ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
EROARE - TERMEN PRESCHIMBAT
Respinge cererea creditoarei S.C. Future Engineering S.R.L., având ca obiect deschiderea procedurii insolvenţei împotriva debitoarei S.C. K-Box Construction Design S.R.L., ca rămasă fără obiect. Ia act că nu au fost solicitate cheltuieli de judecată. Cu drept de apel în termen de 7 de zile de la comunicare, ce se va depune la Tribunalul Bucureşti - Secţia a VII-a Civilă. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi, 04.11.2025.
Admite cererea de preschimbare a termenului formulată de către debitoare. Preschimbă termenul de judecată de la data de 09.12.2025 la data de 04.11.2025 – ora 12.00, termen pentru care se vor cita părţile, conform Codului de Procedură Civilă. Fără cale de atac. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi, 23.10.2025.
În temeiul hotărârii Adunării Generale a Judecătorilor din cadrul Tribunalului Bucureşti nr. 3/26.08.2025,dispune amânarea judecării prezentei cauze până la data reluării activităţii de judecată.
Termen preschimbat la 19.09.2023
Admite excepţia netimbrării. Anulează cererea ca netimbrată. Cu drept de apel în termen de 7 de zile de la comunicare. Cererea de apel se va depune la Tribunalul Bucureşti. Pronunţată prin punerea soluţie la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei azi, 19.09.2023.
Admite cererea de preschimbare a termenului. Preschimbă termenul de judecată acordat în data de 14.11.2023 pentru data de 19.09.2023, ora 11.00. Dispune citarea părţilor prin telefon pentru termenul acordat. Pronuntata prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei azi, 05.09.2023.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 20.059.364 RON | 1.538.973 RON | 8.105.689 RON | 1.356.409 RON | 10.480.056 RON | 3.754.574 RON | 20 |
| 2024 | 14.321.706 RON | 94.876 RON | 3.508.198 RON | 1.389.344 RON | 6.533.876 RON | 4.437.823 RON | 24 |
| 2023 | 23.966.214 RON | 6.063.733 RON | 9.130.213 RON | 1.058.970 RON | 14.902.961 RON | 6.850.903 RON | 14 |
| 2022 | 7.481.654 RON | 165.623 RON | 3.508.281 RON | 593.877 RON | 4.249.194 RON | 1.341.518 RON | 14 |
| 2021 | 5.478.236 RON | 557.394 RON | 2.432.656 RON | 708.060 RON | 3.295.455 RON | 1.175.895 RON | 15 |
| 2020 | 22.974.998 RON | 5.180.057 RON | 3.422.570 RON | 1.185.876 RON | 8.314.557 RON | 5.218.501 RON | 14 |
| 2019 | 4.333.443 RON | 83.677 RON | 2.392.410 RON | 1.847.043 RON | 4.509.843 RON | 2.214.425 RON | 13 |
| 2018 | 6.272.614 RON | 101.806 RON | 1.791.422 RON | 1.052.470 RON | 5.408.653 RON | 2.130.749 RON | 13 |
| 2017 | 2.777.151 RON | 98.555 RON | 2.345.281 RON | 133.545 RON | 7.894.377 RON | 2.028.943 RON | 12 |
| 2016 | 7.981.652 RON | 2.580.694 RON | 1.538.087 RON | 209.191 RON | 4.666.200 RON | 3.340.524 RON | 11 |
| 2015 | 3.101.303 RON | 61.648 RON | 1.205.516 RON | 232.124 RON | 2.021.629 RON | 1.051.230 RON | 11 |
| 2014 | 2.759.316 RON | 165.612 RON | 1.370.477 RON | 280.329 RON | 2.197.327 RON | 1.111.582 RON | 12 |
| 2013 | 3.148.103 RON | 118.706 RON | 1.925.317 RON | 318.494 RON | 1.879.465 RON | 279.150 RON | 14 |
| 2012 | 5.464.057 RON | 1.157.359 RON | 883.973 RON | 107.254 RON | 2.069.147 RON | 1.294.490 RON | 11 |
| 2011 | 2.128.064 RON | 9.815 RON | 322.401 RON | 93.199 RON | 366.065 RON | 137.131 RON | 4 |
| 2010 | 222.777 RON | 4.316 RON | 692.796 RON | 65.333 RON | 725.723 RON | 127.316 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 20.059.364 RON | 14.321.706 RON | 23.966.214 RON | 7.481.654 RON | 5.478.236 RON | 22.974.998 RON | 4.333.443 RON | 6.272.614 RON | 2.777.151 RON | 7.981.652 RON | 3.101.303 RON | 2.759.316 RON | 3.148.103 RON | 5.464.057 RON | 2.128.064 RON | 222.777 RON |
| Venituri totale | 20.671.239 RON | 12.481.251 RON | 26.663.404 RON | 7.899.076 RON | 5.973.888 RON | 23.512.424 RON | 5.191.132 RON | 7.385.299 RON | 3.063.315 RON | 8.062.302 RON | 2.824.441 RON | 2.500.503 RON | 3.718.510 RON | 5.759.408 RON | 2.130.263 RON | 225.528 RON |
| Cheltuieli totale | 18.807.050 RON | 12.344.677 RON | 19.299.814 RON | 7.671.260 RON | 5.290.972 RON | 17.327.773 RON | 5.068.464 RON | 7.150.054 RON | 2.929.239 RON | 4.982.286 RON | 2.732.849 RON | 2.296.796 RON | 3.571.910 RON | 4.378.195 RON | 2.110.793 RON | 219.233 RON |
| Profit brut | 1.864.189 RON | 136.574 RON | 7.363.590 RON | 227.816 RON | 682.916 RON | 6.184.651 RON | 122.668 RON | 235.245 RON | 134.076 RON | 3.080.016 RON | 91.592 RON | 203.707 RON | 146.600 RON | 1.381.213 RON | 19.470 RON | 6.295 RON |
| Profit net | 1.538.973 RON | 94.876 RON | 6.063.733 RON | 165.623 RON | 557.394 RON | 5.180.057 RON | 83.677 RON | 101.806 RON | 98.555 RON | 2.580.694 RON | 61.648 RON | 165.612 RON | 118.706 RON | 1.157.359 RON | 9.815 RON | 4.316 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.356.409 RON | 1.389.344 RON | 1.058.970 RON | 593.877 RON | 708.060 RON | 1.185.876 RON | 1.847.043 RON | 1.052.470 RON | 133.545 RON | 209.191 RON | 232.124 RON | 280.329 RON | 318.494 RON | 107.254 RON | 93.199 RON | 65.333 RON |
| Active circulante | 10.480.056 RON | 6.533.876 RON | 14.902.961 RON | 4.249.194 RON | 3.295.455 RON | 8.314.557 RON | 4.509.843 RON | 5.408.653 RON | 7.894.377 RON | 4.666.200 RON | 2.021.629 RON | 2.197.327 RON | 1.879.465 RON | 2.069.147 RON | 366.065 RON | 725.723 RON |
| Stocuri | 485.277 RON | 456.148 RON | 3.226.499 RON | 1.449.885 RON | 1.228.422 RON | 901.345 RON | 907.229 RON | 1.194.835 RON | 1.075.900 RON | 910.541 RON | 937.843 RON | 890.730 RON | 972.859 RON | 359.922 RON | 94.944 RON | 420.227 RON |
| Creante | 2.789.195 RON | 3.866.022 RON | 3.062.603 RON | 2.207.256 RON | 2.062.060 RON | 2.485.051 RON | 2.680.433 RON | 3.565.213 RON | 5.903.642 RON | 3.150.290 RON | 938.770 RON | 1.263.162 RON | 802.164 RON | 1.692.667 RON | 246.202 RON | 68.407 RON |
| Casa si conturi la banci | 7.205.584 RON | 2.211.706 RON | 8.613.859 RON | 592.053 RON | 4.973 RON | 4.928.161 RON | 922.181 RON | 648.605 RON | 914.835 RON | 605.369 RON | 145.016 RON | 43.435 RON | 104.442 RON | 16.558 RON | 24.919 RON | 237.089 RON |
| Cheltuieli in avans | 23.798 RON | 22.801 RON | 19.185 RON | 6.728 RON | 9.665 RON | 8.762 RON | 6.247 RON | 6.413 RON | 5.489 RON | 3.220 RON | 2.993 RON | 4.403 RON | 6.508 RON | 2.062 RON | 268 RON | 29.056 RON |
| Datorii totale | 8.105.689 RON | 3.508.198 RON | 9.130.213 RON | 3.508.281 RON | 2.432.656 RON | 3.422.570 RON | 2.392.410 RON | 1.791.422 RON | 2.345.281 RON | 1.538.087 RON | 1.205.516 RON | 1.370.477 RON | 1.925.317 RON | 883.973 RON | 322.401 RON | 692.796 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | 404.629 RON | 868.124 RON | 1.756.298 RON | 2.545.365 RON | 3.659.187 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 3.754.574 RON | 4.437.823 RON | 6.850.903 RON | 1.341.518 RON | 1.175.895 RON | 5.218.501 RON | 2.214.425 RON | 2.130.749 RON | 2.028.943 RON | 3.340.524 RON | 1.051.230 RON | 1.111.582 RON | 279.150 RON | 1.294.490 RON | 137.131 RON | 127.316 RON |
| Capital subscris varsat | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 123.000 RON | 123.000 RON | 123.000 RON | 123.000 RON | 123.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 20 | 24 | 14 | 14 | 15 | 14 | 13 | 13 | 12 | 11 | 11 | 12 | 14 | 11 | 4 | 2 |
238 de contracte atribuite, in valoare de 125.802.710 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 4.496.470 lei.
Achizitii directe
160 de contracte
4.496.310 lei
Licitatii publice
12 contracte
115.243.603 lei
Achizitii offline
66 de contracte
6.062.796 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 08:24).
Au depus oferta impreuna, ca membri ai aceleiasi asocieri.
| Firma | Licitatii comune | Impreuna | Castigate | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
MEDICAL GAZPLUS SRLCUI 32666172 | 10 | 6 | 3 | — | vezi ↗ |
ACVATOT SRLCUI 13906 | 8 | 5 | 1 | — | vezi ↗ |
| 34 | 4 | 0 | — | vezi ↗ | |
ANTOPREST ACTIV SRLCUI 16924601 | 12 | 3 | 0 | — | vezi ↗ |
AXA INVEST SRLCUI 14842084 | 3 | 3 | 1 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 19 parteneri, deschideti pagina de firme partenere.
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
| 34 | ofertant · l-a avut subcontractant | 29 | — | vezi ↗ | |
CIS GAZ SACUI 1210493 | 14 | ofertant · l-a avut subcontractant | 9 | — | vezi ↗ |
ANTOPREST ACTIV SRLCUI 16924601 | 12 | ofertant · l-a avut subcontractant | 9 | — | vezi ↗ |
INMEDCUI 8991198153 | 7 | subcontractant | 6 | — | vezi ↗ |
HABAU S.R.L.anterior: HABAU PPS PIPELINE SYSTEMS SRL, PPS PIPELINE SYSTEMS ROMANIA S.R.L.CUI 13092995 | 14 | ofertant · l-a avut subcontractant | 5 | Da | vezi ↗ |
SUBTRANSCON SRLCUI 10527220 | 6 | co-subcontractant | 5 | — | vezi ↗ |
ELCAS PRODIMPEX SRLCUI 2706712 | 9 | co-subcontractant | 5 | Da | vezi ↗ |
| 5 | co-subcontractant | 3 | — | vezi ↗ | |
SOF INSTAL PROIECT SRLCUI 33942730 | 3 | co-subcontractant | 3 | — | vezi ↗ |
ADCA PROIECT GROUP SRLCUI 16860770 | 8 | co-subcontractant | 3 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 110 subcontractanti si terti sustinatori, deschideti pagina de firme partenere.
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.