261 RON | 9.261 RON | 9.261 RON | 9.261 RON | 9.261 RON | 9.261 RON | 9.261 RON | 9.261 RON | ||
| Active circulante | 14.001 RON | 38.366 RON | 84.497 RON | 76.962 RON | 143 RON | 143 RON | 143 RON | 324 RON | 324 RON | 324 RON | 371 RON | 22.903 RON | 16.737 RON | 17.172 RON | ||
| Stocuri | 9.588 RON | 18.012 RON | 56.994 RON | 25.466 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |
| Creante | 2.800 RON | 7.800 RON | 23.998 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 16.700 RON | 16.700 RON | 16.700 RON | ||
| Casa si conturi la banci | 1.613 RON | 12.554 RON | 3.505 RON | 51.496 RON | 143 RON | 143 RON | 143 RON | 324 RON | 324 RON | 324 RON | 371 RON | 6.203 RON | 37 RON | 472 RON | ||
| Cheltuieli in avans | 337 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |
| Datorii totale | 134.557 RON | 56.866 RON | 12.100 RON | 6.356 RON | 30.622 RON | 31.276 RON | 31.276 RON | 31.457 RON | 31.457 RON | 31.457 RON | 31.504 RON | 32.208 RON | 19.368 RON | 31.180 RON | ||
| Capitaluri proprii | -120.219 RON | -18.500 RON | 72.397 RON | 70.606 RON | -30.479 RON | -21.872 RON | -21.872 RON | -21.872 RON | -21.872 RON | -21.872 RON | -21.872 RON | -44 RON | 6.630 RON | -4.747 RON | ||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||
| Nr. mediu salariati | 3 | 4 | 4 | 1 | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| Nume | Cotă Capital |
|---|
| 33.817 RON |
| 50.496 RON |
| 37.579 RON |
| 48.012 RON |
| 0 RON |
| 2.484 RON |
| 3.762 RON |
| — |
| 0 RON |
| 373 RON |
| 3.762 RON |
| — |
| 9.261 RON |
| 9.261 RON |
| 23.449 RON |
| 21.358 RON |
| 4.050 RON |
| 16.700 RON |
| 16.100 RON |
| 6.749 RON |
| 1.208 RON |
| — |
| 35.899 RON |
| 30.046 RON |
| -3.189 RON |
| 573 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 1 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
În temeiul prevederilor art. 406 din C.proc.civ, ia act de renun?area la judecarea cererii de validare a popririi, formulată de petenta creditoare INVESTCAPITAL LTD în contradictoriu cu terţul poprit CONSTRUCT 2009 SRL ?i debitorul ZIRNA ALEXANDRU. Cu drept de recurs în termen de 5 zile de la comunicare. Cererea de recurs se depune la Judecătoria Feteşti. Pronun?ată prin punerea solu?iei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 04.11.2025.
Admite cererea de validare a popririi formulată de B.E..J. ENACHE ANCA, la cererea creditorului BT DIRECT IFN S.A., în contradictoriu cu terţul poprit CONSTRUCT 2009 S.R.L. şi debitorul ZÎRNĂ ALIN. Validează poprirea înfiinţată de executorul judecătoresc în dosarul de executare nr. 564/2019 asupra sumelor de bani pe care terţul poprit CONSTRUCT 2009 S.R.L.. le datorează debitorului ZÎRNĂ ALIN până la concurenţa sumei de 3.436,46 lei, ce urmează a se actualiza până la încetarea executării. Obligă terţul poprit să plătească creditorului o treime din sumele datorate debitorului cu titlul de drepturi salariale de la data înfiinţării popririi (22.06.2023), ajunse la scadenţă, precum şi din cele care vor fi scadente în viitor, până la concurenţa sumei de 3.436,46 lei. Ia act că nu au fost solicitate cheltuieli de judecată. Respinge cererea de amendare a terţului poprit, ca neîntemeiată. Executorie. Cu apel în termen de 5 zile de la comunicare, care se depune la Judecătoria Feteşti. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 21.03.2024.
Având în vedere Hotărârea nr. 5 din 13.12.2023 a Adunării Generale a judecătorilor din cadrul Judecătoriei Feteşti, amână judecarea cauzei.
Având în vedere Hotărârea nr. 5 din 13.12.2023 a Adunării Generale a judecătorilor din cadrul Judecătoriei Feteşti, amână judecarea cauzei.
3 contracte atribuite, in valoare de 22.680 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
3 contracte
22.680 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.847 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.706 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 17%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.034 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 159 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 23:13).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.