| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 369.533 RON | -373.914 RON | 13.415.966 RON | 7.442.887 RON | 2.383.400 RON | -3.589.679 RON | 1 |
| 2024 | 663.467 RON | 359.503 RON | 13.266.500 RON | 8.119.513 RON | 1.931.222 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| -3.215.765 RON |
| 1 |
| 2023 | 1.592.857 RON | 1.667.313 RON | 14.270.346 RON | 8.797.212 RON | 1.897.865 RON | -3.575.269 RON | 1 |
| 2022 | 2.066.082 RON | 390.174 RON | 16.336.744 RON | 9.477.051 RON | 1.617.111 RON | -5.242.582 RON | 1 |
| 2021 | 445.479 RON | 729.715 RON | 16.567.679 RON | 10.151.827 RON | 783.096 RON | -5.632.756 RON | 1 |
| 2020 | 537.607 RON | 69.955 RON | 18.209.802 RON | 10.831.700 RON | 1.015.631 RON | -6.362.471 RON | 1 |
| 2019 | 347.269 RON | -909.837 RON | 18.966.336 RON | 11.512.441 RON | 1.021.468 RON | -6.432.427 RON | 1 |
| 2018 | 500.758 RON | 264.366 RON | 18.647.302 RON | 12.197.526 RON | 927.186 RON | -5.522.590 RON | 1 |
| 2017 | 216.329 RON | -1.423.498 RON | 18.956.996 RON | 12.882.611 RON | 287.429 RON | -5.786.956 RON | 1 |
| 2016 | 423.150 RON | -504.117 RON | 18.684.478 RON | 13.567.696 RON | 1.261.249 RON | -4.363.458 RON | 1 |
| 2015 | 368.760 RON | -97.440 RON | 19.573.971 RON | 14.231.064 RON | 1.200.340 RON | -4.216.371 RON | 1 |
| 2014 | 482.731 RON | -838.835 RON | 19.803.164 RON | 14.910.937 RON | 773.296 RON | -4.118.931 RON | 1 |
| 2013 | 65.280 RON | 624.652 RON | 20.333.806 RON | 15.591.280 RON | 1.462.430 RON | -3.280.096 RON | 1 |
| 2012 | 0 RON | -1.271.972 RON | 21.230.233 RON | 16.240.626 RON | 1.084.468 RON | -3.904.748 RON | 1 |
| 2011 | 0 RON | -1.587.823 RON | 20.323.058 RON | 16.323.221 RON | 1.367.060 RON | -2.632.777 RON | 1 |
| 2010 | — | -1.052.954 RON | 18.262.247 RON | 8.666.281 RON | 8.551.012 RON | -1.044.954 RON | — |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| Cifra de afaceri | 369.533 RON | 663.467 RON | 1.592.857 RON | 2.066.082 RON | 445.479 RON | 537.607 RON | 347.269 RON | 500.758 RON | 216.329 RON | 423.150 RON | 368.760 RON | 482.731 RON | 65.280 RON | 0 RON | 0 RON | — |
| Venituri totale | 1.620.090 RON | 2.254.025 RON | 3.617.004 RON | 3.124.062 RON | 2.259.841 RON | 2.239.610 RON | 1.056.446 RON | 1.973.331 RON | 1.022.542 RON | 1.816.782 RON | 3.966.711 RON | 1.068.633 RON | 4.999.579 RON | 1.277.061 RON | ||
| Cheltuieli totale | 1.982.493 RON | 1.821.306 RON | 1.625.021 RON | 2.702.647 RON | 1.507.528 RON | 2.147.821 RON | 1.957.078 RON | 1.691.982 RON | 2.438.748 RON | 2.295.608 RON | 4.064.151 RON | 1.907.468 RON | 4.374.927 RON | 2.549.033 RON | ||
| Profit brut | 0 RON | 432.719 RON | 1.991.983 RON | 421.415 RON | 752.313 RON | 91.789 RON | 0 RON | 281.349 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 624.652 RON | 0 RON | ||
| Pierdere bruta | 362.403 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 900.632 RON | 0 RON | 1.416.206 RON | 478.826 RON | — | 838.835 RON | 0 RON | 1.271.972 RON | ||
| Profit net | 0 RON | 359.503 RON | 1.667.313 RON | 390.174 RON | 729.715 RON | 69.955 RON | 0 RON | 264.366 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 624.652 RON | 0 RON | ||
| Pierdere neta | 373.914 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 909.837 RON | 0 RON | 1.423.498 RON | 504.117 RON | 97.440 RON | 838.835 RON | 0 RON | 1.271.972 RON | ||
| Active fixe (imobilizate) | 7.442.887 RON | 8.119.513 RON | 8.797.212 RON | 9.477.051 RON | 10.151.827 RON | 10.831.700 RON | 11.512.441 RON | 12.197.526 RON | 12.882.611 RON | 13.567.696 RON | 14.231.064 RON | 14.910.937 RON | 15.591.280 RON | 16.240.626 RON | ||
| Active circulante | 2.383.400 RON | 1.931.222 RON | 1.897.865 RON | 1.617.111 RON | 783.096 RON | 1.015.631 RON | 1.021.468 RON | 927.186 RON | 287.429 RON | 1.261.249 RON | 1.200.340 RON | 773.296 RON | 1.462.430 RON | 1.084.468 RON | ||
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | 33.453 RON | 50.636 RON | 77.929 RON | — | — | — | — | — | -121.450 RON | ||
| Creante | 1.087.392 RON | 966.222 RON | 383.151 RON | 284.021 RON | 246.707 RON | 347.185 RON | 427.316 RON | 474.315 RON | 218.166 RON | 170.973 RON | 782.528 RON | 723.447 RON | 654.401 RON | 1.116.804 RON | ||
| Casa si conturi la banci | 1.296.008 RON | 965.000 RON | 1.514.714 RON | 1.333.090 RON | 536.389 RON | 634.993 RON | 543.514 RON | 374.942 RON | 69.263 RON | 582.351 RON | 344.011 RON | 49.849 RON | 808.029 RON | 89.114 RON | ||
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 391 RON | — | |
| Datorii totale | 13.415.966 RON | 13.266.500 RON | 14.270.346 RON | 16.336.744 RON | 16.567.679 RON | 18.209.802 RON | 18.966.336 RON | 18.647.302 RON | 18.956.996 RON | 18.684.478 RON | 19.573.971 RON | 19.803.164 RON | 20.333.806 RON | 21.230.233 RON | ||
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 507.925 RON | 73.804 RON | — | — | — | ||
| Capitaluri proprii | -3.589.679 RON | -3.215.765 RON | -3.575.269 RON | -5.242.582 RON | -5.632.756 RON | -6.362.471 RON | -6.432.427 RON | -5.522.590 RON | -5.786.956 RON | -4.363.458 RON | -4.216.371 RON | -4.118.931 RON | -3.280.096 RON | -3.904.748 RON | ||
| Capital subscris varsat | 8.000 RON | 8.000 RON | 8.000 RON | 8.000 RON | 8.000 RON | 8.000 RON | 8.000 RON | 8.000 RON | 8.000 RON | 8.000 RON | — | 8.000 RON | 8.000 RON | 8.000 RON | ||
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 1.204.463 RON |
| 515.143 RON |
| 2.792.286 RON |
| 1.568.097 RON |
| 0 RON |
| — |
| 1.587.823 RON |
| 1.052.954 RON |
| 0 RON |
| — |
| 1.587.823 RON |
| 1.052.954 RON |
| 16.323.221 RON |
| 8.666.281 RON |
| 1.367.060 RON |
| 8.551.012 RON |
| — |
| 1.786.379 RON |
| 1.026.052 RON |
| 2.647.750 RON |
| 341.008 RON |
| 705.995 RON |
| — |
| 20.323.058 RON |
| 18.262.247 RON |
| — |
| — |
| -2.632.777 RON |
| -1.044.954 RON |
| 8.000 RON |
| 8.000 RON |
| — |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
satul Ucea de Sus, comuna Ucea
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 11% |
| persoanăadministrator |
| firmă | 23% |
| persoanănu mai e administrator | 12% |
| firmă | 10% |
| persoanănu mai e administrator | 8% |
| persoanănu mai e administrator | 5% |
| persoanănu mai e administrator | 5% |
| persoană | 4% |
| persoană | 4% |
| persoană | 4% |
| persoanănu mai e administrator | 4% |
| persoanănu mai e administrator | 3% |
| persoană | 2% |
| persoană | 1% |
| persoanăadministrator | — |
| 15 deținători în act | 100% |
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.