| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 108.966 RON | 153.812 RON | 47.511 RON | 33.521 RON | 24.386 RON | 10.396 RON | 1 |
| 2024 | 92.042 RON | -105 RON | 190.101 RON | 32.850 RON | 13.835 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
| -143.416 RON |
| 1 |
| 2023 | 44.655 RON | -44.130 RON | 214.042 RON | 32.850 RON | 37.882 RON | -143.310 RON | 1 |
| 2022 | 32.735 RON | -72.987 RON | 46.596 RON | 32.850 RON | 192.865 RON | 179.119 RON | 1 |
| 2021 | 42.388 RON | -41.093 RON | 7.523 RON | 35.224 RON | 250.807 RON | 278.508 RON | 1 |
| 2020 | 67.247 RON | -31.843 RON | 4.632 RON | 37.992 RON | 286.241 RON | 319.601 RON | 1 |
| 2019 | 159.621 RON | 35.401 RON | 4.362 RON | 37.992 RON | 317.813 RON | 351.443 RON | 2 |
| 2018 | 204.414 RON | 79.078 RON | 28.933 RON | 37.992 RON | 306.983 RON | 316.042 RON | 2 |
| 2017 | 182.956 RON | 62.846 RON | 4.608 RON | 37.992 RON | 213.579 RON | 236.963 RON | 2 |
| 2016 | 188.176 RON | 74.393 RON | 3.616 RON | 37.992 RON | 139.741 RON | 174.117 RON | 2 |
| 2015 | 135.125 RON | 21.707 RON | 8.586 RON | 37.991 RON | 70.318 RON | 99.723 RON | 2 |
| 2014 | 134.413 RON | -7.909 RON | 5.430 RON | 37.991 RON | 45.455 RON | 78.016 RON | 3 |
| 2013 | 122.588 RON | 52.069 RON | 9.154 RON | 32.909 RON | 62.171 RON | 85.926 RON | 2 |
| 2012 | 54.625 RON | -29.259 RON | 27.590 RON | 29.809 RON | 31.639 RON | 33.858 RON | 3 |
| 2011 | 83.505 RON | 26.796 RON | 6.747 RON | 18.985 RON | 50.879 RON | 63.117 RON | 1 |
| 2010 | 87.355 RON | 36.514 RON | 62.548 RON | 17.149 RON | 81.720 RON | 36.321 RON | 1 |
| 2009 | — | -393 RON | 783 RON | 390 RON | 200 RON | -193 RON | 1 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| Cifra de afaceri | 108.966 RON | 92.042 RON | 44.655 RON | 32.735 RON | 42.388 RON | 67.247 RON | 159.621 RON | 204.414 RON | 182.956 RON | 188.176 RON | 135.125 RON | 134.413 RON | 122.588 RON | 54.625 RON | 83.505 RON | 87.355 RON | — |
| Venituri totale | 249.967 RON | 92.044 RON | 44.738 RON | 34.940 RON | 42.388 RON | 67.247 RON | 159.621 RON | 204.414 RON | 182.957 RON | 188.176 RON | 135.125 RON | 134.413 RON | 124.243 RON | 58.784 RON | |||
| Cheltuieli totale | 93.655 RON | 91.229 RON | 88.420 RON | 107.578 RON | 83.057 RON | 98.358 RON | 122.624 RON | 123.292 RON | 118.281 RON | 111.901 RON | 109.364 RON | 138.290 RON | 68.447 RON | 88.043 RON | |||
| Profit brut | 156.312 RON | 815 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 36.997 RON | 81.122 RON | 64.676 RON | 76.275 RON | 25.761 RON | 0 RON | 55.796 RON | 0 RON | |||
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 43.682 RON | 72.638 RON | 40.669 RON | 31.111 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 3.877 RON | 0 RON | 29.259 RON | |||
| Profit net | 153.812 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 35.401 RON | 79.078 RON | 62.846 RON | 74.393 RON | 21.707 RON | 0 RON | 52.069 RON | 0 RON | |||
| Pierdere neta | 0 RON | 105 RON | 44.130 RON | 72.987 RON | 41.093 RON | 31.843 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.909 RON | 0 RON | 29.259 RON | |||
| Active fixe (imobilizate) | 33.521 RON | 32.850 RON | 32.850 RON | 32.850 RON | 35.224 RON | 37.992 RON | 37.992 RON | 37.992 RON | 37.992 RON | 37.992 RON | 37.991 RON | 37.991 RON | 32.909 RON | 29.809 RON | |||
| Active circulante | 24.386 RON | 13.835 RON | 37.882 RON | 192.865 RON | 250.807 RON | 286.241 RON | 317.813 RON | 306.983 RON | 213.579 RON | 139.741 RON | 70.318 RON | 45.455 RON | 62.171 RON | 31.639 RON | |||
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | 1.307 RON | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | ||
| Creante | 9.784 RON | 9.212 RON | 29.434 RON | 21.568 RON | 38.141 RON | 25.339 RON | — | 25.956 RON | 8.682 RON | 5 RON | 5 RON | 3.982 RON | 4.111 RON | 6.308 RON | |||
| Casa si conturi la banci | 14.602 RON | 4.623 RON | 8.448 RON | 171.297 RON | 212.666 RON | 259.595 RON | 317.813 RON | 281.027 RON | 204.897 RON | 139.736 RON | 70.313 RON | 41.473 RON | 58.060 RON | 25.331 RON | |||
| Datorii totale | 47.511 RON | 190.101 RON | 214.042 RON | 46.596 RON | 7.523 RON | 4.632 RON | 4.362 RON | 28.933 RON | 4.608 RON | 3.616 RON | 8.586 RON | 5.430 RON | 9.154 RON | 27.590 RON | |||
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | 10.000 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | |||
| Capitaluri proprii | 10.396 RON | -143.416 RON | -143.310 RON | 179.119 RON | 278.508 RON | 319.601 RON | 351.443 RON | 316.042 RON | 236.963 RON | 174.117 RON | 99.723 RON | 78.016 RON | 85.926 RON | 33.858 RON | |||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | |||
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 3 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| 83.886 RON |
| 87.391 RON |
| — |
| 51.985 RON |
| 43.922 RON |
| 393 RON |
| 31.901 RON |
| 43.469 RON |
| — |
| 0 RON |
| — |
| 393 RON |
| 26.796 RON |
| 36.514 RON |
| — |
| 0 RON |
| — |
| 393 RON |
| 18.985 RON |
| 17.149 RON |
| 390 RON |
| 50.879 RON |
| 81.720 RON |
| 200 RON |
| — |
| — |
| 453 RON |
| 49.897 RON |
| — |
| 50.426 RON |
| 31.823 RON |
| 200 RON |
| 6.747 RON |
| 62.548 RON |
| 783 RON |
| — |
| — |
| — |
| 63.117 RON |
| 36.321 RON |
| -193 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 1 |
| 1 |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
2 contracte atribuite, in valoare de 12.060 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 11.661 lei.
Achizitii directe
1 contract
11.660 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
400 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 213.225 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.650 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 10:27).
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.