ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.303.575 RON | 186.753 RON | 1.811.523 RON | 36.370 RON | 2.438.997 RON | 664.648 RON | 4 |
| 2024 | 4.131.656 RON | 29.564 RON | 2.760.433 RON | 136.784 RON | 4.256.750 RON | 1.633.101 RON | 4 |
| 2023 | 5.340.088 RON | 1.335.494 RON | 427.454 RON | 237.456 RON | 2.835.926 RON | 2.645.928 RON | 4 |
| 2022 | 3.770.374 RON | 1.113.285 RON | 1.149.799 RON | 593.724 RON | 2.102.178 RON | 1.546.103 RON | 3 |
| 2021 | 2.579.308 RON | 516.407 RON | 381.912 RON | 561.611 RON | 2.542.591 RON | 2.722.290 RON | 3 |
| 2020 | 2.003.387 RON | 500.336 RON | 660.496 RON | 617.175 RON | 2.249.204 RON | 2.205.883 RON | 3 |
| 2019 | 2.355.081 RON | 538.994 RON | 779.573 RON | 414.730 RON | 2.070.391 RON | 1.705.548 RON | 4 |
| 2018 | 1.975.719 RON | 245.948 RON | 733.686 RON | 372.452 RON | 1.551.788 RON | 1.190.554 RON | 4 |
| 2017 | 1.973.739 RON | 457.163 RON | 962.733 RON | 397.092 RON | 1.498.217 RON | 944.606 RON | 4 |
| 2016 | 1.660.998 RON | 203.302 RON | 1.040.830 RON | 99.258 RON | 1.516.986 RON | 587.156 RON | 3 |
| 2015 | 1.010.186 RON | 192.242 RON | 345.628 RON | 48.542 RON | 664.995 RON | 383.855 RON | 2 |
| 2014 | 542.070 RON | 85.823 RON | 169.127 RON | 37.377 RON | 321.765 RON | 191.613 RON | 1 |
| 2013 | 158.056 RON | 61.366 RON | 2.678 RON | — | 107.570 RON | 105.791 RON | 1 |
| 2012 | 95.569 RON | 29.537 RON | 2.599 RON | — | 46.131 RON | 44.425 RON | 1 |
| 2011 | 45.808 RON | 15.664 RON | 10.891 RON | 817 RON | 24.101 RON | 14.889 RON | — |
| 2010 | 9.653 RON | -975 RON | 7.903 RON | 1.399 RON | 4.868 RON | -775 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 5.303.575 RON | 4.131.656 RON | 5.340.088 RON | 3.770.374 RON | 2.579.308 RON | 2.003.387 RON | 2.355.081 RON | 1.975.719 RON | 1.973.739 RON | 1.660.998 RON | 1.010.186 RON | 542.070 RON | 158.056 RON | 95.569 RON | 45.808 RON | 9.653 RON |
| Venituri totale | 5.313.310 RON | 4.426.738 RON | 5.504.104 RON | 4.128.666 RON | 2.581.249 RON | 2.011.363 RON | 2.374.123 RON | 1.977.569 RON | 1.974.618 RON | 1.670.409 RON | 1.057.875 RON | 558.588 RON | 160.810 RON | 95.574 RON | 45.811 RON | 9.654 RON |
| Cheltuieli totale | 5.082.161 RON | 4.377.426 RON | 4.028.340 RON | 2.980.667 RON | 2.042.128 RON | 1.491.907 RON | 1.811.429 RON | 1.711.892 RON | 1.494.197 RON | 1.428.383 RON | 829.016 RON | 456.418 RON | 94.620 RON | 60.395 RON | 27.324 RON | 10.629 RON |
| Profit brut | 231.149 RON | 49.312 RON | 1.475.764 RON | 1.147.999 RON | 539.121 RON | 519.456 RON | 562.694 RON | 265.677 RON | 480.421 RON | 242.026 RON | 228.859 RON | 102.170 RON | 66.190 RON | 35.179 RON | 18.487 RON | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 975 RON |
| Profit net | 186.753 RON | 29.564 RON | 1.335.494 RON | 1.113.285 RON | 516.407 RON | 500.336 RON | 538.994 RON | 245.948 RON | 457.163 RON | 203.302 RON | 192.242 RON | 85.823 RON | 61.366 RON | 29.537 RON | 15.664 RON | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 975 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 36.370 RON | 136.784 RON | 237.456 RON | 593.724 RON | 561.611 RON | 617.175 RON | 414.730 RON | 372.452 RON | 397.092 RON | 99.258 RON | 48.542 RON | 37.377 RON | — | — | 817 RON | 1.399 RON |
| Active circulante | 2.438.997 RON | 4.256.750 RON | 2.835.926 RON | 2.102.178 RON | 2.542.591 RON | 2.249.204 RON | 2.070.391 RON | 1.551.788 RON | 1.498.217 RON | 1.516.986 RON | 664.995 RON | 321.765 RON | 107.570 RON | 46.131 RON | 24.101 RON | 4.868 RON |
| Stocuri | 977.954 RON | 2.500.175 RON | 917.162 RON | 267.622 RON | 201.780 RON | 336.070 RON | 523.637 RON | 86.151 RON | 74.844 RON | 105.851 RON | 15.884 RON | 77.457 RON | — | 100 RON | — | — |
| Creante | 928.878 RON | 853.519 RON | 611.662 RON | 583.609 RON | 871.824 RON | 954.468 RON | 911.846 RON | 886.063 RON | 898.505 RON | 708.217 RON | 357.811 RON | 68.423 RON | 1.769 RON | 6.326 RON | 18.363 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 532.165 RON | 903.056 RON | 1.307.102 RON | 1.250.947 RON | 1.468.987 RON | 958.666 RON | 634.908 RON | 579.574 RON | 524.868 RON | 702.918 RON | 291.300 RON | 175.885 RON | 105.801 RON | 39.705 RON | 5.738 RON | 4.868 RON |
| Cheltuieli in avans | 804 RON | — | — | — | — | — | — | — | 12.030 RON | 11.742 RON | 15.946 RON | 1.598 RON | 899 RON | 893 RON | 862 RON | 861 RON |
| Datorii totale | 1.811.523 RON | 2.760.433 RON | 427.454 RON | 1.149.799 RON | 381.912 RON | 660.496 RON | 779.573 RON | 733.686 RON | 962.733 RON | 1.040.830 RON | 345.628 RON | 169.127 RON | 2.678 RON | 2.599 RON | 10.891 RON | 7.903 RON |
| Capitaluri proprii | 664.648 RON | 1.633.101 RON | 2.645.928 RON | 1.546.103 RON | 2.722.290 RON | 2.205.883 RON | 1.705.548 RON | 1.190.554 RON | 944.606 RON | 587.156 RON | 383.855 RON | 191.613 RON | 105.791 RON | 44.425 RON | 14.889 RON | -775 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
703 contracte atribuite, in valoare de 1.648.403 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 1.517.027 lei.
Achizitii directe
699 de contracte
1.516.328 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
4 contracte
132.075 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 10:56).