ONRC
ONRC
ANAF · anul 2022
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
com. Slobozia
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 399.478 RON | 41.834 RON | 505.186 RON | — | 10.840 RON | -494.346 RON | 5 |
| 2020 | 311.420 RON | -838.589 RON | 1.476.620 RON | 60.640 RON | 879.800 RON | -536.180 RON | 4 |
| 2019 | 911.232 RON | -519.068 RON | 1.998.522 RON | 114.063 RON | 2.186.868 RON | 302.409 RON | — |
| 2018 | 1.106.795 RON | 38.372 RON | 1.717.509 RON | 225.809 RON | 2.314.688 RON | 822.988 RON | 7 |
| 2017 | 1.301.058 RON | 20.214 RON | 1.738.082 RON | 327.498 RON | 2.214.770 RON | 804.186 RON | 13 |
| 2016 | 1.770.247 RON | 92.339 RON | 1.015.749 RON | 241.866 RON | 1.557.855 RON | 783.972 RON | 10 |
| 2015 | 4.483.379 RON | 712.387 RON | 671.930 RON | 6.175 RON | 1.530.736 RON | 864.981 RON | 10 |
| 2014 | 1.918.674 RON | 48.895 RON | 1.122.264 RON | 7.464 RON | 1.267.394 RON | 152.594 RON | 9 |
| 2013 | 1.252.602 RON | 26.907 RON | 1.595.273 RON | 10.180 RON | 1.688.792 RON | 103.699 RON | 3 |
| 2012 | 1.010.468 RON | 50.255 RON | 869.772 RON | 9.945 RON | 936.619 RON | 76.792 RON | — |
| 2011 | 505.417 RON | 26.337 RON | 202.433 RON | 5.905 RON | 223.065 RON | 26.537 RON | 3 |
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 399.478 RON | 311.420 RON | 911.232 RON | 1.106.795 RON | 1.301.058 RON | 1.770.247 RON | 4.483.379 RON | 1.918.674 RON | 1.252.602 RON | 1.010.468 RON | 505.417 RON |
| Venituri totale | 415.599 RON | 861.978 RON | 917.818 RON | 1.111.716 RON | 1.303.307 RON | 1.778.116 RON | 4.508.896 RON | 1.936.388 RON | 1.254.154 RON | 1.011.335 RON | 505.419 RON |
| Cheltuieli totale | 370.240 RON | 1.697.928 RON | 1.434.393 RON | 1.058.995 RON | 1.266.268 RON | 1.663.810 RON | 3.648.564 RON | 1.877.361 RON | 1.219.065 RON | 951.434 RON | 474.066 RON |
| Profit brut | 45.359 RON | 0 RON | 0 RON | 52.721 RON | 37.039 RON | 114.306 RON | 860.332 RON | 59.027 RON | 35.089 RON | 59.901 RON | 31.353 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 835.950 RON | 516.575 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 41.834 RON | 0 RON | 0 RON | 38.372 RON | 20.214 RON | 92.339 RON | 712.387 RON | 48.895 RON | 26.907 RON | 50.255 RON | 26.337 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 838.589 RON | 519.068 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | 60.640 RON | 114.063 RON | 225.809 RON | 327.498 RON | 241.866 RON | 6.175 RON | 7.464 RON | 10.180 RON | 9.945 RON | 5.905 RON |
| Active circulante | 10.840 RON | 879.800 RON | 2.186.868 RON | 2.314.688 RON | 2.214.770 RON | 1.557.855 RON | 1.530.736 RON | 1.267.394 RON | 1.688.792 RON | 936.619 RON | 223.065 RON |
| Stocuri | — | 20.205 RON | 792.058 RON | 1.506.108 RON | 1.573.981 RON | 846.399 RON | 274.695 RON | 606.355 RON | 453.244 RON | 181.503 RON | 57.154 RON |
| Creante | 10.649 RON | 777.221 RON | 673.022 RON | 745.851 RON | 555.093 RON | 658.331 RON | 1.162.464 RON | 651.131 RON | 1.185.786 RON | 750.120 RON | 165.030 RON |
| Casa si conturi la banci | 191 RON | 82.374 RON | 721.788 RON | 62.729 RON | 85.696 RON | 53.125 RON | 93.577 RON | 9.908 RON | 49.762 RON | 4.996 RON | 881 RON |
| Datorii totale | 505.186 RON | 1.476.620 RON | 1.998.522 RON | 1.717.509 RON | 1.738.082 RON | 1.015.749 RON | 671.930 RON | 1.122.264 RON | 1.595.273 RON | 869.772 RON | 202.433 RON |
| Capitaluri proprii | -494.346 RON | -536.180 RON | 302.409 RON | 822.988 RON | 804.186 RON | 783.972 RON | 864.981 RON | 152.594 RON | 103.699 RON | 76.792 RON | 26.537 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 5 | 4 | — | 7 | 13 | 10 | 10 | 9 | 3 | — | 3 |