| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 380.716 RON | 65.497 RON | 174.146 RON | 193.223 RON | 316.234 RON | 335.311 RON | 3 |
| 2024 | 591.476 RON | -17.664 RON | 184.038 RON | 211.055 RON | 340.903 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 269.815 RON |
| 5 |
| 2023 | 723.517 RON | 3.716 RON | 268.204 RON | 227.509 RON | 536.091 RON | 287.478 RON | 6 |
| 2022 | 539.036 RON | -272.596 RON | 138.658 RON | 272.148 RON | 468.002 RON | 283.762 RON | 4 |
| 2021 | 767.838 RON | 195.615 RON | 218.778 RON | 324.240 RON | 974.068 RON | 761.800 RON | 8 |
| 2020 | 794.905 RON | 40.978 RON | 284.230 RON | 372.893 RON | 735.181 RON | 611.954 RON | 6 |
| 2019 | 497.425 RON | 120.413 RON | 242.105 RON | 388.558 RON | 846.209 RON | 570.976 RON | 7 |
| 2018 | 756.237 RON | 157.944 RON | 102.177 RON | 387.945 RON | 598.531 RON | 450.124 RON | 5 |
| 2017 | 309.096 RON | 18.864 RON | 258.650 RON | 408.045 RON | 613.279 RON | 313.233 RON | 6 |
| 2016 | 1.408.142 RON | 429.731 RON | 296.234 RON | 323.113 RON | 521.817 RON | 452.264 RON | 5 |
| 2015 | 341.688 RON | 53.912 RON | 35.097 RON | 7.448 RON | 184.256 RON | 156.607 RON | 4 |
| 2014 | 1.580.462 RON | 203.073 RON | 204.818 RON | 6.805 RON | 379.280 RON | 181.267 RON | 2 |
| 2013 | 0 RON | 2.511 RON | 415.233 RON | 4.039 RON | 389.388 RON | -21.806 RON | 0 |
| 2012 | 0 RON | -363 RON | 29.909 RON | 208 RON | 5.384 RON | -24.317 RON | — |
| 2011 | 0 RON | -10.134 RON | 30.059 RON | 208 RON | 5.897 RON | -23.954 RON | — |
| 2010 | 120.157 RON | -14.006 RON | 30.159 RON | 208 RON | 16.131 RON | -13.820 RON | — |
| 2009 | — | -14 RON | 418 RON | 417 RON | 187 RON | 186 RON | — |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| Cifra de afaceri | 380.716 RON | 591.476 RON | 723.517 RON | 539.036 RON | 767.838 RON | 794.905 RON | 497.425 RON | 756.237 RON | 309.096 RON | 1.408.142 RON | 341.688 RON | 1.580.462 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 120.157 RON | — |
| Venituri totale | 422.815 RON | 512.422 RON | 893.371 RON | 657.515 RON | 1.288.715 RON | 1.163.667 RON | 1.080.029 RON | 1.074.612 RON | 455.259 RON | 1.475.368 RON | 341.754 RON | 1.276.420 RON | 304.949 RON | 0 RON | |||
| Cheltuieli totale | 352.748 RON | 519.484 RON | 883.641 RON | 924.824 RON | 1.085.574 RON | 1.115.769 RON | 954.642 RON | 909.097 RON | 433.284 RON | 989.324 RON | 276.692 RON | 1.034.211 RON | 302.438 RON | 363 RON | |||
| Profit brut | 70.067 RON | 0 RON | 9.730 RON | 0 RON | 203.141 RON | 47.898 RON | 125.387 RON | 165.515 RON | 21.975 RON | 486.044 RON | 65.062 RON | 242.209 RON | 2.511 RON | 0 RON | |||
| Pierdere bruta | 0 RON | 7.062 RON | 0 RON | 267.309 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 363 RON | |||
| Profit net | 65.497 RON | 0 RON | 3.716 RON | 0 RON | 195.615 RON | 40.978 RON | 120.413 RON | 157.944 RON | 18.864 RON | 429.731 RON | 53.912 RON | 203.073 RON | 2.511 RON | 0 RON | |||
| Pierdere neta | 0 RON | 17.664 RON | 0 RON | 272.596 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 363 RON | |||
| Active fixe (imobilizate) | 193.223 RON | 211.055 RON | 227.509 RON | 272.148 RON | 324.240 RON | 372.893 RON | 388.558 RON | 387.945 RON | 408.045 RON | 323.113 RON | 7.448 RON | 6.805 RON | 4.039 RON | 208 RON | |||
| Active circulante | 316.234 RON | 340.903 RON | 536.091 RON | 468.002 RON | 974.068 RON | 735.181 RON | 846.209 RON | 598.531 RON | 613.279 RON | 521.817 RON | 184.256 RON | 379.280 RON | 389.388 RON | 5.384 RON | |||
| Stocuri | 18.528 RON | — | 105.158 RON | 21.589 RON | 339.412 RON | 368.763 RON | 399.189 RON | 126.816 RON | 130.274 RON | 66.908 RON | — | 0 RON | 304.949 RON | — | |||
| Creante | 261.317 RON | 260.565 RON | 342.328 RON | 279.615 RON | 271.502 RON | 194.520 RON | 285.202 RON | 265.160 RON | 273.758 RON | 194.200 RON | 85.268 RON | 38.903 RON | 74.881 RON | 4.965 RON | |||
| Casa si conturi la banci | 36.389 RON | 80.338 RON | 88.605 RON | 166.798 RON | 363.154 RON | 171.898 RON | 161.818 RON | 206.555 RON | 209.247 RON | 260.709 RON | 98.988 RON | 340.377 RON | 9.558 RON | 419 RON | |||
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 3.483 RON | — | — | — | — | |||
| Datorii totale | 174.146 RON | 184.038 RON | 268.204 RON | 138.658 RON | 218.778 RON | 284.230 RON | 242.105 RON | 102.177 RON | 258.650 RON | 296.234 RON | 35.097 RON | 204.818 RON | 415.233 RON | 29.909 RON | |||
| Venituri in avans | 0 RON | 98.105 RON | 207.918 RON | 317.730 RON | 317.730 RON | 211.890 RON | 421.686 RON | 434.175 RON | 449.441 RON | 99.915 RON | — | — | — | — | |||
| Capitaluri proprii | 335.311 RON | 269.815 RON | 287.478 RON | 283.762 RON | 761.800 RON | 611.954 RON | 570.976 RON | 450.124 RON | 313.233 RON | 452.264 RON | 156.607 RON | 181.267 RON | -21.806 RON | -24.317 RON | |||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | |||
| Nr. mediu salariati | 3 | 5 | 6 | 4 | 8 | 6 | 7 | 5 | 6 | 5 | 4 | 2 | 0 | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| 0 RON |
| 120.140 RON |
| — |
| 10.134 RON |
| 132.496 RON |
| 14 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| 10.134 RON |
| 12.356 RON |
| 14 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| 10.134 RON |
| 14.006 RON |
| 14 RON |
| 208 RON |
| 208 RON |
| 417 RON |
| 5.897 RON |
| 16.131 RON |
| 187 RON |
| — |
| 5.930 RON |
| — |
| 4.878 RON |
| 6.265 RON |
| — |
| 1.019 RON |
| 3.936 RON |
| 187 RON |
| — |
| — |
| — |
| 30.059 RON |
| 30.159 RON |
| 418 RON |
| — |
| — |
| — |
| -23.954 RON |
| -13.820 RON |
| 186 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| — |
| — |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
COSTI AUR CONSTRUCT SRLCUI 17675215 | 1 | ofertant · l-a avut terț | 1 | — | vezi ↗ |
EXTRUDE STUDIO SRLCUI 23581751 | 1 | ofertant · l-a avut terț | 1 | — |
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.
Ia act de renunţarea la judecarea cererii pentru validarea popririi privind încuviinţarea executării silite formulată de Biroul Executorului Judecătoresc Beciu Stelian a formulat în dosarul nr. 969/2024 cerere validare a popririi pentru creditoarea ..., cu adresa de corespondenţă în ...pe debitorul ......., CNP 1...., cu domiciliul în...... şi pe terţul poprit ........, CIF ......, cu sediul în ...... Cu drept de recurs în termen de 30 zile de la data comunicării. Recursul se depune la Judecătoria Medgidia. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi, 15.11.2024.
Amână pronunţarea în cauză la data de 15.11.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 08.11.2024.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
38 de contracte atribuite, in valoare de 1.139.462 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 1.092.178 lei.
Achizitii directe
37 de contracte
1.092.141 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
47.321 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.691 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.676 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,9%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 157 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 18:12).
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.