| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | — | 0 RON | 40.477 RON | — | — | -40.477 RON | — |
| 2021 | — | 0 RON | 40.477 RON | — | — | -40.477 RON |
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|
| — |
| 2020 | — | 0 RON | 40.477 RON | — | — | -40.477 RON | — |
| 2019 | — | 0 RON | 40.477 RON | — | — | -40.477 RON | — |
| 2018 | 34.982 RON | 23.871 RON | 40.477 RON | — | — | -40.477 RON | — |
| 2017 | 44.414 RON | -12.546 RON | 70.135 RON | — | 5.788 RON | -64.347 RON | — |
| 2016 | 32.035 RON | -7.985 RON | 69.257 RON | — | 17.456 RON | -51.801 RON | — |
| 2015 | 19.039 RON | -5.476 RON | 52.403 RON | — | 8.587 RON | -43.816 RON | — |
| 2014 | 22.771 RON | -13.404 RON | 48.031 RON | — | 9.690 RON | -38.341 RON | — |
| 2013 | 35.663 RON | -25.057 RON | 33.313 RON | — | 8.376 RON | -24.937 RON | — |
| 2012 | 4.380.000 RON | 507.397 RON | 256.817 RON | 541.697 RON | 420.105 RON | 704.985 RON | 14 |
| 2011 | 3.346.097 RON | 385.303 RON | 168.588 RON | 295.892 RON | 255.748 RON | 383.052 RON | 24 |
| 2010 | 31.988 RON | -25.906 RON | 35.475 RON | — | 7.318 RON | -28.157 RON | — |
| 2009 | 2.496 RON | -2.451 RON | 5.000 RON | — | 2.749 RON | -2.251 RON | — |
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| Cifra de afaceri | — | — | — | — | 34.982 RON | 44.414 RON | 32.035 RON | 19.039 RON | 22.771 RON | 35.663 RON | 4.380.000 RON | 3.346.097 RON | 31.988 RON | 2.496 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 34.982 RON | 44.414 RON | 32.035 RON | 19.039 RON | 22.771 RON | 35.663 RON | 4.380.000 RON | 3.346.097 RON | 31.988 RON | 2.496 RON |
| Cheltuieli totale | — | — | — | — | 10.062 RON | 55.628 RON | 39.059 RON | 23.944 RON | 35.492 RON | 59.825 RON | 3.770.671 RON | 2.785.839 RON | 56.244 RON | 4.947 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 24.920 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 609.329 RON | 560.258 RON | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 11.214 RON | 7.024 RON | — | 12.721 RON | 24.162 RON | 0 RON | 0 RON | 24.256 RON | 2.451 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 23.871 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 507.397 RON | 385.303 RON | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 12.546 RON | 7.985 RON | 5.476 RON | 13.404 RON | 25.057 RON | 0 RON | 0 RON | 25.906 RON | 2.451 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 541.697 RON | 295.892 RON | — | — |
| Active circulante | — | — | — | — | — | 5.788 RON | 17.456 RON | 8.587 RON | 9.690 RON | 8.376 RON | 420.105 RON | 255.748 RON | 7.318 RON | 2.749 RON |
| Stocuri | — | — | — | — | — | 5.314 RON | 17.079 RON | 8.279 RON | 4.915 RON | 7.762 RON | 331.188 RON | 61.951 RON | 2.951 RON | 1.628 RON |
| Creante | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 84.664 RON | 193.056 RON | 3.222 RON | — |
| Casa si conturi la banci | — | — | — | — | — | 474 RON | 377 RON | 308 RON | 4.775 RON | 614 RON | 4.253 RON | 741 RON | 1.145 RON | 1.121 RON |
| Datorii totale | 40.477 RON | 40.477 RON | 40.477 RON | 40.477 RON | 40.477 RON | 70.135 RON | 69.257 RON | 52.403 RON | 48.031 RON | 33.313 RON | 256.817 RON | 168.588 RON | 35.475 RON | 5.000 RON |
| Capitaluri proprii | -40.477 RON | -40.477 RON | -40.477 RON | -40.477 RON | -40.477 RON | -64.347 RON | -51.801 RON | -43.816 RON | -38.341 RON | -24.937 RON | 704.985 RON | 383.052 RON | -28.157 RON | -2.251 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 14 | 24 | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2022
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator |
| 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.