DUCTIBIT SRL
- J31/147/2010SALAJdin 05.05.2010
- J32/269/2011SIBIUdin 22.03.2011
- J2015000982089BRASOVdin 17.06.2015in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.767.787 RON | 98.855 RON | 432.462 RON | 639.486 RON | 925.172 RON | 1.132.196 RON | 1 |
| 2024 | 1.786.549 RON | 243.586 RON | 156.583 RON | 646.232 RON | 803.804 RON | 1.293.499 RON | 1 |
| 2023 | 1.694.155 RON | -591.045 RON | 213.150 RON | 634.122 RON | 609.781 RON | 1.030.798 RON | 1 |
| 2022 | 1.954.117 RON | 638.329 RON | 641.708 RON | 631.897 RON | 1.631.609 RON | 1.621.843 RON | 1 |
| 2021 | 1.424.143 RON | 567.265 RON | 42.116 RON | 378.503 RON | 1.214.347 RON | 1.550.779 RON | 1 |
| 2020 | 1.004.511 RON | 285.348 RON | 45.424 RON | 180.539 RON | 848.354 RON | 983.514 RON | 1 |
| 2019 | 803.324 RON | 116.986 RON | 25.440 RON | 180.800 RON | 547.531 RON | 702.936 RON | 1 |
| 2018 | 878.171 RON | 130.680 RON | 22.781 RON | 180.800 RON | 427.885 RON | 585.949 RON | 1 |
| 2017 | 813.858 RON | 142.406 RON | 34.560 RON | 185.262 RON | 304.214 RON | 455.013 RON | 1 |
| 2016 | 735.304 RON | 92.959 RON | 57.247 RON | 157.301 RON | 211.299 RON | 312.607 RON | 1 |
| 2015 | 488.308 RON | 38.594 RON | 118.217 RON | 177.494 RON | 160.317 RON | 219.648 RON | 1 |
| 2014 | 680.181 RON | 75.331 RON | 66.353 RON | 254 RON | 247.099 RON | 181.054 RON | 1 |
| 2013 | 348.211 RON | 22.044 RON | 20.977 RON | — | 126.602 RON | 105.722 RON | 1 |
| 2012 | 587.100 RON | 43.840 RON | 61.562 RON | — | 145.397 RON | 83.935 RON | — |
| 2011 | 413.306 RON | 36.604 RON | 42.713 RON | 42 RON | 82.767 RON | 40.096 RON | — |
| 2010 | 109.862 RON | 3.292 RON | 27.433 RON | 467 RON | 30.458 RON | 3.492 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.767.787 RON | 1.786.549 RON | 1.694.155 RON | 1.954.117 RON | 1.424.143 RON | 1.004.511 RON | 803.324 RON | 878.171 RON | 813.858 RON | 735.304 RON | 488.308 RON | 680.181 RON | 348.211 RON | 587.100 RON | 413.306 RON | 109.862 RON |
| Venituri totale | 1.767.853 RON | 1.786.573 RON | 1.695.254 RON | 2.319.568 RON | 1.793.372 RON | 1.153.090 RON | 803.341 RON | 878.201 RON | 815.030 RON | 740.935 RON | 530.645 RON | 681.762 RON | 349.904 RON | 589.709 RON | 413.796 RON | 109.916 RON |
| Cheltuieli totale | 1.649.872 RON | 1.492.071 RON | 2.269.737 RON | 1.648.361 RON | 1.209.071 RON | 858.608 RON | 677.793 RON | 739.159 RON | 663.209 RON | 630.176 RON | 484.700 RON | 592.071 RON | 323.629 RON | 536.037 RON | 370.226 RON | 105.946 RON |
| Profit brut | 117.981 RON | 294.502 RON | 0 RON | 671.207 RON | 584.301 RON | 294.482 RON | 125.548 RON | 139.042 RON | 151.821 RON | 110.759 RON | 45.945 RON | 89.691 RON | 26.275 RON | 53.672 RON | 43.570 RON | 3.970 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 574.483 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — |
| Profit net | 98.855 RON | 243.586 RON | 0 RON | 638.329 RON | 567.265 RON | 285.348 RON | 116.986 RON | 130.680 RON | 142.406 RON | 92.959 RON | 38.594 RON | 75.331 RON | 22.044 RON | 43.840 RON | 36.604 RON | 3.292 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 591.045 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 639.486 RON | 646.232 RON | 634.122 RON | 631.897 RON | 378.503 RON | 180.539 RON | 180.800 RON | 180.800 RON | 185.262 RON | 157.301 RON | 177.494 RON | 254 RON | — | — | 42 RON | 467 RON |
| Active circulante | 925.172 RON | 803.804 RON | 609.781 RON | 1.631.609 RON | 1.214.347 RON | 848.354 RON | 547.531 RON | 427.885 RON | 304.214 RON | 211.299 RON | 160.317 RON | 247.099 RON | 126.602 RON | 145.397 RON | 82.767 RON | 30.458 RON |
| Stocuri | 267.231 RON | 481.616 RON | 392.026 RON | 403.194 RON | 329.955 RON | 245.388 RON | 263.608 RON | 147.305 RON | 152.216 RON | 134.274 RON | 79.790 RON | 59.824 RON | 25.711 RON | 43.545 RON | 32.420 RON | 19.185 RON |
| Creante | 3.608 RON | 1 RON | — | — | — | 2.489 RON | 1.475 RON | 17.737 RON | 4.446 RON | 14.966 RON | 38.412 RON | 8.587 RON | 22.389 RON | 870 RON | 5.915 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 654.333 RON | 322.187 RON | 217.755 RON | 1.228.415 RON | 884.392 RON | 600.477 RON | 282.448 RON | 262.843 RON | 147.552 RON | 62.059 RON | 42.115 RON | 178.688 RON | 78.502 RON | 100.982 RON | 44.432 RON | 11.273 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 46 RON | 45 RON | 45 RON | 45 RON | 45 RON | 45 RON | 45 RON | 97 RON | 1.254 RON | 54 RON | 54 RON | 97 RON | 100 RON | — | — |
| Datorii totale | 432.462 RON | 156.583 RON | 213.150 RON | 641.708 RON | 42.116 RON | 45.424 RON | 25.440 RON | 22.781 RON | 34.560 RON | 57.247 RON | 118.217 RON | 66.353 RON | 20.977 RON | 61.562 RON | 42.713 RON | 27.433 RON |
| Capitaluri proprii | 1.132.196 RON | 1.293.499 RON | 1.030.798 RON | 1.621.843 RON | 1.550.779 RON | 983.514 RON | 702.936 RON | 585.949 RON | 455.013 RON | 312.607 RON | 219.648 RON | 181.054 RON | 105.722 RON | 83.935 RON | 40.096 RON | 3.492 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
1 contract atribuit, in valoare de 966 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
966 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 12:27).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.