ONRC
ONRC
ANAF · anul 2022
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014 | 202.611 RON | 71.289 RON | 148.570 RON | — | 316.383 RON | 167.813 RON | 6 |
| 2013 | 237.768 RON | 96.242 RON | 118.005 RON | 0 RON | 214.529 RON |
| Indicator | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 202.611 RON |
| Nume | Cotă Capital |
|---|
| 96.524 RON |
| 6 |
| 2012 | 255.566 RON | 17.232 RON | 112.174 RON | 20.000 RON | 93.130 RON | 972 RON | 10 |
| 2011 | 262.526 RON | -42.162 RON | 73.173 RON | 32.000 RON | 24.914 RON | -16.259 RON | 10 |
| 2010 | 254.714 RON | 33.358 RON | 44.518 RON | 44.000 RON | 26.421 RON | 25.903 RON | 9 |
| 2009 | 5.764 RON | -7.655 RON | 10.406 RON | 390 RON | 2.561 RON | -7.455 RON | 6 |
| 237.768 RON |
| 255.566 RON |
| 262.526 RON |
| 254.714 RON |
| 5.764 RON |
| Venituri totale | 202.611 RON | 238.554 RON | 256.325 RON | 262.873 RON | 255.118 RON | 5.764 RON |
| Cheltuieli totale | 119.039 RON | 142.312 RON | 231.701 RON | 297.149 RON | 215.393 RON | 13.419 RON |
| Profit brut | 83.572 RON | 96.242 RON | 24.624 RON | 0 RON | 39.725 RON | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 34.276 RON | — | 7.655 RON |
| Profit net | 71.289 RON | 96.242 RON | 17.232 RON | 0 RON | 33.358 RON | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 42.162 RON | — | 7.655 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | 0 RON | 20.000 RON | 32.000 RON | 44.000 RON | 390 RON |
| Active circulante | 316.383 RON | 214.529 RON | 93.130 RON | 24.914 RON | 26.421 RON | 2.561 RON |
| Creante | 310.749 RON | 204.614 RON | 2.177 RON | 18.626 RON | 26.393 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 5.634 RON | 9.915 RON | 90.953 RON | 6.288 RON | 28 RON | 2.561 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | 16 RON | — | — | — |
| Datorii totale | 148.570 RON | 118.005 RON | 112.174 RON | 73.173 RON | 44.518 RON | 10.406 RON |
| Capitaluri proprii | 167.813 RON | 96.524 RON | 972 RON | -16.259 RON | 25.903 RON | -7.455 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 6 | 6 | 10 | 10 | 9 | 6 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.