ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 412.709 RON | 13.753 RON | 49.919 RON | 3.201 RON | 60.635 RON | 13.993 RON | 1 |
| 2024 | 528.376 RON | 49.564 RON | 33.560 RON | 2.507 RON | 80.857 RON | 49.804 RON | 1 |
| 2023 | 468.786 RON | 57.964 RON | 31.290 RON | 2.507 RON | 71.457 RON | 42.674 RON | 1 |
| 2022 | 493.516 RON | 53.963 RON | 41.654 RON | 2.507 RON | 78.204 RON | 39.057 RON | 1 |
| 2021 | 612.233 RON | 92.303 RON | 30.251 RON | 2.860 RON | 104.788 RON | 77.397 RON | 1 |
| 2020 | 518.056 RON | 45.133 RON | 29.151 RON | 4.742 RON | 133.503 RON | 109.094 RON | 1 |
| 2019 | 384.961 RON | 15.663 RON | 13.643 RON | 2.507 RON | 75.096 RON | 63.960 RON | 1 |
| 2018 | 478.589 RON | 63.587 RON | 16.399 RON | 155 RON | 124.730 RON | 108.486 RON | 1 |
| 2017 | 515.235 RON | 110.189 RON | 11.925 RON | 155 RON | 106.669 RON | 94.899 RON | 1 |
| 2016 | 484.188 RON | 62.943 RON | 12.985 RON | 155 RON | 60.483 RON | 47.653 RON | 1 |
| 2015 | 511.895 RON | 54.787 RON | 17.221 RON | 155 RON | 163.331 RON | 146.265 RON | 1 |
| 2014 | 399.339 RON | 42.934 RON | 7.551 RON | — | 98.896 RON | 91.345 RON | 1 |
| 2013 | 404.512 RON | 41.413 RON | 28.027 RON | — | 76.211 RON | 48.411 RON | 1 |
| 2012 | 293.395 RON | 18.186 RON | 62.924 RON | 187 RON | 69.011 RON | 6.999 RON | — |
| 2011 | 178.291 RON | 3.400 RON | 29.256 RON | — | 17.233 RON | -12.023 RON | 1 |
| 2010 | 229.447 RON | -18.245 RON | 20.020 RON | — | 4.596 RON | -15.424 RON | 1 |
| 2009 | 29.684 RON | 2.621 RON | 1.039 RON | — | 3.860 RON | 2.821 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 412.709 RON | 528.376 RON | 468.786 RON | 493.516 RON | 612.233 RON | 518.056 RON | 384.961 RON | 478.589 RON | 515.235 RON | 484.188 RON | 511.895 RON | 399.339 RON | 404.512 RON | 293.395 RON | 178.291 RON | 229.447 RON | 29.684 RON |
| Venituri totale | 412.709 RON | 528.376 RON | 468.820 RON | 493.513 RON | 612.270 RON | 523.211 RON | 406.120 RON | 509.414 RON | 550.151 RON | 515.888 RON | 531.797 RON | 436.987 RON | 417.883 RON | 295.463 RON | 180.233 RON | 230.198 RON | 29.684 RON |
| Cheltuieli totale | 396.011 RON | 469.145 RON | 406.259 RON | 434.713 RON | 513.841 RON | 473.096 RON | 386.396 RON | 440.732 RON | 433.689 RON | 440.779 RON | 465.730 RON | 383.962 RON | 368.267 RON | 272.303 RON | 173.982 RON | 246.793 RON | 26.563 RON |
| Profit brut | 16.698 RON | 59.231 RON | 62.561 RON | 58.800 RON | 98.429 RON | 50.115 RON | 19.724 RON | 68.682 RON | 116.462 RON | 75.109 RON | 66.067 RON | 53.025 RON | 49.616 RON | 23.160 RON | 6.251 RON | — | 3.121 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 16.595 RON | — |
| Profit net | 13.753 RON | 49.564 RON | 57.964 RON | 53.963 RON | 92.303 RON | 45.133 RON | 15.663 RON | 63.587 RON | 110.189 RON | 62.943 RON | 54.787 RON | 42.934 RON | 41.413 RON | 18.186 RON | 3.400 RON | — | 2.621 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 18.245 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 3.201 RON | 2.507 RON | 2.507 RON | 2.507 RON | 2.860 RON | 4.742 RON | 2.507 RON | 155 RON | 155 RON | 155 RON | 155 RON | — | — | 187 RON | — | — | — |
| Active circulante | 60.635 RON | 80.857 RON | 71.457 RON | 78.204 RON | 104.788 RON | 133.503 RON | 75.096 RON | 124.730 RON | 106.669 RON | 60.483 RON | 163.331 RON | 98.896 RON | 76.211 RON | 69.011 RON | 17.233 RON | 4.596 RON | 3.860 RON |
| Stocuri | 11.863 RON | 7.465 RON | 8.470 RON | 8.293 RON | 7.935 RON | 6.833 RON | 5.732 RON | 28.496 RON | 33.771 RON | 6.479 RON | 8.530 RON | 4.560 RON | 10.035 RON | 2.968 RON | 2.492 RON | 1.787 RON | 1.289 RON |
| Creante | 30.831 RON | 31.341 RON | 34.872 RON | 31.569 RON | 23.170 RON | 28.940 RON | 22.299 RON | 21.660 RON | 2.959 RON | -2.403 RON | -6.142 RON | -7.717 RON | -12.831 RON | 16.620 RON | 5.400 RON | 1.779 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 17.941 RON | 42.051 RON | 28.115 RON | 38.342 RON | 73.683 RON | 97.730 RON | 47.065 RON | 74.574 RON | 69.939 RON | 56.407 RON | 160.943 RON | 102.053 RON | 79.007 RON | 49.423 RON | 9.341 RON | 1.030 RON | 2.571 RON |
| Cheltuieli in avans | 76 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 227 RON | 725 RON | — | — | — |
| Datorii totale | 49.919 RON | 33.560 RON | 31.290 RON | 41.654 RON | 30.251 RON | 29.151 RON | 13.643 RON | 16.399 RON | 11.925 RON | 12.985 RON | 17.221 RON | 7.551 RON | 28.027 RON | 62.924 RON | 29.256 RON | 20.020 RON | 1.039 RON |
| Capitaluri proprii | 13.993 RON | 49.804 RON | 42.674 RON | 39.057 RON | 77.397 RON | 109.094 RON | 63.960 RON | 108.486 RON | 94.899 RON | 47.653 RON | 146.265 RON | 91.345 RON | 48.411 RON | 6.999 RON | -12.023 RON | -15.424 RON | 2.821 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
1 contract atribuit, in valoare de 293 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
293 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 19:18).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.