ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
comuna Recea, sat Săsar
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 33,34% |
| persoanăadministrator | 33,33% |
| 2 deținători în act | 66,67% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | 370.867 RON | -155.961 RON | 353.843 RON | — | 81.487 RON | -272.356 RON | 5 |
| 2014 | 727.424 RON | -28.225 RON | 596.490 RON | 351.032 RON | 191.621 RON | -53.837 RON | — |
| 2013 | 814.895 RON | 6.557 RON | 455.383 RON | 264.949 RON | 191.714 RON | 1.280 RON | 10 |
| 2012 | 325.053 RON | 5.552 RON | 340.876 RON | 190.508 RON | 152.025 RON | 1.657 RON | 10 |
| 2011 | 173.697 RON | 4.769 RON | 86.663 RON | 38.063 RON | 44.705 RON | -3.895 RON | 3 |
| 2010 | 26.207 RON | -8.864 RON | 48.631 RON | 26.771 RON | 13.196 RON | -8.664 RON | 2 |
| Indicator | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 370.867 RON | 727.424 RON | 814.895 RON | 325.053 RON | 173.697 RON | 26.207 RON |
| Venituri totale | 605.604 RON | 727.424 RON | 825.147 RON | 435.054 RON | 214.298 RON | 26.254 RON |
| Cheltuieli totale | 761.565 RON | 755.649 RON | 815.595 RON | 428.549 RON | 209.529 RON | 35.118 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 9.552 RON | 6.505 RON | 4.769 RON | — |
| Pierdere bruta | 155.961 RON | 28.225 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.864 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 6.557 RON | 5.552 RON | 4.769 RON | — |
| Pierdere neta | 155.961 RON | 28.225 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.864 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | 351.032 RON | 264.949 RON | 190.508 RON | 38.063 RON | 26.771 RON |
| Active circulante | 81.487 RON | 191.621 RON | 191.714 RON | 152.025 RON | 44.705 RON | 13.196 RON |
| Stocuri | — | 50.012 RON | 73.073 RON | 41.611 RON | 12.406 RON | 2.121 RON |
| Creante | 81.487 RON | 129.390 RON | 107.744 RON | 68.193 RON | 31.512 RON | 9.362 RON |
| Casa si conturi la banci | — | 12.219 RON | 10.897 RON | 42.221 RON | 787 RON | 1.713 RON |
| Datorii totale | 353.843 RON | 596.490 RON | 455.383 RON | 340.876 RON | 86.663 RON | 48.631 RON |
| Capitaluri proprii | -272.356 RON | -53.837 RON | 1.280 RON | 1.657 RON | -3.895 RON | -8.664 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 5 | — | 10 | 10 | 3 | 2 |