ANTEM ANIMAL FARM SRL
- PORKETTA PIGS PRODUCTION S.R.L.documentat pana in 2010
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
sectorul 6
satul Sibiciu de Jos, comuna Panatau, parcelele 2/1, 2/2, 2/3 tarlaua 119/15, număr cadastral 4072, înscris în CF nr. 1073
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană | 30% |
| 2 deținători în act | 80% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.749.038 RON | 341.821 RON | 842.785 RON | 8.907 RON | 1.175.735 RON | 342.301 RON | 1 |
| 2024 | 1.741.433 RON | 299.041 RON | 569.209 RON | 10.552 RON | 858.178 RON | 299.521 RON | 1 |
| 2023 | 1.857.112 RON | 466.058 RON | 98.397 RON | 12.196 RON | 552.739 RON | 466.538 RON | 1 |
| 2022 | 1.578.637 RON | 410.139 RON | 11.072 RON | 13.841 RON | 407.850 RON | 410.619 RON | 1 |
| 2021 | 429.525 RON | 130.796 RON | 4.239 RON | — | 136.476 RON | 132.237 RON | — |
| 2020 | — | 962 RON | 3.300 RON | — | 4.541 RON | 1.241 RON | — |
| 2019 | — | 0 RON | 3.300 RON | 75 RON | 3.504 RON | 279 RON | — |
| 2018 | — | 0 RON | 3.300 RON | 75 RON | 3.504 RON | 279 RON | — |
| 2017 | — | 0 RON | 3.300 RON | 75 RON | 3.504 RON | 279 RON | — |
| 2016 | — | 0 RON | 3.300 RON | 75 RON | 3.504 RON | 279 RON | — |
| 2015 | — | 0 RON | 3.300 RON | 75 RON | 3.504 RON | 279 RON | 0 |
| 2014 | 0 RON | 0 RON | 3.300 RON | 75 RON | 3.504 RON | 279 RON | 0 |
| 2013 | 0 RON | 0 RON | 3.300 RON | 75 RON | 3.504 RON | 279 RON | — |
| 2012 | 0 RON | 0 RON | 3.300 RON | 75 RON | 3.504 RON | 279 RON | — |
| 2011 | 0 RON | 0 RON | 3.300 RON | 75 RON | 3.504 RON | 279 RON | 0 |
| 2010 | 3.281 RON | 79 RON | 3.300 RON | 75 RON | 3.504 RON | 279 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.749.038 RON | 1.741.433 RON | 1.857.112 RON | 1.578.637 RON | 429.525 RON | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.281 RON |
| Venituri totale | 1.749.636 RON | 1.743.635 RON | 1.862.719 RON | 1.592.322 RON | 430.783 RON | 1.149 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.281 RON |
| Cheltuieli totale | 1.344.242 RON | 1.386.670 RON | 1.378.079 RON | 1.167.185 RON | 288.737 RON | 187 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.747 RON |
| Profit brut | 405.394 RON | 356.965 RON | 484.640 RON | 425.137 RON | 142.046 RON | 962 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.534 RON |
| Profit net | 341.821 RON | 299.041 RON | 466.058 RON | 410.139 RON | 130.796 RON | 962 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 79 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 8.907 RON | 10.552 RON | 12.196 RON | 13.841 RON | — | — | 75 RON | 75 RON | 75 RON | 75 RON | 75 RON | 75 RON | 75 RON | 75 RON | 75 RON | 75 RON |
| Active circulante | 1.175.735 RON | 858.178 RON | 552.739 RON | 407.850 RON | 136.476 RON | 4.541 RON | 3.504 RON | 3.504 RON | 3.504 RON | 3.504 RON | 3.504 RON | 3.504 RON | 3.504 RON | 3.504 RON | 3.504 RON | 3.504 RON |
| Stocuri | 180.118 RON | 511.265 RON | 36.453 RON | 10.946 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 60.996 RON | 170.665 RON | 341.996 RON | 244.721 RON | 3.281 RON | 3.281 RON | 3.281 RON | 3.281 RON | 3.281 RON | 3.280 RON | 3.280 RON | 3.281 RON | 3.281 RON | 3.281 RON | 3.281 RON | 3.281 RON |
| Casa si conturi la banci | 934.621 RON | 176.248 RON | 174.290 RON | 152.183 RON | 133.195 RON | 1.260 RON | 223 RON | 223 RON | 223 RON | 224 RON | 224 RON | 223 RON | 223 RON | 223 RON | 223 RON | 223 RON |
| Cheltuieli in avans | 444 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 842.785 RON | 569.209 RON | 98.397 RON | 11.072 RON | 4.239 RON | 3.300 RON | 3.300 RON | 3.300 RON | 3.300 RON | 3.300 RON | 3.300 RON | 3.300 RON | 3.300 RON | 3.300 RON | 3.300 RON | 3.300 RON |
| Capitaluri proprii | 342.301 RON | 299.521 RON | 466.538 RON | 410.619 RON | 132.237 RON | 1.241 RON | 279 RON | 279 RON | 279 RON | 279 RON | 279 RON | 279 RON | 279 RON | 279 RON | 279 RON | 279 RON |
| Capital subscris varsat | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.