ADRIAN BEAUTY CENTER SRL
- JOELLE BEAUTY CENTER - S.R.L.documentat pana in 2012
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
ap. 1, sectorul 1
bl. I 2, apartament nr. 2, parter, sector 1
sector 1, apartament 4
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011 | 36.228 RON | -87.847 RON | 159.530 RON | 7.500 RON | 13.460 RON | -138.570 RON | 7 |
| 2010 | 4.482 RON | -51.323 RON | 83.026 RON | 7.500 RON | 24.803 RON | -50.723 RON | 6 |
| Indicator | 2011 | 2010 |
|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 36.228 RON | 4.482 RON |
| Venituri totale | 36.228 RON | 4.482 RON |
| Cheltuieli totale | 124.075 RON | 55.805 RON |
| Pierdere bruta | 87.847 RON | 51.323 RON |
| Pierdere neta | 87.847 RON | 51.323 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 7.500 RON | 7.500 RON |
| Active circulante | 13.460 RON | 24.803 RON |
| Stocuri | 11.453 RON | 22.919 RON |
| Creante | 968 RON | 1.742 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.039 RON | 142 RON |
| Datorii totale | 159.530 RON | 83.026 RON |
| Capitaluri proprii | -138.570 RON | -50.723 RON |
| Capital subscris varsat | 600 RON | 600 RON |
| Nr. mediu salariati | 7 | 6 |