ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 90% |
| persoană | 10% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 654.342 RON | 29.258 RON | 295.470 RON | 62.455 RON | 262.472 RON | 29.458 RON | 2 |
| 2024 | 607.958 RON | 19.230 RON | 416.726 RON | 66.988 RON | 369.168 RON | 19.430 RON | 2 |
| 2023 | 613.475 RON | 72.810 RON | 353.975 RON | 106.811 RON | 320.174 RON | 73.010 RON | 2 |
| 2022 | 558.943 RON | 54.965 RON | 360.702 RON | 106.810 RON | 309.056 RON | 55.165 RON | 2 |
| 2021 | 520.726 RON | 22.506 RON | 351.275 RON | 105.125 RON | 280.477 RON | 34.327 RON | 3 |
| 2020 | 560.060 RON | 11.621 RON | 463.854 RON | 103.321 RON | 372.354 RON | 11.821 RON | 3 |
| 2019 | 825.694 RON | 119.825 RON | 726.239 RON | 121.201 RON | 725.063 RON | 120.025 RON | 3 |
| 2018 | 1.553.595 RON | 356.959 RON | 614.767 RON | 42.839 RON | 906.624 RON | 334.696 RON | 3 |
| 2017 | 1.494.076 RON | 460.176 RON | 727.290 RON | 67.710 RON | 1.119.956 RON | 460.376 RON | 3 |
| 2016 | 1.209.705 RON | 193.221 RON | 377.252 RON | 94.539 RON | 476.135 RON | 193.422 RON | 3 |
| 2015 | 1.182.793 RON | 124.097 RON | 501.064 RON | 117.761 RON | 918.088 RON | 534.785 RON | 3 |
| 2014 | 1.196.978 RON | 301.253 RON | 321.049 RON | 175.370 RON | 556.367 RON | 410.688 RON | 3 |
| 2013 | 779.302 RON | 87.410 RON | 286.992 RON | 151.463 RON | 245.841 RON | 110.312 RON | 3 |
| 2012 | 953.357 RON | 1.911 RON | 362.850 RON | 144.541 RON | 231.101 RON | 22.902 RON | 4 |
| 2011 | 429.150 RON | 17.690 RON | 300.212 RON | 155.728 RON | 171.930 RON | 38.681 RON | 3 |
| 2010 | 119.400 RON | 20.791 RON | 113.664 RON | — | 134.655 RON | 20.991 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 654.342 RON | 607.958 RON | 613.475 RON | 558.943 RON | 520.726 RON | 560.060 RON | 825.694 RON | 1.553.595 RON | 1.494.076 RON | 1.209.705 RON | 1.182.793 RON | 1.196.978 RON | 779.302 RON | 953.357 RON | 429.150 RON | 119.400 RON |
| Venituri totale | 654.371 RON | 608.251 RON | 626.495 RON | 558.945 RON | 521.229 RON | 560.063 RON | 825.833 RON | 1.553.617 RON | 1.494.887 RON | 1.209.719 RON | 1.182.814 RON | 1.196.985 RON | 779.471 RON | 959.256 RON | 429.366 RON | 119.400 RON |
| Cheltuieli totale | 605.482 RON | 570.773 RON | 548.122 RON | 498.391 RON | 493.511 RON | 543.047 RON | 697.750 RON | 1.181.122 RON | 1.015.794 RON | 979.694 RON | 1.035.080 RON | 838.351 RON | 675.413 RON | 954.733 RON | 406.796 RON | 93.942 RON |
| Profit brut | 48.889 RON | 37.478 RON | 78.373 RON | 60.554 RON | 27.718 RON | 17.016 RON | 128.083 RON | 372.495 RON | 479.093 RON | 230.025 RON | 147.734 RON | 358.634 RON | 104.058 RON | 4.523 RON | 22.570 RON | 25.458 RON |
| Profit net | 29.258 RON | 19.230 RON | 72.810 RON | 54.965 RON | 22.506 RON | 11.621 RON | 119.825 RON | 356.959 RON | 460.176 RON | 193.221 RON | 124.097 RON | 301.253 RON | 87.410 RON | 1.911 RON | 17.690 RON | 20.791 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 62.455 RON | 66.988 RON | 106.811 RON | 106.810 RON | 105.125 RON | 103.321 RON | 121.201 RON | 42.839 RON | 67.710 RON | 94.539 RON | 117.761 RON | 175.370 RON | 151.463 RON | 144.541 RON | 155.728 RON | — |
| Active circulante | 262.472 RON | 369.168 RON | 320.174 RON | 309.056 RON | 280.477 RON | 372.354 RON | 725.063 RON | 906.624 RON | 1.119.956 RON | 476.135 RON | 918.088 RON | 556.367 RON | 245.841 RON | 231.101 RON | 171.930 RON | 134.655 RON |
| Stocuri | 1.722 RON | — | — | — | 19.126 RON | 28.389 RON | 39.239 RON | — | 47.727 RON | 0 RON | 1 RON | 0 RON | 0 RON | 77.003 RON | — | — |
| Creante | 204.184 RON | 319.866 RON | 274.019 RON | 235.900 RON | 247.981 RON | 308.351 RON | 361.880 RON | 375.393 RON | 670.359 RON | 272.682 RON | 631.917 RON | 415.446 RON | 205.773 RON | 124.850 RON | 116.968 RON | 116.593 RON |
| Casa si conturi la banci | 56.566 RON | 49.302 RON | 46.155 RON | 73.156 RON | 13.370 RON | 35.614 RON | 323.944 RON | 531.231 RON | 401.870 RON | 203.453 RON | 286.170 RON | 140.921 RON | 40.068 RON | 29.248 RON | 54.962 RON | 18.062 RON |
| Cheltuieli in avans | 1 RON | — | — | 1 RON | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 10.110 RON | 11.235 RON | — |
| Datorii totale | 295.470 RON | 416.726 RON | 353.975 RON | 360.702 RON | 351.275 RON | 463.854 RON | 726.239 RON | 614.767 RON | 727.290 RON | 377.252 RON | 501.064 RON | 321.049 RON | 286.992 RON | 362.850 RON | 300.212 RON | 113.664 RON |
| Capitaluri proprii | 29.458 RON | 19.430 RON | 73.010 RON | 55.165 RON | 34.327 RON | 11.821 RON | 120.025 RON | 334.696 RON | 460.376 RON | 193.422 RON | 534.785 RON | 410.688 RON | 110.312 RON | 22.902 RON | 38.681 RON | 20.991 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
299 de contracte atribuite, in valoare de 870.184 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 562.281 lei.
Achizitii directe
277 de contracte
562.004 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
22 de contracte
308.180 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 23:07).