| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 0 RON | 0 RON | 82.546 RON | 252.021 RON | 1.263 RON | 59.540 RON | 0 |
| 2020 | 0 RON | 0 RON | 82.548 RON | 252.021 RON | 1.265 RON |
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|
| 59.540 RON |
| 0 |
| 2019 | 0 RON | 0 RON | 82.548 RON | 252.021 RON | 1.265 RON | 59.540 RON | 0 |
| 2018 | 0 RON | 57 RON | 82.544 RON | 252.021 RON | 1.262 RON | 59.541 RON | 0 |
| 2017 | — | -8 RON | 82.545 RON | 252.021 RON | 1.206 RON | 59.484 RON | — |
| 2016 | 0 RON | -65.717 RON | 82.545 RON | 252.021 RON | 1.214 RON | 59.492 RON | 0 |
| 2015 | 219.382 RON | 208.601 RON | 60.261 RON | 252.021 RON | 1.174.951 RON | 167.304 RON | — |
| 2014 | 0 RON | -4.605 RON | 187.115 RON | 252.021 RON | 1.093.204 RON | -41.297 RON | — |
| 2013 | 0 RON | -23.708 RON | 194.708 RON | 252.021 RON | 1.105.402 RON | -36.692 RON | — |
| 2012 | 0 RON | -2.894 RON | 40.708 RON | 26.199 RON | 1.526 RON | -12.984 RON | — |
| 2011 | 0 RON | -7.423 RON | 17.825 RON | 6.229 RON | 1.507 RON | -10.089 RON | — |
| 2010 | — | -1.801 RON | 9.350 RON | 6.412 RON | 272 RON | -2.666 RON | — |
| 2009 | — | -6.065 RON | 13.650 RON | 6.549 RON | 1.236 RON | -5.865 RON | — |
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 219.382 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 61 RON | 0 RON | 0 RON | 219.560 RON | 0 RON | 225.886 RON | 20.137 RON | 0 RON | — | — |
| Cheltuieli totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4 RON | 8 RON | 65.717 RON | 2.809 RON | 4.605 RON | 249.594 RON | 23.031 RON | 7.423 RON | 151 RON | 6.065 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 57 RON | 0 RON | 0 RON | 216.751 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8 RON | 65.717 RON | — | — | 23.708 RON | 2.894 RON | 7.423 RON | 151 RON | 6.065 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 57 RON | 0 RON | 0 RON | 208.601 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8 RON | 65.717 RON | 0 RON | 4.605 RON | 23.708 RON | 2.894 RON | 7.423 RON | 1.801 RON | 6.065 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 252.021 RON | 252.021 RON | 252.021 RON | 252.021 RON | 252.021 RON | 252.021 RON | 252.021 RON | 252.021 RON | 252.021 RON | 26.199 RON | 6.229 RON | 6.412 RON | 6.549 RON |
| Active circulante | 1.263 RON | 1.265 RON | 1.265 RON | 1.262 RON | 1.206 RON | 1.214 RON | 1.174.951 RON | 1.093.204 RON | 1.105.402 RON | 1.526 RON | 1.507 RON | 272 RON | 1.236 RON |
| Creante | 657 RON | 659 RON | 659 RON | 656 RON | 656 RON | 656 RON | 1.132.895 RON | 1.092.895 RON | 1.101.687 RON | 1.455 RON | 1.400 RON | 39 RON | 989 RON |
| Casa si conturi la banci | 606 RON | 606 RON | 606 RON | 606 RON | 550 RON | 558 RON | 42.056 RON | 309 RON | 3.715 RON | 71 RON | 107 RON | 233 RON | 247 RON |
| Datorii totale | 82.546 RON | 82.548 RON | 82.548 RON | 82.544 RON | 82.545 RON | 82.545 RON | 60.261 RON | 187.115 RON | 194.708 RON | 40.708 RON | 17.825 RON | 9.350 RON | 13.650 RON |
| Venituri in avans | 111.198 RON | 111.198 RON | 111.198 RON | 111.198 RON | 111.198 RON | 111.198 RON | 1.199.407 RON | 1.199.407 RON | 1.199.407 RON | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 59.540 RON | 59.540 RON | 59.540 RON | 59.541 RON | 59.484 RON | 59.492 RON | 167.304 RON | -41.297 RON | -36.692 RON | -12.984 RON | -10.089 RON | -2.666 RON | -5.865 RON |
| Capital subscris varsat | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | — | — | 200 RON | — | — | 200 RON | 200 RON |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2022
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 4,76% |
| persoană |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.