ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Complex Comercial Macul, etajul 1, Magazinul nr. 29
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 11.905 RON | -1.567 RON | 115.955 RON | — | 84.536 RON | -31.419 RON | — |
| 2017 | 29.683 RON | -9.964 RON | 119.466 RON | — | 92.242 RON | -27.224 RON | 1 |
| 2016 | 18.817 RON | -5.684 RON | 103.991 RON | — | 86.712 RON | -17.279 RON | — |
| 2015 | 35.463 RON | -3.717 RON | 90.736 RON | — | 78.854 RON | -11.882 RON | 1 |
| 2014 | 6.967 RON | -3.430 RON | 80.327 RON | — | 71.738 RON | -8.589 RON | 1 |
| 2013 | 29.279 RON | -3.474 RON | 47.985 RON | — | 42.827 RON | -5.158 RON | 1 |
| 2012 | 26.562 RON | 475 RON | 14.916 RON | — | 13.231 RON | -1.685 RON | 1 |
| 2011 | 1.407 RON | -847 RON | 7.413 RON | — | 5.254 RON | -2.159 RON | — |
| 2010 | 61 RON | -1.512 RON | 1.566 RON | — | 254 RON | -1.312 RON | — |
| Indicator | 2022 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 11.905 RON | 29.683 RON | 18.817 RON | 35.463 RON | 6.967 RON | 29.279 RON | 26.562 RON | 1.407 RON | 61 RON |
| Venituri totale | 11.905 RON | 29.683 RON | 18.817 RON | 35.462 RON | 6.967 RON | 29.784 RON | 26.708 RON | 1.407 RON | 61 RON |
| Cheltuieli totale | 13.115 RON | 39.350 RON | 24.125 RON | 38.115 RON | 10.188 RON | 32.443 RON | 26.233 RON | 2.254 RON | 1.573 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 475 RON | 0 RON | — |
| Pierdere bruta | 1.210 RON | 9.667 RON | 5.308 RON | 2.653 RON | 3.221 RON | 2.659 RON | 0 RON | 847 RON | 1.512 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 475 RON | 0 RON | — |
| Pierdere neta | 1.567 RON | 9.964 RON | 5.684 RON | 3.717 RON | 3.430 RON | 3.474 RON | 0 RON | 847 RON | 1.512 RON |
| Active circulante | 84.536 RON | 92.242 RON | 86.712 RON | 78.854 RON | 71.738 RON | 42.827 RON | 13.231 RON | 5.254 RON | 254 RON |
| Stocuri | 83.855 RON | 90.388 RON | 86.256 RON | 78.339 RON | 70.746 RON | 40.142 RON | 13.085 RON | 5.254 RON | 254 RON |
| Casa si conturi la banci | 681 RON | 1.854 RON | 456 RON | 515 RON | 992 RON | 2.685 RON | 146 RON | — | — |
| Datorii totale | 115.955 RON | 119.466 RON | 103.991 RON | 90.736 RON | 80.327 RON | 47.985 RON | 14.916 RON | 7.413 RON | 1.566 RON |
| Capitaluri proprii | -31.419 RON | -27.224 RON | -17.279 RON | -11.882 RON | -8.589 RON | -5.158 RON | -1.685 RON | -2.159 RON | -1.312 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |