SHAMYPACKING SRL
- SHAMAT - S.R.L.documentat pana in 2014
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | — | 1.886 RON | 176.502 RON | 3.700 RON | 84.029 RON | -88.773 RON | 1 |
| 2019 | — | 8.467 RON | 180.323 RON | 5.540 RON | 84.124 RON |
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | — |
| -90.659 RON |
| 1 |
| 2018 | 8.918 RON | -45.079 RON | 190.696 RON | 7.379 RON | 84.191 RON | -99.126 RON | 1 |
| 2017 | — | -37.905 RON | 143.167 RON | 9.219 RON | 79.901 RON | -54.047 RON | 2 |
| 2016 | 28.444 RON | -14.308 RON | 96.708 RON | 11.058 RON | 69.508 RON | -16.142 RON | 2 |
| 2015 | 15.896 RON | 270 RON | 50.797 RON | 12.898 RON | 36.065 RON | -1.834 RON | 1 |
| 8.918 RON |
| — |
| 28.444 RON |
| 15.896 RON |
| Venituri totale | 35.933 RON | 40.155 RON | 9.294 RON | 1.093 RON | 28.906 RON | 16.074 RON |
| Cheltuieli totale | 33.692 RON | 31.288 RON | 54.284 RON | 38.989 RON | 42.645 RON | 15.256 RON |
| Profit brut | 2.241 RON | 8.867 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 818 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 44.990 RON | 37.896 RON | 13.739 RON | — |
| Profit net | 1.886 RON | 8.467 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 270 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 45.079 RON | 37.905 RON | 14.308 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 3.700 RON | 5.540 RON | 7.379 RON | 9.219 RON | 11.058 RON | 12.898 RON |
| Active circulante | 84.029 RON | 84.124 RON | 84.191 RON | 79.901 RON | 69.508 RON | 36.065 RON |
| Stocuri | 66.144 RON | 66.144 RON | 66.144 RON | 66.852 RON | 59.710 RON | 21.555 RON |
| Creante | 17.881 RON | 17.881 RON | 17.881 RON | 11.634 RON | 9.818 RON | 13.619 RON |
| Casa si conturi la banci | 4 RON | 99 RON | 166 RON | 1.415 RON | -20 RON | 891 RON |
| Datorii totale | 176.502 RON | 180.323 RON | 190.696 RON | 143.167 RON | 96.708 RON | 50.797 RON |
| Capitaluri proprii | -88.773 RON | -90.659 RON | -99.126 RON | -54.047 RON | -16.142 RON | -1.834 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.