Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Părți sociale
persoanăadministrator
47,62%
10 / 21
persoanăadministrator
47,62%
10 / 21
persoană
4,76%
1 / 21
3 deținători în act
100%
MO IV · 29.08.2026
MO IV · 29.08.2026
ONRC · 08.07.2026
8.709 RON
2
2023
1.119.283 RON
30.191 RON
292.950 RON
40.301 RON
257.458 RON
4.809 RON
3
2022
1.489.100 RON
162.059 RON
530.876 RON
62.931 RON
472.562 RON
4.617 RON
3
2021
1.383.870 RON
234.624 RON
377.520 RON
30.940 RON
349.138 RON
2.558 RON
4
2020
1.059.356 RON
107.170 RON
248.825 RON
47.622 RON
202.138 RON
935 RON
3
2019
1.517.528 RON
368.515 RON
485.601 RON
73.281 RON
413.085 RON
765 RON
3
2018
934.303 RON
90.259 RON
266.528 RON
9.463 RON
257.305 RON
240 RON
2
2017
990.142 RON
204.209 RON
411.360 RON
12.803 RON
398.797 RON
240 RON
2
2016
552.459 RON
88.336 RON
224.206 RON
16.143 RON
254.240 RON
46.177 RON
1
2015
2.265.298 RON
-4.737 RON
151.589 RON
—
145.030 RON
-6.559 RON
3
2014
229.042 RON
-6.668 RON
145.534 RON
—
134.670 RON
-1.822 RON
2
2013
315.763 RON
475 RON
141.994 RON
—
188.810 RON
4.845 RON
2
2012
332.292 RON
-4.734 RON
120.938 RON
—
225.576 RON
4.370 RON
2
2011
398.929 RON
99 RON
121.591 RON
—
180.519 RON
9.111 RON
—
2010
118.203 RON
9.416 RON
113.981 RON
—
128.787 RON
9.011 RON
—
2009
17.709 RON
-605 RON
22.073 RON
—
27.463 RON
-405 RON
—
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
Cifra de afaceri
1.840.933 RON
1.588.569 RON
1.119.283 RON
1.489.100 RON
1.383.870 RON
1.059.356 RON
1.517.528 RON
934.303 RON
990.142 RON
552.459 RON
2.265.298 RON
229.042 RON
315.763 RON
332.292 RON
398.929 RON
118.203 RON
17.709 RON
Venituri totale
1.840.936 RON
1.588.585 RON
1.121.816 RON
1.489.109 RON
1.383.877 RON
1.067.169 RON
1.517.528 RON
934.303 RON
990.142 RON
552.459 RON
2.265.298 RON
229.042 RON
315.763 RON
332.293 RON
Cheltuieli totale
1.557.861 RON
1.312.403 RON
1.080.406 RON
1.312.159 RON
1.135.414 RON
949.349 RON
1.133.833 RON
834.700 RON
776.127 RON
448.378 RON
2.270.035 RON
235.710 RON
315.228 RON
337.027 RON
Profit brut
283.075 RON
276.182 RON
41.410 RON
176.950 RON
248.463 RON
117.820 RON
383.695 RON
99.603 RON
214.015 RON
104.081 RON
0 RON
0 RON
535 RON
0 RON
Pierdere bruta
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
—
6.668 RON
0 RON
4.734 RON
Profit net
237.783 RON
236.972 RON
30.191 RON
162.059 RON
234.624 RON
107.170 RON
368.515 RON
90.259 RON
204.209 RON
88.336 RON
0 RON
0 RON
475 RON
0 RON
Pierdere neta
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
4.737 RON
6.668 RON
0 RON
4.734 RON
Active fixe (imobilizate)
261.433 RON
28.220 RON
40.301 RON
62.931 RON
30.940 RON
47.622 RON
73.281 RON
9.463 RON
12.803 RON
16.143 RON
—
—
—
—
Active circulante
380.837 RON
566.950 RON
257.458 RON
472.562 RON
349.138 RON
202.138 RON
413.085 RON
257.305 RON
398.797 RON
254.240 RON
145.030 RON
134.670 RON
188.810 RON
225.576 RON
Stocuri
44.250 RON
79.560 RON
645 RON
20.969 RON
—
12.585 RON
4.542 RON
13.553 RON
6.750 RON
6.190 RON
11.319 RON
69.154 RON
—
110.789 RON
Creante
319.554 RON
458.184 RON
248.988 RON
434.350 RON
327.509 RON
174.508 RON
315.594 RON
242.020 RON
373.947 RON
292.339 RON
177.715 RON
62.725 RON
133.151 RON
97.838 RON
Casa si conturi la banci
17.033 RON
29.206 RON
7.825 RON
17.243 RON
21.629 RON
15.045 RON
92.949 RON
1.732 RON
18.100 RON
-44.289 RON
-44.004 RON
2.791 RON
55.659 RON
16.949 RON
Cheltuieli in avans
0 RON
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
9.042 RON
—
5.800 RON
Datorii totale
575.753 RON
586.461 RON
292.950 RON
530.876 RON
377.520 RON
248.825 RON
485.601 RON
266.528 RON
411.360 RON
224.206 RON
151.589 RON
145.534 RON
141.994 RON
120.938 RON
Venituri in avans
0 RON
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
41.971 RON
106.068 RON
Capitaluri proprii
66.517 RON
8.709 RON
4.809 RON
4.617 RON
2.558 RON
935 RON
765 RON
240 RON
240 RON
46.177 RON
-6.559 RON
-1.822 RON
4.845 RON
4.370 RON
Capital subscris varsat
210 RON
210 RON
210 RON
210 RON
210 RON
210 RON
210 RON
200 RON
200 RON
200 RON
—
200 RON
200 RON
200 RON
Nr. mediu salariati
2
2
3
3
4
3
3
2
2
1
3
2
2
2
—
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
398.929 RON
120.204 RON
17.709 RON
398.811 RON
109.109 RON
18.314 RON
118 RON
11.095 RON
—
0 RON
—
605 RON
99 RON
9.416 RON
—
0 RON
—
605 RON
—
—
—
180.519 RON
128.787 RON
27.463 RON
71.423 RON
33.405 RON
18.048 RON
87.305 RON
94.841 RON
2.976 RON
21.791 RON
541 RON
6.439 RON
134.097 RON
—
—
121.591 RON
113.981 RON
22.073 RON
183.914 RON
5.795 RON
5.795 RON
9.111 RON
9.011 RON
-405 RON
200 RON
200 RON
200 RON
—
—
Litigii / Dosare in instanta
1 dosarportal.just.ro · 16.08.2026
ATENȚIE: Căutarea se face după numele firmei, așa că pot apărea rezultate pentru alte companii cu denumiri similare.Pentru a confirma că dosarul aparține firmei căutate și pentru a-i vedea calitatea în proces, dați click pe link-ul dosarului.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 33.970 lei.
Achizitii directe
10 contracte
33.960 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
7 contracte
26.933 lei
Cum se citesc cifrele — si ce nu putem sti
„Castigat” si „executat” sunt lucruri diferite
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Ce inseamna „in derulare”
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
De ce «Castigat» poate fi mic, desi firma a "Executat" mult
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
De unde stim ca un contract chiar a fost executat
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.784 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.946.520 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.847 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.706 din cele 393.784 au macar un document publicat, adica 16,9%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.034 documente la 19.247.323 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 153 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Cum calculam cand documentul lipseste
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
daca perioada s-a incheiat, il consideram executat;
daca nu s-a incheiat, il trecem la „in derulare”.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Ce nu putem sti
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 04.09.2026, 10:40).
8 alte firme la aceasta adresa (4 in acelasi apartament, 4 la aceasta adresa) →↑ 8 alte firme la aceasta adresa (4 in acelasi apartament, 4 la aceasta adresa)
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
din 2004
(3 firme)
asociat 09.11.2009 · ultima mențiune în acte 19.04.2019administrator 09.11.2009Arata firmele →↑ Ascunde firmele