| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 170.764 RON | -80.951 RON | 476.193 RON | 86.389 RON | 40.667 RON | -349.137 RON | 3 |
| 2024 | 185.022 RON | -75.840 RON | 382.652 RON | 86.357 RON | 28.109 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| -268.186 RON |
| 3 |
| 2023 | 167.398 RON | -156.899 RON | 305.921 RON | 86.302 RON | 27.272 RON | -192.347 RON | 3 |
| 2022 | 347.407 RON | 7.102 RON | 199.983 RON | 120.638 RON | 43.897 RON | -35.448 RON | 4 |
| 2021 | 209.735 RON | -103.796 RON | 228.513 RON | 120.638 RON | 65.325 RON | -42.550 RON | 7 |
| 2020 | 397.291 RON | -9.424 RON | 151.395 RON | 120.638 RON | 92.004 RON | 61.247 RON | 7 |
| 2019 | 591.290 RON | 115.620 RON | 188.271 RON | 117.402 RON | 141.540 RON | 70.671 RON | 10 |
| 2018 | 529.831 RON | -75.937 RON | 319.769 RON | 117.402 RON | 157.418 RON | -44.949 RON | 10 |
| 2017 | 372.988 RON | 22.791 RON | 307.944 RON | 117.402 RON | 221.530 RON | 30.988 RON | 7 |
| 2016 | 559.259 RON | 77.486 RON | 341.305 RON | 117.402 RON | 232.099 RON | 8.196 RON | 7 |
| 2015 | 462.768 RON | 67.135 RON | 438.561 RON | 124.192 RON | 205.400 RON | -78.404 RON | 5 |
| 2014 | 123.084 RON | -64.734 RON | 548.903 RON | 142.237 RON | 230.562 RON | -145.539 RON | 5 |
| 2013 | 159.978 RON | -13.670 RON | 320.718 RON | 117.547 RON | 122.367 RON | -80.804 RON | 4 |
| 2012 | 251.797 RON | 6.245 RON | 208.517 RON | 95.912 RON | 45.471 RON | -67.134 RON | 7 |
| 2011 | 98.723 RON | -49.288 RON | 413.992 RON | 232.792 RON | 106.933 RON | -74.267 RON | 5 |
| 2010 | 221.632 RON | -11.956 RON | 294.520 RON | 229.963 RON | 39.578 RON | -24.979 RON | 3 |
| 2009 | 14.187 RON | -14.023 RON | 109.672 RON | 53.661 RON | 42.988 RON | -13.023 RON | 4 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| Cifra de afaceri | 170.764 RON | 185.022 RON | 167.398 RON | 347.407 RON | 209.735 RON | 397.291 RON | 591.290 RON | 529.831 RON | 372.988 RON | 559.259 RON | 462.768 RON | 123.084 RON | 159.978 RON | 251.797 RON | 98.723 RON | 221.632 RON | 14.187 RON |
| Venituri totale | 212.130 RON | 238.789 RON | 230.564 RON | 487.844 RON | 284.823 RON | 528.551 RON | 758.697 RON | 686.675 RON | 679.484 RON | 707.082 RON | 462.768 RON | 123.084 RON | 159.978 RON | 279.019 RON | |||
| Cheltuieli totale | 293.081 RON | 314.629 RON | 385.763 RON | 477.268 RON | 386.522 RON | 534.002 RON | 637.164 RON | 757.314 RON | 648.093 RON | 628.346 RON | 386.520 RON | 184.125 RON | 168.849 RON | 272.774 RON | |||
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 10.576 RON | 0 RON | 0 RON | 121.533 RON | 0 RON | 31.391 RON | 78.736 RON | 76.248 RON | 0 RON | 0 RON | 6.245 RON | |||
| Pierdere bruta | 80.951 RON | 75.840 RON | 155.199 RON | 0 RON | 101.699 RON | 5.451 RON | 0 RON | 70.639 RON | 0 RON | 0 RON | — | 61.041 RON | 8.871 RON | 0 RON | |||
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.102 RON | 0 RON | 0 RON | 115.620 RON | 0 RON | 22.791 RON | 77.486 RON | 67.135 RON | 0 RON | 0 RON | 6.245 RON | |||
| Pierdere neta | 80.951 RON | 75.840 RON | 156.899 RON | 0 RON | 103.796 RON | 9.424 RON | 0 RON | 75.937 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 64.734 RON | 13.670 RON | 0 RON | |||
| Active fixe (imobilizate) | 86.389 RON | 86.357 RON | 86.302 RON | 120.638 RON | 120.638 RON | 120.638 RON | 117.402 RON | 117.402 RON | 117.402 RON | 117.402 RON | 124.192 RON | 142.237 RON | 117.547 RON | 95.912 RON | |||
| Active circulante | 40.667 RON | 28.109 RON | 27.272 RON | 43.897 RON | 65.325 RON | 92.004 RON | 141.540 RON | 157.418 RON | 221.530 RON | 232.099 RON | 205.400 RON | 230.562 RON | 122.367 RON | 45.471 RON | |||
| Stocuri | 3.583 RON | 0 RON | 7.020 RON | 24.206 RON | 48.119 RON | 52.897 RON | 126.762 RON | 127.979 RON | 203.110 RON | 214.607 RON | 166.243 RON | 175.077 RON | 105.048 RON | 41.259 RON | |||
| Creante | 30.416 RON | 7.389 RON | 18.013 RON | 13.598 RON | 15.599 RON | 13.752 RON | 14.013 RON | 20.969 RON | 18.128 RON | 16.920 RON | 37.052 RON | 42.213 RON | 16.738 RON | 3.427 RON | |||
| Casa si conturi la banci | 6.668 RON | 20.720 RON | 2.239 RON | 6.093 RON | 1.607 RON | 25.355 RON | 765 RON | 8.470 RON | 292 RON | 572 RON | 2.105 RON | 13.272 RON | 581 RON | 785 RON | |||
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | 0 RON | — | — | — | — | 0 RON | 30.565 RON | 30.565 RON | 0 RON | — | |||
| Datorii totale | 476.193 RON | 382.652 RON | 305.921 RON | 199.983 RON | 228.513 RON | 151.395 RON | 188.271 RON | 319.769 RON | 307.944 RON | 341.305 RON | 438.561 RON | 548.903 RON | 320.718 RON | 208.517 RON | |||
| Capitaluri proprii | -349.137 RON | -268.186 RON | -192.347 RON | -35.448 RON | -42.550 RON | 61.247 RON | 70.671 RON | -44.949 RON | 30.988 RON | 8.196 RON | -78.404 RON | -145.539 RON | -80.804 RON | -67.134 RON | |||
| Capital subscris varsat | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | — | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | |||
| Nr. mediu salariati | 3 | 3 | 3 | 4 | 7 | 7 | 10 | 10 | 7 | 7 | 5 | 5 | 4 | 7 | 5 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| 109.097 RON |
| 272.183 RON |
| 18.643 RON |
| 157.895 RON |
| 282.489 RON |
| 32.666 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| 48.798 RON |
| 10.306 RON |
| 14.023 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| 49.288 RON |
| 11.956 RON |
| 14.023 RON |
| 232.792 RON |
| 229.963 RON |
| 53.661 RON |
| 106.933 RON |
| 39.578 RON |
| 42.988 RON |
| 87.187 RON |
| 34.541 RON |
| 23.049 RON |
| 18.741 RON |
| 2.232 RON |
| 15.835 RON |
| 1.005 RON |
| 2.805 RON |
| 4.104 RON |
| — |
| — |
| — |
| 413.992 RON |
| 294.520 RON |
| 109.672 RON |
| -74.267 RON |
| -24.979 RON |
| -13.023 RON |
| 1.000 RON |
| 1.000 RON |
| 1.000 RON |
| 3 |
| 4 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.