EUROCOM BAK VISION SRL
- J40/10405/2009BUCURESTIdin 21.10.2009
- J52/710/2011GIURGIUdin 10.11.2011
- J40/13907/2013BUCURESTIdin 11.11.2013in vigoare
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | 712.891 RON | 44.786 RON | 1.630.903 RON | 195.026 RON | 411.400 RON | -1.018.745 RON | 12 |
| 2014 | 290.683 RON | -428.355 RON | 1.598.676 RON | 193.788 RON | 341.357 RON |
| Indicator | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 712.891 RON |
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
| -1.063.531 RON |
| 5 |
| 2013 | 134.720 RON | -62.949 RON | 1.449.187 RON | 299.309 RON | 383.345 RON | -652.813 RON | — |
| 2012 | 145.694 RON | 47.949 RON | 1.089.167 RON | 305.708 RON | 193.595 RON | -589.864 RON | — |
| 2010 | 243.859 RON | -334.264 RON | 774.154 RON | 90.843 RON | 256.358 RON | -426.953 RON | 5 |
| 2009 | 18.969 RON | -92.889 RON | 151.791 RON | 2.871 RON | 41.273 RON | -92.689 RON | — |
| 290.683 RON |
| 134.720 RON |
| 145.694 RON |
| 243.859 RON |
| 18.969 RON |
| Venituri totale | 713.373 RON | 290.763 RON | 134.730 RON | 152.408 RON | 277.502 RON | 19.677 RON |
| Cheltuieli totale | 668.587 RON | 719.118 RON | 197.679 RON | 104.459 RON | 610.116 RON | 112.566 RON |
| Profit brut | 44.786 RON | 0 RON | 0 RON | 47.949 RON | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 428.355 RON | 62.949 RON | 0 RON | 332.614 RON | 92.889 RON |
| Profit net | 44.786 RON | 0 RON | 0 RON | 47.949 RON | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 428.355 RON | 62.949 RON | 0 RON | 334.264 RON | 92.889 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 195.026 RON | 193.788 RON | 299.309 RON | 305.708 RON | 90.843 RON | 2.871 RON |
| Active circulante | 411.400 RON | 341.357 RON | 383.345 RON | 193.595 RON | 256.358 RON | 41.273 RON |
| Stocuri | 138.536 RON | 138.536 RON | 122.563 RON | 122.563 RON | 197.956 RON | 23.315 RON |
| Creante | 177.597 RON | 88.613 RON | 236.076 RON | 68.769 RON | 51.993 RON | 10.030 RON |
| Casa si conturi la banci | 95.267 RON | 114.208 RON | 24.706 RON | 2.263 RON | 6.409 RON | 7.928 RON |
| Cheltuieli in avans | 5.732 RON | — | 113.720 RON | — | — | 14.958 RON |
| Datorii totale | 1.630.903 RON | 1.598.676 RON | 1.449.187 RON | 1.089.167 RON | 774.154 RON | 151.791 RON |
| Capitaluri proprii | -1.018.745 RON | -1.063.531 RON | -652.813 RON | -589.864 RON | -426.953 RON | -92.689 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 12 | 5 | — | — | 5 | — |
parter, șos. București-Ploiești nr. 42D, sector 1
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanănume purtat de mai multe persoane | 60% |
| firmă |
| persoanăadministratorrevocat în acte, listat în registru | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.