INTERACTIVE E-SOLUTIONS S.R.L.
- PLAY FAN INVEST SRLdocumentat pana in 2022
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11.910.596 RON | 471.225 RON | 2.914.885 RON | 1.878.100 RON | 1.494.862 RON | 497.722 RON | 43 |
| 2024 | 8.869.251 RON | -374.928 RON | 4.403.504 RON | 2.064.023 RON | 2.316.354 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
sector 6 - “ITAOUI CENTER”, PARTER stand 6B (28 m2)
| 26.496 RON |
| 37 |
| 2023 | 811.660 RON | 284.621 RON | 1.557.653 RON | 1.497.595 RON | 447.238 RON | 401.425 RON | 6 |
| 2022 | 200.231 RON | 793.649 RON | 1.435.127 RON | 933 RON | 1.550.058 RON | 116.803 RON | 1 |
| 2021 | — | -28.830 RON | 1.098.425 RON | 933 RON | 419.939 RON | -676.846 RON | — |
| 2020 | — | -28.378 RON | 1.081.829 RON | 933 RON | 432.190 RON | -648.016 RON | — |
| 2019 | — | -8.957 RON | 1.065.042 RON | 933 RON | 443.792 RON | -619.638 RON | — |
| 2018 | 0 RON | -121.315 RON | 1.125.552 RON | 8.906 RON | 505.965 RON | -610.681 RON | — |
| 2017 | 0 RON | -404.866 RON | 1.171.330 RON | 108.001 RON | 573.962 RON | -489.367 RON | 7 |
| 2016 | 65.638 RON | -35.628 RON | 666.344 RON | 20.292 RON | 561.531 RON | -84.521 RON | 1 |
| 2015 | 437.560 RON | 76.269 RON | 267.865 RON | — | 218.872 RON | -48.993 RON | 2 |
| 2014 | 225.992 RON | -91.101 RON | 154.358 RON | — | 28.996 RON | -125.362 RON | 1 |
| 2013 | 74.272 RON | -13.699 RON | 51.569 RON | — | 17.308 RON | -34.261 RON | 1 |
| 2012 | 114.807 RON | 7.511 RON | 34.060 RON | — | 23.348 RON | -10.712 RON | — |
| 2011 | 62.940 RON | -8.552 RON | 46.699 RON | 0 RON | 28.476 RON | -18.223 RON | 1 |
| 2010 | 19.028 RON | -9.871 RON | 35.139 RON | 932 RON | 24.536 RON | -9.671 RON | 2 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| Cifra de afaceri | 11.910.596 RON | 8.869.251 RON | 811.660 RON | 200.231 RON | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 65.638 RON | 437.560 RON | 225.992 RON | 74.272 RON | 114.807 RON | 62.940 RON | 19.028 RON |
| Venituri totale | 11.951.240 RON | 8.923.327 RON | 811.700 RON | 854.671 RON | 2.825 RON | 3.730 RON | 107.882 RON | 27.138 RON | 0 RON | 65.831 RON | 437.670 RON | 225.992 RON | 74.272 RON | 114.807 RON | ||
| Cheltuieli totale | 11.434.216 RON | 9.298.255 RON | 520.306 RON | 52.652 RON | 31.655 RON | 32.108 RON | 113.823 RON | 147.639 RON | 404.866 RON | 100.146 RON | 343.709 RON | 310.314 RON | 86.119 RON | 107.296 RON | ||
| Profit brut | 517.024 RON | 0 RON | 291.394 RON | 802.019 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 93.961 RON | 0 RON | 0 RON | 7.511 RON | ||
| Pierdere bruta | 0 RON | 374.928 RON | 0 RON | 0 RON | 28.830 RON | 28.378 RON | 5.941 RON | 120.501 RON | 404.866 RON | 34.315 RON | 0 RON | 84.322 RON | 11.847 RON | 0 RON | ||
| Profit net | 471.225 RON | 0 RON | 284.621 RON | 793.649 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 76.269 RON | 0 RON | 0 RON | 7.511 RON | ||
| Pierdere neta | 0 RON | 374.928 RON | 0 RON | 0 RON | 28.830 RON | 28.378 RON | 8.957 RON | 121.315 RON | 404.866 RON | 35.628 RON | 0 RON | 91.101 RON | 13.699 RON | 0 RON | ||
| Active fixe (imobilizate) | 1.878.100 RON | 2.064.023 RON | 1.497.595 RON | 933 RON | 933 RON | 933 RON | 933 RON | 8.906 RON | 108.001 RON | 20.292 RON | — | — | — | — | ||
| Active circulante | 1.494.862 RON | 2.316.354 RON | 447.238 RON | 1.550.058 RON | 419.939 RON | 432.190 RON | 443.792 RON | 505.965 RON | 573.962 RON | 561.531 RON | 218.872 RON | 28.996 RON | 17.308 RON | 23.348 RON | ||
| Stocuri | 3.434 RON | 497.604 RON | 1.704 RON | — | — | — | — | 557 RON | 26.518 RON | 13.073 RON | 16.449 RON | 169 RON | 12.782 RON | 18.124 RON | ||
| Creante | 1.053.499 RON | 748.498 RON | 382.833 RON | 1.547.236 RON | 419.100 RON | 431.187 RON | 443.600 RON | 502.003 RON | 525.271 RON | 92.270 RON | 152.393 RON | 20.736 RON | 4.038 RON | 3.813 RON | ||
| Casa si conturi la banci | 437.929 RON | 1.070.252 RON | 62.701 RON | 2.822 RON | 839 RON | 1.003 RON | 192 RON | 3.405 RON | 22.173 RON | 456.188 RON | 50.030 RON | 8.091 RON | 488 RON | 1.411 RON | ||
| Cheltuieli in avans | 39.645 RON | 49.623 RON | 14.245 RON | 939 RON | 707 RON | 690 RON | 679 RON | — | — | — | — | — | — | — | ||
| Datorii totale | 2.914.885 RON | 4.403.504 RON | 1.557.653 RON | 1.435.127 RON | 1.098.425 RON | 1.081.829 RON | 1.065.042 RON | 1.125.552 RON | 1.171.330 RON | 666.344 RON | 267.865 RON | 154.358 RON | 51.569 RON | 34.060 RON | ||
| Capitaluri proprii | 497.722 RON | 26.496 RON | 401.425 RON | 116.803 RON | -676.846 RON | -648.016 RON | -619.638 RON | -610.681 RON | -489.367 RON | -84.521 RON | -48.993 RON | -125.362 RON | -34.261 RON | -10.712 RON | ||
| Capital subscris varsat | 420 RON | 420 RON | 420 RON | 420 RON | 420 RON | 420 RON | 420 RON | 420 RON | 420 RON | 400 RON | 300 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||
| Nr. mediu salariati | 43 | 37 | 6 | 1 | — | — | — | — | 7 | 1 | 2 | 1 | 1 | — | 1 |
| 62.940 RON |
| 19.028 RON |
| 71.492 RON |
| 28.899 RON |
| 0 RON |
| — |
| 8.552 RON |
| 9.871 RON |
| 0 RON |
| — |
| 8.552 RON |
| 9.871 RON |
| 0 RON |
| 932 RON |
| 28.476 RON |
| 24.536 RON |
| 21.406 RON |
| 20.079 RON |
| 5.940 RON |
| 4.207 RON |
| 1.130 RON |
| 250 RON |
| — |
| — |
| 46.699 RON |
| 35.139 RON |
| -18.223 RON |
| -9.671 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 2 |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 9,52% |
| persoană |
| 2 deținători în act | 100% |
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 5 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.