ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
comuna Cârcea
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 95% |
| persoană | 5% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 208.009 RON | 51.018 RON | 182.259 RON | 184.083 RON | 106.096 RON | 107.920 RON | 1 |
| 2024 | 402.405 RON | 80.748 RON | 258.186 RON | 186.519 RON | 128.569 RON | 56.902 RON | 1 |
| 2023 | 374.978 RON | 47.387 RON | 225.913 RON | 188.956 RON | 13.111 RON | -23.846 RON | 1 |
| 2019 | 75.196 RON | 192 RON | 282.304 RON | 191.392 RON | 32.737 RON | -58.175 RON | 1 |
| 2018 | 58.237 RON | -22.838 RON | 274.610 RON | 191.392 RON | 24.852 RON | -58.366 RON | 1 |
| 2017 | 72.315 RON | 3.683 RON | 287.047 RON | 191.392 RON | 100.824 RON | 5.379 RON | 1 |
| 2016 | 33.683 RON | -15.207 RON | 274.982 RON | 192.693 RON | 83.775 RON | 1.696 RON | 1 |
| 2015 | 31.356 RON | -20.044 RON | 255.191 RON | 191.392 RON | 80.934 RON | 17.135 RON | 2 |
| 2014 | 91.902 RON | -9.164 RON | 185.937 RON | 8.408 RON | 31.757 RON | -145.772 RON | 2 |
| 2013 | 46.069 RON | -17.245 RON | 188.724 RON | 8.412 RON | 44.928 RON | -135.384 RON | 2 |
| 2012 | 38.562 RON | -26.422 RON | 179.459 RON | 8.422 RON | 52.898 RON | -118.139 RON | 2 |
| 2011 | 41.800 RON | -18.860 RON | 141.791 RON | 8.443 RON | 41.630 RON | -91.718 RON | — |
| 2010 | 20.408 RON | -73.058 RON | 109.887 RON | 9.261 RON | 27.768 RON | -72.858 RON | 3 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 208.009 RON | 402.405 RON | 374.978 RON | 75.196 RON | 58.237 RON | 72.315 RON | 33.683 RON | 31.356 RON | 91.902 RON | 46.069 RON | 38.562 RON | 41.800 RON | 20.408 RON |
| Venituri totale | 208.009 RON | 402.405 RON | 349.978 RON | 82.196 RON | 58.237 RON | 62.315 RON | 84.590 RON | 31.356 RON | 91.902 RON | 46.080 RON | 38.592 RON | 42.158 RON | 20.448 RON |
| Cheltuieli totale | 154.953 RON | 315.274 RON | 298.841 RON | 81.252 RON | 80.492 RON | 57.917 RON | 98.787 RON | 50.460 RON | 98.308 RON | 62.012 RON | 65.014 RON | 61.018 RON | 93.506 RON |
| Profit brut | 53.056 RON | 87.131 RON | 51.137 RON | 944 RON | 0 RON | 4.398 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 22.255 RON | 0 RON | 14.197 RON | — | 6.406 RON | 15.932 RON | 26.422 RON | 18.860 RON | 73.058 RON |
| Profit net | 51.018 RON | 80.748 RON | 47.387 RON | 192 RON | 0 RON | 3.683 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 22.838 RON | 0 RON | 15.207 RON | 20.044 RON | 9.164 RON | 17.245 RON | 26.422 RON | 18.860 RON | 73.058 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 184.083 RON | 186.519 RON | 188.956 RON | 191.392 RON | 191.392 RON | 191.392 RON | 192.693 RON | 191.392 RON | 8.408 RON | 8.412 RON | 8.422 RON | 8.443 RON | 9.261 RON |
| Active circulante | 106.096 RON | 128.569 RON | 13.111 RON | 32.737 RON | 24.852 RON | 100.824 RON | 83.775 RON | 80.934 RON | 31.757 RON | 44.928 RON | 52.898 RON | 41.630 RON | 27.768 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | 7.000 RON | 196 RON | 40.907 RON | 51.985 RON | 53.517 RON | 20.360 RON | 31.988 RON | 31.750 RON | 25.074 RON | 13.358 RON |
| Creante | 78.338 RON | 118.922 RON | 8.070 RON | 17.364 RON | 23.506 RON | 43.461 RON | 28.462 RON | 26.509 RON | 11.327 RON | 12.655 RON | 20.576 RON | 11.460 RON | 13.560 RON |
| Casa si conturi la banci | 27.758 RON | 9.647 RON | 5.041 RON | 8.373 RON | 1.150 RON | 16.456 RON | 3.328 RON | — | 70 RON | 285 RON | 572 RON | 5.096 RON | 850 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | 210 RON | 210 RON | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 182.259 RON | 258.186 RON | 225.913 RON | 282.304 RON | 274.610 RON | 287.047 RON | 274.982 RON | 255.191 RON | 185.937 RON | 188.724 RON | 179.459 RON | 141.791 RON | 109.887 RON |
| Capitaluri proprii | 107.920 RON | 56.902 RON | -23.846 RON | -58.175 RON | -58.366 RON | 5.379 RON | 1.696 RON | 17.135 RON | -145.772 RON | -135.384 RON | -118.139 RON | -91.718 RON | -72.858 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | — | 3 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
38 de contracte atribuite, in valoare de 995.473 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 755.998 lei.
Achizitii directe
37 de contracte
755.961 lei
Licitatii publice
1 contract
239.512 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 18:03).