ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Telefon:
Informativ: numarul de telefon provine din datele publice ANAF. Un numar comun nu inseamna neaparat o legatura reala intre firme.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 168.804 RON | 81.253 RON | 33.673 RON | 20.153 RON | 94.374 RON | 81.560 RON | 1 |
| 2024 | 113.917 RON | 19.607 RON | 21.305 RON | 56 RON | 30.165 RON | 9.607 RON | 1 |
| 2023 | 49.408 RON | -36.527 RON | 36.150 RON | 411 RON | 22.614 RON | -10.000 RON | 1 |
| 2022 | 117.716 RON | 39.534 RON | 26.788 RON | 5.620 RON | 62.594 RON | 43.832 RON | 1 |
| 2021 | 236.467 RON | 142.713 RON | 18.456 RON | 5.610 RON | 291.798 RON | 279.298 RON | 1 |
| 2020 | 59.117 RON | -17.461 RON | 16.844 RON | 12.533 RON | 140.896 RON | 136.585 RON | 1 |
| 2019 | 217.154 RON | 112.988 RON | 36.550 RON | 15.985 RON | 174.610 RON | 154.045 RON | 1 |
| 2018 | 113.526 RON | 27.155 RON | 35.619 RON | 37.879 RON | 38.797 RON | 41.057 RON | 1 |
| 2017 | 100.939 RON | 13.944 RON | 42.267 RON | 49.494 RON | 6.676 RON | 13.903 RON | 2 |
| 2016 | 79.359 RON | 14.240 RON | 58.539 RON | 69.690 RON | 4.157 RON | 15.308 RON | 2 |
| 2015 | 99.958 RON | 32.914 RON | 20.532 RON | 14.626 RON | 103.974 RON | 98.068 RON | 1 |
| 2014 | 134.788 RON | 39.035 RON | 17.185 RON | 17.114 RON | 65.225 RON | 65.154 RON | 1 |
| 2013 | 54.103 RON | -13.971 RON | 3.925 RON | 11.078 RON | 18.966 RON | 26.119 RON | 1 |
| 2012 | 68.382 RON | 23.870 RON | 4.811 RON | 12.526 RON | 32.375 RON | 40.090 RON | 1 |
| 2011 | 40.470 RON | -17.506 RON | 8.349 RON | 11.431 RON | 13.138 RON | 16.220 RON | 1 |
| 2010 | 86.000 RON | 33.402 RON | 30.515 RON | 241 RON | 64.000 RON | 33.726 RON | 1 |
| 2009 | 430 RON | 124 RON | 826 RON | 373 RON | 777 RON | 324 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 168.804 RON | 113.917 RON | 49.408 RON | 117.716 RON | 236.467 RON | 59.117 RON | 217.154 RON | 113.526 RON | 100.939 RON | 79.359 RON | 99.958 RON | 134.788 RON | 54.103 RON | 68.382 RON | 40.470 RON | 86.000 RON | 430 RON |
| Venituri totale | 168.804 RON | 113.918 RON | 50.078 RON | 117.722 RON | 236.473 RON | 59.448 RON | 217.156 RON | 113.526 RON | 100.939 RON | 79.359 RON | 99.958 RON | 134.788 RON | 54.109 RON | 68.382 RON | 40.472 RON | 86.000 RON | 430 RON |
| Cheltuieli totale | 86.066 RON | 93.195 RON | 86.104 RON | 77.035 RON | 91.442 RON | 76.359 RON | 101.891 RON | 85.236 RON | 85.986 RON | 63.532 RON | 64.045 RON | 91.710 RON | 66.457 RON | 42.461 RON | 56.764 RON | 45.334 RON | 293 RON |
| Profit brut | 82.738 RON | 20.723 RON | 0 RON | 40.687 RON | 145.031 RON | 0 RON | 115.265 RON | 28.290 RON | 14.953 RON | 15.827 RON | 35.913 RON | 43.078 RON | 0 RON | 25.921 RON | 0 RON | 40.666 RON | 137 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 36.026 RON | 0 RON | 0 RON | 16.911 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 12.348 RON | 0 RON | 16.292 RON | — | — |
| Profit net | 81.253 RON | 19.607 RON | 0 RON | 39.534 RON | 142.713 RON | 0 RON | 112.988 RON | 27.155 RON | 13.944 RON | 14.240 RON | 32.914 RON | 39.035 RON | 0 RON | 23.870 RON | 0 RON | 33.402 RON | 124 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 36.527 RON | 0 RON | 0 RON | 17.461 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 13.971 RON | 0 RON | 17.506 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 20.153 RON | 56 RON | 411 RON | 5.620 RON | 5.610 RON | 12.533 RON | 15.985 RON | 37.879 RON | 49.494 RON | 69.690 RON | 14.626 RON | 17.114 RON | 11.078 RON | 12.526 RON | 11.431 RON | 241 RON | 373 RON |
| Active circulante | 94.374 RON | 30.165 RON | 22.614 RON | 62.594 RON | 291.798 RON | 140.896 RON | 174.610 RON | 38.797 RON | 6.676 RON | 4.157 RON | 103.974 RON | 65.225 RON | 18.966 RON | 32.375 RON | 13.138 RON | 64.000 RON | 777 RON |
| Creante | 69.558 RON | 16.714 RON | 4.628 RON | 8.167 RON | 132.733 RON | 133.262 RON | 119.517 RON | 2.848 RON | 4.730 RON | 1.897 RON | 65.353 RON | 30.814 RON | 382 RON | 63 RON | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 24.816 RON | 13.451 RON | 17.986 RON | 54.427 RON | 159.065 RON | 7.634 RON | 55.093 RON | 35.949 RON | 1.946 RON | 2.260 RON | 38.621 RON | 34.411 RON | 18.584 RON | 32.312 RON | 13.138 RON | 64.000 RON | 777 RON |
| Cheltuieli in avans | 706 RON | 691 RON | 3.125 RON | 2.406 RON | 346 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 33.673 RON | 21.305 RON | 36.150 RON | 26.788 RON | 18.456 RON | 16.844 RON | 36.550 RON | 35.619 RON | 42.267 RON | 58.539 RON | 20.532 RON | 17.185 RON | 3.925 RON | 4.811 RON | 8.349 RON | 30.515 RON | 826 RON |
| Capitaluri proprii | 81.560 RON | 9.607 RON | -10.000 RON | 43.832 RON | 279.298 RON | 136.585 RON | 154.045 RON | 41.057 RON | 13.903 RON | 15.308 RON | 98.068 RON | 65.154 RON | 26.119 RON | 40.090 RON | 16.220 RON | 33.726 RON | 324 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
9 contracte atribuite, in valoare de 250.698 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 249.205 lei.
Achizitii directe
7 contracte
249.198 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
2 contracte
1.500 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 13:15).