| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 663.098 RON | 2.085 RON | 726.690 RON | 297.017 RON | 183.343 RON | -246.330 RON | 2 |
| 2024 | 716.319 RON | -81.196 RON | 390.401 RON | 52.137 RON | 89.849 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2017 | 2016 |
|---|
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| -248.415 RON |
| 2 |
| 2023 | 703.708 RON | 52.743 RON | 356.647 RON | 86.382 RON | 101.609 RON | -167.218 RON | 2 |
| 2022 | 649.614 RON | 136.700 RON | 450.035 RON | 121.234 RON | 108.840 RON | -219.961 RON | 2 |
| 2021 | 495.358 RON | -47.085 RON | 634.479 RON | 161.629 RON | 116.188 RON | -356.662 RON | 2 |
| 2020 | 506.395 RON | -98.810 RON | 480.166 RON | 100.342 RON | 70.247 RON | -309.577 RON | 2 |
| 2019 | 572.779 RON | -114.598 RON | 379.137 RON | 64.023 RON | 104.347 RON | -210.767 RON | 2 |
| 2017 | 468.880 RON | -26.963 RON | 334.371 RON | 52.032 RON | 268.850 RON | -13.489 RON | 2 |
| 2016 | 526.180 RON | -592 RON | 292.058 RON | 62.156 RON | 243.367 RON | 13.474 RON | 2 |
| 2015 | 506.285 RON | -714 RON | 301.380 RON | 92.503 RON | 222.943 RON | 14.066 RON | 2 |
| 2014 | 511.112 RON | 4.386 RON | 274.798 RON | 117.240 RON | 172.338 RON | 14.780 RON | 2 |
| 2013 | 339.980 RON | -12.952 RON | 266.345 RON | 106.831 RON | 168.645 RON | 10.394 RON | 2 |
| 2012 | 313.388 RON | 13.462 RON | 189.214 RON | 82.887 RON | 129.106 RON | 23.346 RON | 1 |
| 2011 | 217.516 RON | -5.042 RON | 120.165 RON | 13.523 RON | 116.527 RON | 9.885 RON | 1 |
| 2010 | 164.131 RON | 14.744 RON | 36.385 RON | 2.984 RON | 48.178 RON | 14.944 RON | 2 |
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| Cifra de afaceri | 663.098 RON | 716.319 RON | 703.708 RON | 649.614 RON | 495.358 RON | 506.395 RON | 572.779 RON | 468.880 RON | 526.180 RON | 506.285 RON | 511.112 RON | 339.980 RON | 313.388 RON | 217.516 RON | 164.131 RON |
| Venituri totale | 784.024 RON | 716.319 RON | 803.708 RON | 849.614 RON | 495.385 RON | 506.396 RON | 572.779 RON | 476.096 RON | 528.612 RON | 508.761 RON | 514.391 RON | 343.062 RON | 316.344 RON | 217.519 RON | |
| Cheltuieli totale | 780.374 RON | 779.108 RON | 742.923 RON | 706.425 RON | 537.501 RON | 600.239 RON | 681.667 RON | 498.357 RON | 528.784 RON | 507.640 RON | 510.005 RON | 356.014 RON | 301.126 RON | 222.561 RON | |
| Profit brut | 3.650 RON | 0 RON | 60.785 RON | 143.189 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.121 RON | 4.386 RON | 0 RON | 15.218 RON | 0 RON | |
| Pierdere bruta | 0 RON | 62.789 RON | 0 RON | 0 RON | 42.116 RON | 93.843 RON | 108.888 RON | 22.261 RON | 172 RON | — | 0 RON | 12.952 RON | 0 RON | 5.042 RON | |
| Profit net | 2.085 RON | 0 RON | 52.743 RON | 136.700 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.386 RON | 0 RON | 13.462 RON | 0 RON | |
| Pierdere neta | 0 RON | 81.196 RON | 0 RON | 0 RON | 47.085 RON | 98.810 RON | 114.598 RON | 26.963 RON | 592 RON | 714 RON | 0 RON | 12.952 RON | 0 RON | 5.042 RON | |
| Active fixe (imobilizate) | 297.017 RON | 52.137 RON | 86.382 RON | 121.234 RON | 161.629 RON | 100.342 RON | 64.023 RON | 52.032 RON | 62.156 RON | 92.503 RON | 117.240 RON | 106.831 RON | 82.887 RON | 13.523 RON | |
| Active circulante | 183.343 RON | 89.849 RON | 101.609 RON | 108.840 RON | 116.188 RON | 70.247 RON | 104.347 RON | 268.850 RON | 243.367 RON | 222.943 RON | 172.338 RON | 168.645 RON | 129.106 RON | 116.527 RON | |
| Stocuri | 72.629 RON | 44.709 RON | 54.926 RON | 75.866 RON | 77.644 RON | 36.262 RON | 73.082 RON | 239.124 RON | 210.963 RON | 174.767 RON | 125.332 RON | 127.855 RON | 98.413 RON | 71.951 RON | |
| Creante | 108.087 RON | 36.036 RON | 44.311 RON | 30.766 RON | 33.959 RON | 26.278 RON | 30.456 RON | 29.495 RON | 28.881 RON | 44.407 RON | 33.850 RON | 26.311 RON | 25.160 RON | 38.833 RON | |
| Casa si conturi la banci | 2.627 RON | 9.104 RON | 2.372 RON | 2.208 RON | 4.585 RON | 7.707 RON | 809 RON | 231 RON | 3.523 RON | 3.769 RON | 13.156 RON | 14.479 RON | 5.533 RON | 5.743 RON | |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | 1.438 RON | — | — | — | — | — | 9 RON | — | — | 1.263 RON | 567 RON | — | |
| Datorii totale | 726.690 RON | 390.401 RON | 356.647 RON | 450.035 RON | 634.479 RON | 480.166 RON | 379.137 RON | 334.371 RON | 292.058 RON | 301.380 RON | 274.798 RON | 266.345 RON | 189.214 RON | 120.165 RON | |
| Capitaluri proprii | -246.330 RON | -248.415 RON | -167.218 RON | -219.961 RON | -356.662 RON | -309.577 RON | -210.767 RON | -13.489 RON | 13.474 RON | 14.066 RON | 14.780 RON | 10.394 RON | 23.346 RON | 9.885 RON | |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| 164.132 RON |
| 145.761 RON |
| 18.371 RON |
| — |
| 14.744 RON |
| — |
| 2.984 RON |
| 48.178 RON |
| 37.728 RON |
| 5.990 RON |
| 4.460 RON |
| 167 RON |
| 36.385 RON |
| 14.944 RON |
| 200 RON |
sector 5 · sectorul 5, clădirea C25
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană | 50% |
| 2 deținători în act |
| 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
24 de contracte atribuite, in valoare de 86.163 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
24 de contracte
86.163 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.691 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.676 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,9%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 157 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 17:20).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.
Telefon:
Afisate primele 10 din 41.
Informativ: numarul de telefon provine din datele publice ANAF. Un numar comun nu inseamna neaparat o legatura reala intre firme.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.