| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -32 RON | 6.273 RON | 0 RON | 5.931 RON | -342 RON | 0 |
| 2024 | — | -56 RON | 6.273 RON | — | 5.963 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| -310 RON |
| — |
| 2023 | — | -123 RON | 6.273 RON | — | 6.019 RON | -254 RON | — |
| 2022 | — | -157 RON | 6.126 RON | — | 5.995 RON | -131 RON | — |
| 2021 | — | -214 RON | 5.940 RON | — | 5.966 RON | 26 RON | — |
| 2020 | — | 116 RON | 9 RON | — | 286.349 RON | 286.340 RON | — |
| 2019 | — | -1.234 RON | 11 RON | — | 286.235 RON | 286.224 RON | — |
| 2018 | — | -21.222 RON | 0 RON | — | 287.458 RON | 287.458 RON | 1 |
| 2017 | 713.556 RON | 224.014 RON | 25.631 RON | — | 334.311 RON | 308.680 RON | 8 |
| 2016 | 906.722 RON | 70.917 RON | 15.079 RON | — | 99.745 RON | 84.666 RON | 10 |
| 2015 | 679.376 RON | 77.845 RON | 47.082 RON | — | 195.831 RON | 148.749 RON | 9 |
| 2014 | 829.444 RON | 70.664 RON | 19.518 RON | — | 90.422 RON | 70.904 RON | 10 |
| 2013 | 577.053 RON | 51.731 RON | 4.911 RON | — | 151.908 RON | 146.997 RON | 6 |
| 2012 | 837.016 RON | 76.182 RON | 4.223 RON | — | 99.489 RON | 95.266 RON | 8 |
| 2011 | 347.589 RON | 13.398 RON | 899 RON | — | 19.982 RON | 19.083 RON | 4 |
| 2010 | 157.400 RON | 5.485 RON | 136 RON | 237 RON | 5.584 RON | 5.685 RON | 2 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | 713.556 RON | 906.722 RON | 679.376 RON | 829.444 RON | 577.053 RON | 837.016 RON | 347.589 RON | 157.400 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 124 RON | 326 RON | 444 RON | 509 RON | 720.243 RON | 915.085 RON | 688.773 RON | 832.701 RON | 586.406 RON | 850.898 RON | ||
| Cheltuieli totale | 32 RON | 56 RON | 123 RON | 157 RON | 336 RON | 201 RON | 1.667 RON | 21.731 RON | 489.027 RON | 830.022 RON | 596.045 RON | 746.937 RON | 522.298 RON | 754.750 RON | ||
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 125 RON | 0 RON | 0 RON | 231.216 RON | 85.063 RON | 92.728 RON | 85.764 RON | 64.108 RON | 96.148 RON | ||
| Pierdere bruta | 32 RON | 56 RON | 123 RON | 157 RON | 212 RON | 0 RON | 1.223 RON | 21.222 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 116 RON | 0 RON | 0 RON | 224.014 RON | 70.917 RON | 77.845 RON | 70.664 RON | 51.731 RON | 76.182 RON | ||
| Pierdere neta | 32 RON | 56 RON | 123 RON | 157 RON | 214 RON | 0 RON | 1.234 RON | 21.222 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |
| Active circulante | 5.931 RON | 5.963 RON | 6.019 RON | 5.995 RON | 5.966 RON | 286.349 RON | 286.235 RON | 287.458 RON | 334.311 RON | 99.745 RON | 195.831 RON | 90.422 RON | 151.908 RON | 99.489 RON | ||
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 360 RON | — | — | — | |
| Creante | 5.931 RON | 5.963 RON | 6.019 RON | 5.995 RON | 5.966 RON | 286.336 RON | 286.222 RON | 287.506 RON | 329.455 RON | 99.194 RON | 132.275 RON | 89.708 RON | 151.587 RON | 89.598 RON | ||
| Casa si conturi la banci | 0 RON | — | — | — | — | 13 RON | 13 RON | -48 RON | 4.856 RON | 551 RON | 63.556 RON | 354 RON | 321 RON | 9.891 RON | ||
| Datorii totale | 6.273 RON | 6.273 RON | 6.273 RON | 6.126 RON | 5.940 RON | 9 RON | 11 RON | 0 RON | 25.631 RON | 15.079 RON | 47.082 RON | 19.518 RON | 4.911 RON | 4.223 RON | ||
| Capitaluri proprii | -342 RON | -310 RON | -254 RON | -131 RON | 26 RON | 286.340 RON | 286.224 RON | 287.458 RON | 308.680 RON | 84.666 RON | 148.749 RON | 70.904 RON | 146.997 RON | 95.266 RON | ||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | — | — | — | — | 1 | 8 | 10 | 9 | 10 | 6 | 8 | 4 |
| 354.351 RON |
| 161.080 RON |
| 333.970 RON |
| 152.424 RON |
| 20.381 RON |
| 8.656 RON |
| 0 RON |
| — |
| 13.398 RON |
| 5.485 RON |
| 0 RON |
| — |
| 237 RON |
| 19.982 RON |
| 5.584 RON |
| — |
| 19.577 RON |
| 200 RON |
| 405 RON |
| 5.384 RON |
| 899 RON |
| 136 RON |
| 19.083 RON |
| 5.685 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 2 |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 95% |
| persoană |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.