bl. D7, scara B, parter
sat Chiajna, în incinta Complex Sportiv Concordia Chiajna
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 676.184 RON | 88.399 RON | 67.062 RON | 33.495 RON | 122.206 RON | 88.639 RON | 3 |
| 2024 | 604.253 RON | 21.884 RON | 72.638 RON | 38.223 RON | 56.539 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 22.124 RON |
| 2 |
| 2023 | 662.102 RON | 65.778 RON | 46.834 RON | 65.501 RON | 47.351 RON | 66.018 RON | 2 |
| 2022 | 698.625 RON | 42.822 RON | 98.923 RON | 103.799 RON | 38.186 RON | 43.062 RON | 2 |
| 2021 | 663.681 RON | 47.789 RON | 106.521 RON | 113.685 RON | 40.865 RON | 48.029 RON | 2 |
| 2020 | 768.667 RON | 157.892 RON | 90.836 RON | 131.301 RON | 117.667 RON | 158.132 RON | 2 |
| 2019 | 527.128 RON | 63.627 RON | 48.027 RON | 21.737 RON | 109.223 RON | 82.933 RON | 2 |
| 2018 | 569.322 RON | 64.369 RON | 57.054 RON | 42.624 RON | 78.999 RON | 64.569 RON | 2 |
| 2017 | 519.946 RON | 73.691 RON | 41.740 RON | 50.337 RON | 65.294 RON | 73.891 RON | 2 |
| 2016 | 442.422 RON | 78.440 RON | 52.328 RON | 61.935 RON | 54.973 RON | 64.580 RON | 2 |
| 2015 | 229.105 RON | 7.060 RON | 83.890 RON | 29.011 RON | 40.974 RON | -13.905 RON | 3 |
| 2014 | 203.883 RON | -17.291 RON | 76.700 RON | 31.565 RON | 24.170 RON | -20.965 RON | 3 |
| 2013 | 212.201 RON | 9.246 RON | 78.292 RON | 29.580 RON | 45.038 RON | -3.674 RON | 3 |
| 2012 | 200.232 RON | -3.299 RON | 70.272 RON | 1.364 RON | 55.988 RON | -12.920 RON | 3 |
| 2011 | 314.866 RON | -8.331 RON | 57.989 RON | — | 48.368 RON | -9.621 RON | 3 |
| 2010 | 243.734 RON | 6.986 RON | 55.517 RON | 5.506 RON | 48.721 RON | -1.290 RON | 2 |
| 2009 | 10.876 RON | -8.476 RON | 31.804 RON | 9.080 RON | 14.448 RON | -8.276 RON | 1 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| Cifra de afaceri | 676.184 RON | 604.253 RON | 662.102 RON | 698.625 RON | 663.681 RON | 768.667 RON | 527.128 RON | 569.322 RON | 519.946 RON | 442.422 RON | 229.105 RON | 203.883 RON | 212.201 RON | 200.232 RON | 314.866 RON | 243.734 RON | 10.876 RON |
| Venituri totale | 676.184 RON | 605.763 RON | 662.102 RON | 698.628 RON | 663.681 RON | 768.667 RON | 527.128 RON | 572.106 RON | 519.946 RON | 442.422 RON | 229.105 RON | 203.883 RON | 212.202 RON | 201.117 RON | |||
| Cheltuieli totale | 570.076 RON | 571.511 RON | 589.768 RON | 648.766 RON | 609.223 RON | 603.220 RON | 458.097 RON | 501.869 RON | 440.924 RON | 359.447 RON | 215.090 RON | 214.950 RON | 196.412 RON | 202.767 RON | |||
| Profit brut | 106.108 RON | 34.252 RON | 72.334 RON | 49.862 RON | 54.458 RON | 165.447 RON | 69.031 RON | 70.237 RON | 79.022 RON | 82.975 RON | 14.015 RON | 0 RON | 15.790 RON | 0 RON | |||
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 11.067 RON | 0 RON | 1.650 RON | |||
| Profit net | 88.399 RON | 21.884 RON | 65.778 RON | 42.822 RON | 47.789 RON | 157.892 RON | 63.627 RON | 64.369 RON | 73.691 RON | 78.440 RON | 7.060 RON | 0 RON | 9.246 RON | 0 RON | |||
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 17.291 RON | 0 RON | 3.299 RON | |||
| Active fixe (imobilizate) | 33.495 RON | 38.223 RON | 65.501 RON | 103.799 RON | 113.685 RON | 131.301 RON | 21.737 RON | 42.624 RON | 50.337 RON | 61.935 RON | 29.011 RON | 31.565 RON | 29.580 RON | 1.364 RON | |||
| Active circulante | 122.206 RON | 56.539 RON | 47.351 RON | 38.186 RON | 40.865 RON | 117.667 RON | 109.223 RON | 78.999 RON | 65.294 RON | 54.973 RON | 40.974 RON | 24.170 RON | 45.038 RON | 55.988 RON | |||
| Stocuri | 33.794 RON | 20.744 RON | 28.539 RON | 26.097 RON | 28.511 RON | 22.164 RON | 23.349 RON | 9.043 RON | 22.150 RON | 19.887 RON | 16.903 RON | 19.045 RON | 39.319 RON | 41.456 RON | |||
| Creante | 52.000 RON | 0 RON | 0 RON | 36 RON | 1.350 RON | 8.736 RON | 12.885 RON | 14.217 RON | 5.530 RON | 5.517 RON | 9.276 RON | 1.716 RON | 2.580 RON | 1.716 RON | |||
| Casa si conturi la banci | 36.412 RON | 35.795 RON | 18.812 RON | 12.053 RON | 11.004 RON | 86.767 RON | 72.989 RON | 55.739 RON | 37.614 RON | 29.569 RON | 14.795 RON | 3.409 RON | 3.139 RON | 12.816 RON | |||
| Datorii totale | 67.062 RON | 72.638 RON | 46.834 RON | 98.923 RON | 106.521 RON | 90.836 RON | 48.027 RON | 57.054 RON | 41.740 RON | 52.328 RON | 83.890 RON | 76.700 RON | 78.292 RON | 70.272 RON | |||
| Capitaluri proprii | 88.639 RON | 22.124 RON | 66.018 RON | 43.062 RON | 48.029 RON | 158.132 RON | 82.933 RON | 64.569 RON | 73.891 RON | 64.580 RON | -13.905 RON | -20.965 RON | -3.674 RON | -12.920 RON | |||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | |||
| Nr. mediu salariati | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| Nume | Cotă Capital |
|---|
| 323.098 RON |
| 247.437 RON |
| 10.876 RON |
| 331.236 RON |
| 238.353 RON |
| 19.026 RON |
| 0 RON |
| 9.084 RON |
| — |
| 8.138 RON |
| — |
| 8.150 RON |
| 0 RON |
| 6.986 RON |
| — |
| 8.331 RON |
| — |
| 8.476 RON |
| — |
| 5.506 RON |
| 9.080 RON |
| 48.368 RON |
| 48.721 RON |
| 14.448 RON |
| 30.607 RON |
| 22.356 RON |
| 9.635 RON |
| 1.929 RON |
| 2.571 RON |
| — |
| 15.832 RON |
| 23.794 RON |
| 4.813 RON |
| 57.989 RON |
| 55.517 RON |
| 31.804 RON |
| -9.621 RON |
| -1.290 RON |
| -8.276 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 2 |
| 1 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Telefon:
Afisate primele 10 din 23.
Informativ: numarul de telefon provine din datele publice ANAF. Un numar comun nu inseamna neaparat o legatura reala intre firme.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.