Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | — | 0 RON | 82.196 RON | — | 11 RON | -82.185 RON | — |
| 2021 | — | 0 RON | 82.196 RON | — | 11 RON | -82.185 RON |
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|
| — |
| 2020 | 0 RON | 0 RON | 82.196 RON | — | 11 RON | -82.185 RON | — |
| 2019 | 177.205 RON | 13.044 RON | 82.196 RON | — | 11 RON | -82.185 RON | — |
| 2018 | 238.129 RON | 31.351 RON | 98.290 RON | — | 3.061 RON | -95.229 RON | — |
| 2017 | 181.767 RON | -15.513 RON | 127.043 RON | — | 464 RON | -126.579 RON | — |
| 2016 | 125.190 RON | -29.939 RON | 111.401 RON | — | 334 RON | -111.067 RON | — |
| 2015 | 161.185 RON | -8.415 RON | 93.076 RON | — | 11.948 RON | -81.128 RON | — |
| 2014 | 111.677 RON | -10.414 RON | 84.431 RON | — | 15.282 RON | -69.149 RON | 4 |
| 2013 | 72.842 RON | -24.545 RON | 67.117 RON | — | 8.352 RON | -58.765 RON | — |
| 2012 | 66.324 RON | -15.421 RON | 35.344 RON | 33 RON | 1.147 RON | -34.164 RON | — |
| 2011 | 78.253 RON | -13.854 RON | 20.587 RON | 441 RON | 1.402 RON | -18.744 RON | 4 |
| 2010 | 96.284 RON | -5.090 RON | 9.463 RON | 815 RON | 3.758 RON | -4.890 RON | 3 |
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| Cifra de afaceri | — | — | 0 RON | 177.205 RON | 238.129 RON | 181.767 RON | 125.190 RON | 161.185 RON | 111.677 RON | 72.842 RON | 66.324 RON | 78.253 RON | 96.284 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 177.205 RON | 238.129 RON | 181.767 RON | 125.190 RON | 161.185 RON | 111.677 RON | 72.842 RON | 66.324 RON | 78.253 RON | 96.284 RON |
| Cheltuieli totale | — | — | — | 162.389 RON | 204.397 RON | 195.465 RON | 153.877 RON | 164.764 RON | 118.741 RON | 95.367 RON | 81.745 RON | 92.107 RON | 101.374 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 14.816 RON | 33.732 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 13.698 RON | 28.687 RON | — | 7.064 RON | 22.525 RON | 15.421 RON | 13.854 RON | 5.090 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 13.044 RON | 31.351 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 15.513 RON | 29.939 RON | 8.415 RON | 10.414 RON | 24.545 RON | 15.421 RON | 13.854 RON | 5.090 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 33 RON | 441 RON | 815 RON |
| Active circulante | 11 RON | 11 RON | 11 RON | 11 RON | 3.061 RON | 464 RON | 334 RON | 11.948 RON | 15.282 RON | 8.352 RON | 1.147 RON | 1.402 RON | 3.758 RON |
| Stocuri | — | — | — | — | 837 RON | 399 RON | 89 RON | 9.292 RON | 9.313 RON | 7.044 RON | 1.140 RON | 1.316 RON | 3.756 RON |
| Creante | 11 RON | 11 RON | 11 RON | 11 RON | — | — | — | 2 RON | — | — | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | — | — | — | — | 2.224 RON | 65 RON | 245 RON | 2.654 RON | 5.969 RON | 1.308 RON | 7 RON | 86 RON | 2 RON |
| Datorii totale | 82.196 RON | 82.196 RON | 82.196 RON | 82.196 RON | 98.290 RON | 127.043 RON | 111.401 RON | 93.076 RON | 84.431 RON | 67.117 RON | 35.344 RON | 20.587 RON | 9.463 RON |
| Capitaluri proprii | -82.185 RON | -82.185 RON | -82.185 RON | -82.185 RON | -95.229 RON | -126.579 RON | -111.067 RON | -81.128 RON | -69.149 RON | -58.765 RON | -34.164 RON | -18.744 RON | -4.890 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | — | — | — | — | 4 | — | — | 4 | 3 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
comuna Ciurea, satul Lunca Cetățuii, spațiul nr. 1 al modulului 2, Piața Agroalimentară
sat LUNCA CETĂȚUII, comuna Ciurea
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.