| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | 0 RON | 17.322 RON | — | -95 RON | -17.417 RON | — |
| 2023 | — | 0 RON | 17.322 RON | — | -95 RON | -17.417 RON |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|
| — |
| 2022 | 0 RON | 0 RON | 17.322 RON | 0 RON | -95 RON | -17.417 RON | 0 |
| 2021 | 0 RON | 0 RON | 17.322 RON | 0 RON | -95 RON | -17.417 RON | 0 |
| 2020 | 0 RON | 0 RON | 17.323 RON | 0 RON | -94 RON | -17.417 RON | 0 |
| 2019 | 0 RON | -19.122 RON | 14.220 RON | 0 RON | 20.975 RON | 6.755 RON | — |
| 2018 | 16.320 RON | 2.816 RON | 7.592 RON | 0 RON | 32.041 RON | 24.449 RON | 1 |
| 2017 | 34.470 RON | 21.433 RON | 3.512 RON | 0 RON | 25.145 RON | 21.633 RON | 0 |
| 2016 | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 200 RON | 200 RON | — |
| Cifra de afaceri | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 16.320 RON | 34.470 RON | 0 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 16.316 RON | 34.470 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 19.122 RON | 13.010 RON | 12.003 RON | 0 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.306 RON | 22.467 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 19.122 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.816 RON | 21.433 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 19.122 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active circulante | -95 RON | -95 RON | -95 RON | -95 RON | -94 RON | 20.975 RON | 32.041 RON | 25.145 RON | 200 RON |
| Casa si conturi la banci | -95 RON | -95 RON | -95 RON | -95 RON | -94 RON | 20.975 RON | 32.041 RON | 25.145 RON | 200 RON |
| Datorii totale | 17.322 RON | 17.322 RON | 17.322 RON | 17.322 RON | 17.323 RON | 14.220 RON | 7.592 RON | 3.512 RON | 0 RON |
| Capitaluri proprii | -17.417 RON | -17.417 RON | -17.417 RON | -17.417 RON | -17.417 RON | 6.755 RON | 24.449 RON | 21.633 RON | 200 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 0 | — |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2024
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.