Com. Afumați, Complex Doraly, spațiul 40P6 (tip stand) și containerele 837 și 838
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | — | 0 RON | 0 RON | — | — | 0 RON | — |
| 2018 | — | 0 RON | 0 RON | — | — | 0 RON |
| Indicator | 2020 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|
| — |
| 2017 | — | 0 RON | 0 RON | — | — | 0 RON | — |
| 2016 | — | -100.638 RON | 1.290.254 RON | 15.569 RON | 1.366.346 RON | 91.661 RON | 1 |
| 2015 | 1.379.059 RON | 67.551 RON | 1.403.722 RON | 37.155 RON | 1.558.866 RON | 192.299 RON | 3 |
| 2014 | 1.162.491 RON | 45.015 RON | 1.432.810 RON | 88.093 RON | 1.462.523 RON | 124.748 RON | 7 |
| 2013 | 952.986 RON | 38.513 RON | 1.114.979 RON | 138.353 RON | 1.052.343 RON | 79.733 RON | 7 |
| 2012 | 921.377 RON | 18.527 RON | 1.083.146 RON | 94.258 RON | 1.030.108 RON | 41.220 RON | 9 |
| 2011 | 704.198 RON | 10.699 RON | 944.874 RON | 127.448 RON | 808.018 RON | 22.693 RON | 8 |
| 2010 | 698.505 RON | 3.773 RON | 305.480 RON | 94 RON | 302.052 RON | 11.995 RON | 5 |
| 2009 | 125.300 RON | 8.022 RON | 130.224 RON | 143 RON | 132.337 RON | 8.222 RON | 2 |
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| Cifra de afaceri | — | — | — | — | 1.379.059 RON | 1.162.491 RON | 952.986 RON | 921.377 RON | 704.198 RON | 698.505 RON | 125.300 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 18.135 RON | 1.407.177 RON | 1.175.118 RON | 972.935 RON | 973.204 RON | 704.965 RON | 699.123 RON | 125.301 RON |
| Cheltuieli totale | — | — | — | 118.773 RON | 1.326.407 RON | 1.121.510 RON | 925.916 RON | 951.144 RON | 691.847 RON | 692.125 RON | 115.751 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 80.770 RON | 53.608 RON | 47.019 RON | 22.060 RON | 13.118 RON | 6.998 RON | 9.550 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 100.638 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 67.551 RON | 45.015 RON | 38.513 RON | 18.527 RON | 10.699 RON | 3.773 RON | 8.022 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 100.638 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | 15.569 RON | 37.155 RON | 88.093 RON | 138.353 RON | 94.258 RON | 127.448 RON | 94 RON | 143 RON |
| Active circulante | — | — | — | 1.366.346 RON | 1.558.866 RON | 1.462.523 RON | 1.052.343 RON | 1.030.108 RON | 808.018 RON | 302.052 RON | 132.337 RON |
| Stocuri | — | — | — | — | — | 1.054.393 RON | 846.644 RON | 707.711 RON | 646.191 RON | 149.237 RON | 32.752 RON |
| Creante | — | — | — | 1.136.085 RON | 1.298.904 RON | 359.539 RON | 196.478 RON | 310.733 RON | 150.971 RON | 43.469 RON | 28.272 RON |
| Casa si conturi la banci | — | — | — | 230.261 RON | 259.962 RON | 48.591 RON | 9.221 RON | 11.664 RON | 10.856 RON | 109.346 RON | 71.313 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | — | 6.942 RON | 4.016 RON | — | 32.101 RON | 15.329 RON | 5.966 RON |
| Datorii totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.290.254 RON | 1.403.722 RON | 1.432.810 RON | 1.114.979 RON | 1.083.146 RON | 944.874 RON | 305.480 RON | 130.224 RON |
| Capitaluri proprii | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 91.661 RON | 192.299 RON | 124.748 RON | 79.733 RON | 41.220 RON | 22.693 RON | 11.995 RON | 8.222 RON |
| Capital subscris varsat | — | — | — | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | 1 | 3 | 7 | 7 | 9 | 8 | 5 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.