Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 135.333 RON | 102.737 RON | 3.135.981 RON | 1.432.482 RON | 477.727 RON | -1.405.674 RON | — |
| 2017 | 348.070 RON | -431.389 RON | 3.283.042 RON | 1.445.818 RON | 508.716 RON |
| Indicator | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|
| -1.508.410 RON |
| 17 |
| 2016 | 456.334 RON | -415.598 RON | 3.352.842 RON | 1.529.691 RON | 926.031 RON | -1.077.022 RON | 19 |
| 2015 | 1.347.378 RON | -891.756 RON | 2.901.162 RON | 1.540.627 RON | 879.014 RON | -661.423 RON | 19 |
| 2014 | 2.197.015 RON | -310.688 RON | 3.000.291 RON | 1.722.142 RON | 1.676.955 RON | 227.377 RON | 20 |
| 2013 | 3.890.540 RON | 14.882 RON | 2.649.193 RON | 1.589.532 RON | 1.969.223 RON | 538.066 RON | 23 |
| 2012 | 7.512.371 RON | 283.142 RON | 4.314.526 RON | 1.581.126 RON | 3.633.225 RON | 523.185 RON | 24 |
| 2011 | 7.058.320 RON | 122.321 RON | 2.206.500 RON | 638.733 RON | 2.142.249 RON | 240.243 RON | 18 |
| 2010 | 3.404.818 RON | 67.922 RON | 1.389.159 RON | 222.905 RON | 1.284.126 RON | 117.872 RON | 7 |
| Cifra de afaceri | 135.333 RON | 348.070 RON | 456.334 RON | 1.347.378 RON | 2.197.015 RON | 3.890.540 RON | 7.512.371 RON | 7.058.320 RON | 3.404.818 RON |
| Venituri totale | 139.449 RON | 349.308 RON | 460.746 RON | 1.399.227 RON | 2.288.762 RON | 3.940.682 RON | 7.601.854 RON | 7.068.466 RON | 3.406.895 RON |
| Cheltuieli totale | 32.524 RON | 780.697 RON | 876.344 RON | 2.290.983 RON | 2.599.450 RON | 3.912.368 RON | 7.260.387 RON | 6.927.530 RON | 3.326.094 RON |
| Profit brut | 106.925 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 28.314 RON | 341.467 RON | 140.936 RON | 80.801 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 431.389 RON | 415.598 RON | 891.756 RON | 310.688 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — |
| Profit net | 102.737 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 14.882 RON | 283.142 RON | 122.321 RON | 67.922 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 431.389 RON | 415.598 RON | 891.756 RON | 310.688 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 1.432.482 RON | 1.445.818 RON | 1.529.691 RON | 1.540.627 RON | 1.722.142 RON | 1.589.532 RON | 1.581.126 RON | 638.733 RON | 222.905 RON |
| Active circulante | 477.727 RON | 508.716 RON | 926.031 RON | 879.014 RON | 1.676.955 RON | 1.969.223 RON | 3.633.225 RON | 2.142.249 RON | 1.284.126 RON |
| Stocuri | -172 RON | 16.005 RON | 15.561 RON | 86.646 RON | 386.758 RON | 302.937 RON | 299.900 RON | — | 241.555 RON |
| Creante | 476.036 RON | 529.512 RON | 949.433 RON | 742.348 RON | 1.265.376 RON | 1.636.625 RON | 3.335.065 RON | 1.396.716 RON | 1.034.488 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.863 RON | -36.801 RON | -38.963 RON | 50.020 RON | 24.821 RON | 29.661 RON | -1.740 RON | 745.533 RON | 8.083 RON |
| Datorii totale | 3.135.981 RON | 3.283.042 RON | 3.352.842 RON | 2.901.162 RON | 3.000.291 RON | 2.649.193 RON | 4.314.526 RON | 2.206.500 RON | 1.389.159 RON |
| Provizioane | 179.902 RON | 179.902 RON | 179.902 RON | 179.902 RON | 171.429 RON | 371.496 RON | 376.640 RON | 334.239 RON | — |
| Capitaluri proprii | -1.405.674 RON | -1.508.410 RON | -1.077.022 RON | -661.423 RON | 227.377 RON | 538.066 RON | 523.185 RON | 240.243 RON | 117.872 RON |
| Capital subscris varsat | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 49.950 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 17 | 19 | 19 | 20 | 23 | 24 | 18 | 7 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 51% |
| persoană |
Un administrator din registru nu a putut fi legat de o identitate, așa că nu apare mai sus — îi potrivim după identificator, niciodată după nume.
| persoană | 7% |
| persoană | 2% |
| 4 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.