| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 0 RON | -302 RON | 1.059.544 RON | 143.430 RON | 616.216 RON | -299.898 RON | — |
| 2020 | 0 RON | -302 RON | 1.059.544 RON | 143.732 RON | 616.216 RON |
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| -299.596 RON |
| — |
| 2019 | 0 RON | -302 RON | 1.059.544 RON | 144.035 RON | 616.216 RON | -299.293 RON | — |
| 2018 | 0 RON | -3.147 RON | 1.059.544 RON | 144.337 RON | 616.216 RON | -298.991 RON | 1 |
| 2017 | 0 RON | -292.237 RON | 2.396.688 RON | -53.202 RON | 2.399.581 RON | -49.997 RON | 1 |
| 2015 | 726.138 RON | 375.420 RON | 1.920.116 RON | 512.014 RON | 2.230.967 RON | 823.177 RON | 3 |
| 2014 | 455.923 RON | -29.982 RON | 2.053.176 RON | 829.450 RON | 1.670.894 RON | 447.757 RON | 4 |
| 2013 | 1.120.956 RON | 206.492 RON | 2.226.509 RON | 1.199.736 RON | 1.503.948 RON | 477.739 RON | 6 |
| 2012 | 343.138 RON | 210.876 RON | 585.235 RON | 318.228 RON | 537.942 RON | 271.247 RON | 5 |
| 2011 | 336.083 RON | 81.591 RON | 158.506 RON | 107.061 RON | 110.573 RON | 59.763 RON | 2 |
| 2010 | 152.751 RON | -22.028 RON | 179.801 RON | 57.026 RON | 100.210 RON | -21.828 RON | — |
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 726.138 RON | 455.923 RON | 1.120.956 RON | 343.138 RON | 336.083 RON | 152.751 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.632 RON | 0 RON | 775.690 RON | 682.178 RON | 1.381.651 RON | 389.956 RON | 336.123 RON | 152.755 RON |
| Cheltuieli totale | 302 RON | 302 RON | 302 RON | 6.779 RON | 292.237 RON | 400.270 RON | 712.160 RON | 1.135.997 RON | 137.320 RON | 243.187 RON | 174.336 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 375.420 RON | 0 RON | 245.654 RON | 252.636 RON | 92.936 RON | — |
| Pierdere bruta | 302 RON | 302 RON | 302 RON | 3.147 RON | 292.237 RON | 0 RON | 29.982 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 21.581 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 375.420 RON | 0 RON | 206.492 RON | 210.876 RON | 81.591 RON | — |
| Pierdere neta | 302 RON | 302 RON | 302 RON | 3.147 RON | 292.237 RON | 0 RON | 29.982 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 22.028 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 143.430 RON | 143.732 RON | 144.035 RON | 144.337 RON | -53.202 RON | 512.014 RON | 829.450 RON | 1.199.736 RON | 318.228 RON | 107.061 RON | 57.026 RON |
| Active circulante | 616.216 RON | 616.216 RON | 616.216 RON | 616.216 RON | 2.399.581 RON | 2.230.967 RON | 1.670.894 RON | 1.503.948 RON | 537.942 RON | 110.573 RON | 100.210 RON |
| Stocuri | — | — | — | — | 716.153 RON | 685.730 RON | 672.760 RON | 458.844 RON | 182.286 RON | 168 RON | -10 RON |
| Creante | 616.216 RON | 616.216 RON | 616.216 RON | 616.216 RON | 1.604.636 RON | 1.440.526 RON | 899.151 RON | 1.009.650 RON | 265.577 RON | 75.794 RON | 56.784 RON |
| Casa si conturi la banci | — | — | — | — | 78.792 RON | 104.711 RON | 98.983 RON | 35.454 RON | 90.079 RON | 34.611 RON | 43.436 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | 312 RON | 312 RON | 589 RON | 564 RON | 312 RON | 635 RON | 737 RON |
| Datorii totale | 1.059.544 RON | 1.059.544 RON | 1.059.544 RON | 1.059.544 RON | 2.396.688 RON | 1.920.116 RON | 2.053.176 RON | 2.226.509 RON | 585.235 RON | 158.506 RON | 179.801 RON |
| Capitaluri proprii | -299.898 RON | -299.596 RON | -299.293 RON | -298.991 RON | -49.997 RON | 823.177 RON | 447.757 RON | 477.739 RON | 271.247 RON | 59.763 RON | -21.828 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | 1 | 1 | 3 | 4 | 6 | 5 | 2 | — |
satul Crânguri
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| firmăadministrator |
Un administrator din registru nu a putut fi legat de o identitate, așa că nu apare mai sus — îi potrivim după identificator, niciodată după nume.
| — |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.