| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014 | 62.092 RON | 8.004 RON | 1.548.871 RON | — | 1.548.298 RON | -573 RON | — |
| 2013 | 520.939 RON | 23.788 RON | 964.013 RON | — | 955.437 RON |
| Indicator | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 62.092 RON | 520.939 RON | 90.752 RON |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| -8.576 RON |
| 2 |
| 2012 | 90.752 RON | -35.927 RON | 287.597 RON | — | 255.233 RON | -32.364 RON | 1 |
| 2011 | 269.804 RON | 4.187 RON | 232.673 RON | — | 236.236 RON | 3.563 RON | — |
| 2010 | 1.812 RON | -824 RON | 20.053 RON | — | 19.429 RON | -624 RON | — |
| 269.804 RON |
| 1.812 RON |
| Venituri totale | 66.004 RON | 522.308 RON | 90.763 RON | 269.804 RON | 1.812 RON |
| Cheltuieli totale | 58.000 RON | 498.520 RON | 126.690 RON | 264.828 RON | 1.642 RON |
| Profit brut | 8.004 RON | 23.788 RON | 0 RON | 4.976 RON | 170 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 35.927 RON | 0 RON | — |
| Profit net | 8.004 RON | 23.788 RON | 0 RON | 4.187 RON | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 35.927 RON | 0 RON | 824 RON |
| Active circulante | 1.548.298 RON | 955.437 RON | 255.233 RON | 236.236 RON | 19.429 RON |
| Stocuri | 983.411 RON | 340.116 RON | 31.714 RON | 2.741 RON | 15.679 RON |
| Creante | 564.146 RON | 615.267 RON | 223.519 RON | 219.130 RON | 3.550 RON |
| Casa si conturi la banci | 741 RON | 54 RON | — | 14.365 RON | 200 RON |
| Datorii totale | 1.548.871 RON | 964.013 RON | 287.597 RON | 232.673 RON | 20.053 RON |
| Capitaluri proprii | -573 RON | -8.576 RON | -32.364 RON | 3.563 RON | -624 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 2 | 1 | — | — |
conform SEAP
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
parter (incintă complex comercial)
oraşul Lehliu Gară
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.