| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014 | 0 RON | -42.826 RON | 1.021.286 RON | 1.037 RON | 54.153 RON | -976.359 RON | 1 |
| 2013 | 327.250 RON | -172.706 RON | 1.003.602 RON | 5.216 RON | 75.115 RON |
| Indicator | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 327.250 RON | 442.775 RON |
| -933.534 RON |
| 2 |
| 2012 | 442.775 RON | -448.403 RON | 1.247.990 RON | 11.374 RON | 486.051 RON | -760.828 RON | 5 |
| 2011 | 1.379.894 RON | -353.741 RON | 1.381.770 RON | 17.532 RON | 1.051.814 RON | -312.424 RON | 6 |
| 2010 | 1.603.291 RON | 41.117 RON | 1.147.068 RON | 12.357 RON | 1.176.028 RON | 41.317 RON | 5 |
| 1.379.894 RON |
| 1.603.291 RON |
| Venituri totale | 193 RON | 395.776 RON | 488.812 RON | 1.401.454 RON | 1.610.741 RON |
| Cheltuieli totale | 43.019 RON | 568.482 RON | 937.215 RON | 1.755.195 RON | 1.558.163 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 52.578 RON |
| Pierdere bruta | 42.826 RON | 172.706 RON | 448.403 RON | 353.741 RON | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 41.117 RON |
| Pierdere neta | 42.826 RON | 172.706 RON | 448.403 RON | 353.741 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 1.037 RON | 5.216 RON | 11.374 RON | 17.532 RON | 12.357 RON |
| Active circulante | 54.153 RON | 75.115 RON | 486.051 RON | 1.051.814 RON | 1.176.028 RON |
| Stocuri | — | 14.834 RON | 349.525 RON | 581.797 RON | 631.846 RON |
| Creante | 54.566 RON | 60.386 RON | 123.181 RON | 432.256 RON | 416.498 RON |
| Casa si conturi la banci | -413 RON | -105 RON | 13.345 RON | 37.761 RON | 127.684 RON |
| Datorii totale | 1.021.286 RON | 1.003.602 RON | 1.247.990 RON | 1.381.770 RON | 1.147.068 RON |
| Provizioane | 10.263 RON | 10.263 RON | 10.263 RON | — | — |
| Capitaluri proprii | -976.359 RON | -933.534 RON | -760.828 RON | -312.424 RON | 41.317 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 2 | 5 | 6 | 5 |
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
orașul Pantelimon
sector 3, lotul 19 cu numărul cadastral 2741/19
| Nume | Cotă Capital |
|---|
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministratorfostă | 100% |
| firmăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Un administrator din registru nu a putut fi legat de o identitate, așa că nu apare mai sus — îi potrivim după identificator, niciodată după nume.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.