ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Parcare Cioroi FN, satul Negreni, comuna Negreni
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Un administrator din registru nu a putut fi legat de o identitate, așa că nu apare mai sus — îi potrivim după identificator, niciodată după nume.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014 | 0 RON | -49.814 RON | 331.228 RON | — | 3.515 RON | -327.713 RON | — |
| 2013 | 25.063 RON | -87.783 RON | 329.177 RON | 47.855 RON | 3.423 RON | -277.899 RON | 8 |
| 2012 | 138.113 RON | -62.070 RON | 221.093 RON | 7.977 RON | 23.001 RON | -190.115 RON | 4 |
| 2011 | 78.339 RON | -61.092 RON | 252.170 RON | 7.977 RON | 116.148 RON | -128.045 RON | 5 |
| 2010 | 45.920 RON | -63.856 RON | 205.850 RON | 82.470 RON | 56.427 RON | -66.953 RON | 4 |
| 2009 | 83 RON | -3.297 RON | 123.617 RON | 84.637 RON | 35.883 RON | -3.097 RON | — |
| Indicator | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 25.063 RON | 138.113 RON | 78.339 RON | 45.920 RON | 83 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 25.063 RON | 138.117 RON | 172.339 RON | 45.920 RON | 83 RON |
| Cheltuieli totale | 49.814 RON | 112.094 RON | 200.187 RON | 233.431 RON | 108.126 RON | 3.013 RON |
| Pierdere bruta | 49.814 RON | 87.031 RON | 62.070 RON | 61.092 RON | 62.206 RON | 2.930 RON |
| Pierdere neta | 49.814 RON | 87.783 RON | 62.070 RON | 61.092 RON | 63.856 RON | 3.297 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | 47.855 RON | 7.977 RON | 7.977 RON | 82.470 RON | 84.637 RON |
| Active circulante | 3.515 RON | 3.423 RON | 23.001 RON | 116.148 RON | 56.427 RON | 35.883 RON |
| Stocuri | — | — | 13.613 RON | 25.346 RON | 39.728 RON | 16.315 RON |
| Creante | 3.512 RON | 2.857 RON | 8.608 RON | 42.213 RON | 16.626 RON | 19.347 RON |
| Casa si conturi la banci | 3 RON | 566 RON | 780 RON | 48.589 RON | 73 RON | 221 RON |
| Datorii totale | 331.228 RON | 329.177 RON | 221.093 RON | 252.170 RON | 205.850 RON | 123.617 RON |
| Capitaluri proprii | -327.713 RON | -277.899 RON | -190.115 RON | -128.045 RON | -66.953 RON | -3.097 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 8 | 4 | 5 | 4 | — |