AGRARIASEG S.R.L.
- J16/1586/2009DOLJdin 09.12.2009
- J37/279/2020VASLUIdin 25.05.2020in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
com. Bunești Averești, satul Averești, Ferma Vinicolă Bunești Averești
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană | 50% |
| persoană | nepublicat |
| 2 deținători în act · plus 1 deținător pe care actul nu îl numește | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 686.227 RON | 9.571 RON | 3.880.376 RON | 41.118 RON | 3.911.923 RON | 1 |
| 2024 | 0 RON | 19.494.792 RON | 2.791 RON | 3.880.376 RON | 54.112 RON | 3.931.697 RON | 1 |
| 2023 | 0 RON | 3.579.177 RON | 334.319 RON | 3.880.376 RON | 40.848 RON | 3.586.905 RON | 1 |
| 2022 | 0 RON | 5.688 RON | 17.872.094 RON | 17.847.941 RON | 31.881 RON | 7.728 RON | 1 |
| 2021 | 0 RON | 0 RON | 18.758.621 RON | 18.559.616 RON | 201.045 RON | 2.040 RON | 1 |
| 2020 | 0 RON | 0 RON | 8.359.908 RON | 8.032.515 RON | 329.433 RON | 2.040 RON | 1 |
| 2019 | 0 RON | 0 RON | 1.062.686 RON | 640.071 RON | 761.064 RON | 338.449 RON | 1 |
| 2018 | 289.424 RON | 227.757 RON | 1.018.188 RON | 596.275 RON | 758.562 RON | 336.649 RON | 5 |
| 2017 | 433.154 RON | 108.652 RON | 133.160 RON | 122.471 RON | 154.999 RON | 108.892 RON | 6 |
| 2016 | 370.220 RON | 14.440 RON | 144.724 RON | 128.350 RON | 264.752 RON | 159.045 RON | 6 |
| 2015 | 428.190 RON | 69.899 RON | 116.430 RON | 296.667 RON | 170.799 RON | 144.604 RON | 8 |
| 2014 | 394.195 RON | 68.678 RON | 121.306 RON | 555.805 RON | 38.952 RON | 74.706 RON | 9 |
| 2013 | 376.890 RON | 82.282 RON | 104.918 RON | 814.942 RON | 80.758 RON | 6.028 RON | 11 |
| 2012 | 0 RON | -74.814 RON | 1.105.929 RON | 1.074.080 RON | 555.595 RON | -76.254 RON | 1 |
| 2011 | 0 RON | 0 RON | 2.887 RON | — | 419 RON | -2.468 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 289.424 RON | 433.154 RON | 370.220 RON | 428.190 RON | 394.195 RON | 376.890 RON | 0 RON | 0 RON |
| Venituri totale | 707.166 RON | 19.514.055 RON | 3.800.090 RON | 885.692 RON | 46.618 RON | 46.560 RON | 48.787 RON | 594.207 RON | 487.069 RON | 487.319 RON | 608.472 RON | 572.994 RON | 585.238 RON | 63.574 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 20.939 RON | 19.263 RON | 220.913 RON | 872.803 RON | 46.618 RON | 46.560 RON | 48.787 RON | 360.778 RON | 374.085 RON | 470.129 RON | 525.256 RON | 492.413 RON | 498.307 RON | 138.388 RON | — |
| Profit brut | 686.227 RON | 19.494.792 RON | 3.579.177 RON | 12.889 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 233.429 RON | 112.984 RON | 17.190 RON | 83.216 RON | 80.581 RON | 86.931 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 74.814 RON | 0 RON |
| Profit net | 686.227 RON | 19.494.792 RON | 3.579.177 RON | 5.688 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 227.757 RON | 108.652 RON | 14.440 RON | 69.899 RON | 68.678 RON | 82.282 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 74.814 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 3.880.376 RON | 3.880.376 RON | 3.880.376 RON | 17.847.941 RON | 18.559.616 RON | 8.032.515 RON | 640.071 RON | 596.275 RON | 122.471 RON | 128.350 RON | 296.667 RON | 555.805 RON | 814.942 RON | 1.074.080 RON | — |
| Active circulante | 41.118 RON | 54.112 RON | 40.848 RON | 31.881 RON | 201.045 RON | 329.433 RON | 761.064 RON | 758.562 RON | 154.999 RON | 264.752 RON | 170.799 RON | 38.952 RON | 80.758 RON | 555.595 RON | 419 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | 1.000 RON | 2.061 RON | 2.061 RON | 2.061 RON | 2.312 RON | 2.906 RON | 1.897 RON | 2.036 RON | 3.600 RON | 1.963 RON | — |
| Creante | 2.237 RON | 10.421 RON | 4.388 RON | 3.285 RON | 6.414 RON | 19.647 RON | 423.638 RON | 422.446 RON | 138.941 RON | 256.323 RON | 122.078 RON | 33.837 RON | 3.476 RON | 470.369 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 38.881 RON | 43.691 RON | 36.460 RON | 28.596 RON | 193.631 RON | 307.725 RON | 335.365 RON | 334.055 RON | 13.746 RON | 5.523 RON | 46.824 RON | 3.079 RON | 73.682 RON | 83.263 RON | 419 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 18.633 RON | — | — |
| Datorii totale | 9.571 RON | 2.791 RON | 334.319 RON | 17.872.094 RON | 18.758.621 RON | 8.359.908 RON | 1.062.686 RON | 1.018.188 RON | 133.160 RON | 144.724 RON | 116.430 RON | 121.306 RON | 104.918 RON | 1.105.929 RON | 2.887 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | 35.418 RON | 89.333 RON | 206.432 RON | 398.745 RON | 803.387 RON | 600.000 RON | — |
| Capitaluri proprii | 3.911.923 RON | 3.931.697 RON | 3.586.905 RON | 7.728 RON | 2.040 RON | 2.040 RON | 338.449 RON | 336.649 RON | 108.892 RON | 159.045 RON | 144.604 RON | 74.706 RON | 6.028 RON | -76.254 RON | -2.468 RON |
| Capital subscris varsat | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5 | 6 | 6 | 8 | 9 | 11 | 1 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.