ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge pana la numar, deci cheia ar aduna toata strada.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 283.406 RON | -138.375 RON | 407.506 RON | 12.554 RON | 26.619 RON | -368.333 RON | 5 |
| 2024 | 296.305 RON | -145.030 RON | 306.919 RON | 0 RON | 76.961 RON | -229.958 RON | 6 |
| 2023 | 286.349 RON | -111.422 RON | 184.674 RON | 5.893 RON | 93.754 RON | -84.927 RON | 7 |
| 2022 | 278.803 RON | -41.251 RON | 72.865 RON | 15.643 RON | 83.617 RON | 26.495 RON | 4 |
| 2021 | 285.909 RON | -43.026 RON | 54.009 RON | 26.201 RON | 95.555 RON | 67.747 RON | 4 |
| 2020 | 280.160 RON | 45.425 RON | 41.089 RON | 37.335 RON | 174.526 RON | 170.772 RON | 3 |
| 2019 | 202.799 RON | -49.405 RON | 44.586 RON | 48.469 RON | 121.464 RON | 125.347 RON | 5 |
| 2018 | 298.077 RON | 88.751 RON | 88.798 RON | — | 263.551 RON | 174.753 RON | 6 |
| 2017 | 201.233 RON | 31.614 RON | 85.917 RON | 3.215 RON | 168.703 RON | 86.001 RON | 6 |
| 2016 | 215.145 RON | 54.147 RON | 35.069 RON | 9.952 RON | 79.504 RON | 54.387 RON | 6 |
| 2015 | 219.929 RON | 87.346 RON | 9.759 RON | 19.356 RON | 221.550 RON | 231.147 RON | 6 |
| 2014 | 169.535 RON | 34.968 RON | 18.917 RON | 24.632 RON | 138.085 RON | 143.800 RON | 5 |
| 2013 | 199.229 RON | 74.012 RON | 73.431 RON | 45.772 RON | 136.492 RON | 108.833 RON | 5 |
| 2012 | 85.577 RON | -2.629 RON | 55.955 RON | 43.642 RON | 47.134 RON | 34.821 RON | 4 |
| 2011 | 66.060 RON | -77.290 RON | 62.276 RON | 61.250 RON | 38.476 RON | 37.450 RON | 3 |
| 2010 | 266.133 RON | 114.540 RON | 104.049 RON | 56.191 RON | 162.598 RON | 114.740 RON | 5 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 283.406 RON | 296.305 RON | 286.349 RON | 278.803 RON | 285.909 RON | 280.160 RON | 202.799 RON | 298.077 RON | 201.233 RON | 215.145 RON | 219.929 RON | 169.535 RON | 199.229 RON | 85.577 RON | 66.060 RON | 266.133 RON |
| Venituri totale | 284.023 RON | 296.305 RON | 286.358 RON | 278.835 RON | 285.957 RON | 280.222 RON | 202.857 RON | 298.161 RON | 201.273 RON | 215.181 RON | 219.936 RON | 169.570 RON | 199.303 RON | 85.588 RON | 66.060 RON | 266.133 RON |
| Cheltuieli totale | 419.558 RON | 438.372 RON | 394.916 RON | 317.298 RON | 326.123 RON | 232.096 RON | 250.233 RON | 206.428 RON | 167.646 RON | 158.882 RON | 125.992 RON | 129.515 RON | 119.312 RON | 85.649 RON | 141.368 RON | 127.558 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 48.126 RON | 0 RON | 91.733 RON | 33.627 RON | 56.299 RON | 93.944 RON | 40.055 RON | 79.991 RON | 0 RON | 0 RON | 138.575 RON |
| Pierdere bruta | 135.535 RON | 142.067 RON | 108.558 RON | 38.463 RON | 40.166 RON | 0 RON | 47.376 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 61 RON | 75.308 RON | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 45.425 RON | 0 RON | 88.751 RON | 31.614 RON | 54.147 RON | 87.346 RON | 34.968 RON | 74.012 RON | 0 RON | 0 RON | 114.540 RON |
| Pierdere neta | 138.375 RON | 145.030 RON | 111.422 RON | 41.251 RON | 43.026 RON | 0 RON | 49.405 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.629 RON | 77.290 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 12.554 RON | 0 RON | 5.893 RON | 15.643 RON | 26.201 RON | 37.335 RON | 48.469 RON | — | 3.215 RON | 9.952 RON | 19.356 RON | 24.632 RON | 45.772 RON | 43.642 RON | 61.250 RON | 56.191 RON |
| Active circulante | 26.619 RON | 76.961 RON | 93.754 RON | 83.617 RON | 95.555 RON | 174.526 RON | 121.464 RON | 263.551 RON | 168.703 RON | 79.504 RON | 221.550 RON | 138.085 RON | 136.492 RON | 47.134 RON | 38.476 RON | 162.598 RON |
| Creante | 24.500 RON | 74.770 RON | 79.190 RON | 50.330 RON | 30.710 RON | 44.850 RON | 28.850 RON | 79.031 RON | 42.840 RON | 29.650 RON | 102.650 RON | 95.300 RON | 81.000 RON | 39.487 RON | 4.500 RON | 61.277 RON |
| Casa si conturi la banci | 2.119 RON | 2.191 RON | 14.564 RON | 33.287 RON | 64.845 RON | 129.676 RON | 92.614 RON | 184.520 RON | 125.863 RON | 49.854 RON | 118.900 RON | 42.785 RON | 55.492 RON | 7.647 RON | 33.976 RON | 101.321 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | 100 RON | 100 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 407.506 RON | 306.919 RON | 184.674 RON | 72.865 RON | 54.009 RON | 41.089 RON | 44.586 RON | 88.798 RON | 85.917 RON | 35.069 RON | 9.759 RON | 18.917 RON | 73.431 RON | 55.955 RON | 62.276 RON | 104.049 RON |
| Capitaluri proprii | -368.333 RON | -229.958 RON | -84.927 RON | 26.495 RON | 67.747 RON | 170.772 RON | 125.347 RON | 174.753 RON | 86.001 RON | 54.387 RON | 231.147 RON | 143.800 RON | 108.833 RON | 34.821 RON | 37.450 RON | 114.740 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 5 | 6 | 7 | 4 | 4 | 3 | 5 | 6 | 6 | 6 | 6 | 5 | 5 | 4 | 3 | 5 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
33 de contracte atribuite, in valoare de 423.780 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 295.259 lei.
Achizitii directe
29 de contracte
295.230 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
4 contracte
128.550 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.217.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 00:39).