ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 0 RON | 438.276 RON | 5.200 RON | 346.785 RON | -86.291 RON | 0 |
| 2024 | 0 RON | 0 RON | 439.704 RON | 5.200 RON | 346.785 RON | -87.719 RON | 0 |
| 2023 | — | -17.010 RON | 439.704 RON | 5.200 RON | 346.785 RON | -87.719 RON | 0 |
| 2022 | 1.311.141 RON | -273.108 RON | 423.437 RON | 5.200 RON | 347.528 RON | -70.709 RON | 1 |
| 2021 | 49.485 RON | 23.242 RON | 909.477 RON | 976.175 RON | 135.701 RON | 202.399 RON | 1 |
| 2020 | 47.800 RON | -5.091 RON | 535.690 RON | 495.628 RON | 219.219 RON | 179.157 RON | 1 |
| 2019 | 448.200 RON | 104.571 RON | 308.785 RON | 299.628 RON | 193.405 RON | 184.248 RON | 0 |
| 2018 | 362.372 RON | -58.648 RON | 296.303 RON | 97.650 RON | 278.330 RON | 79.677 RON | 0 |
| 2017 | 91.531 RON | 55.790 RON | 252.605 RON | 194.544 RON | 196.386 RON | 138.325 RON | 0 |
| 2016 | 1.030.000 RON | 90.443 RON | 66.022 RON | — | 148.557 RON | 82.535 RON | 0 |
| 2015 | — | -1.589 RON | 8.981 RON | — | 1.073 RON | -7.908 RON | 0 |
| 2014 | 0 RON | -22 RON | 7.381 RON | 0 RON | 1.062 RON | -6.319 RON | 0 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 0 RON | — | 1.311.141 RON | 49.485 RON | 47.800 RON | 448.200 RON | 362.372 RON | 91.531 RON | 1.030.000 RON | — | 0 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.311.267 RON | 77.655 RON | 49.146 RON | 531.247 RON | 707.756 RON | 221.426 RON | 1.032.888 RON | 0 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 0 RON | — | 17.010 RON | 1.571.263 RON | 53.893 RON | 53.759 RON | 413.215 RON | 755.532 RON | 162.890 RON | 924.662 RON | 1.589 RON | 22 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 23.762 RON | 0 RON | 118.032 RON | 0 RON | 58.536 RON | 108.226 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 17.010 RON | 259.996 RON | 0 RON | 4.613 RON | 0 RON | 47.776 RON | 0 RON | 0 RON | — | 22 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 23.242 RON | 0 RON | 104.571 RON | 0 RON | 55.790 RON | 90.443 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 17.010 RON | 273.108 RON | 0 RON | 5.091 RON | 0 RON | 58.648 RON | 0 RON | 0 RON | 1.589 RON | 22 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 5.200 RON | 5.200 RON | 5.200 RON | 5.200 RON | 976.175 RON | 495.628 RON | 299.628 RON | 97.650 RON | 194.544 RON | — | — | 0 RON |
| Active circulante | 346.785 RON | 346.785 RON | 346.785 RON | 347.528 RON | 135.701 RON | 219.219 RON | 193.405 RON | 278.330 RON | 196.386 RON | 148.557 RON | 1.073 RON | 1.062 RON |
| Stocuri | 265 RON | 265 RON | 265 RON | 265 RON | 265 RON | 81.256 RON | 81.256 RON | 188.040 RON | 130.893 RON | — | — | 0 RON |
| Creante | 104.917 RON | 104.917 RON | 104.917 RON | 104.613 RON | 124.032 RON | 60.280 RON | 27.255 RON | 3.290 RON | 51.899 RON | 5.300 RON | 1.025 RON | 1.025 RON |
| Casa si conturi la banci | 241.603 RON | 241.603 RON | 241.603 RON | 242.650 RON | 11.404 RON | 77.683 RON | 84.894 RON | 87.000 RON | 13.594 RON | 143.257 RON | 48 RON | 37 RON |
| Datorii totale | 438.276 RON | 439.704 RON | 439.704 RON | 423.437 RON | 909.477 RON | 535.690 RON | 308.785 RON | 296.303 RON | 252.605 RON | 66.022 RON | 8.981 RON | 7.381 RON |
| Capitaluri proprii | -86.291 RON | -87.719 RON | -87.719 RON | -70.709 RON | 202.399 RON | 179.157 RON | 184.248 RON | 79.677 RON | 138.325 RON | 82.535 RON | -7.908 RON | -6.319 RON |
| Capital subscris varsat | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | — | 400 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
3 contracte atribuite, in valoare de 1.229.768 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 154.825 lei.
Achizitii directe
1 contract
154.824 lei
Licitatii publice
2 contracte
1.074.944 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 19:19).
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
O.S.M.A. DI SANZANNI PIERDOMENICO & C. S.A.S.CUI 01637510197 | 1 | terț susținător | 1 | — | vezi ↗ |
DUEGI STOCK CENTER S.R.L.CUI 34889375 | 2 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
CAMINSCHI SNCCUI 1152147 | 2 | terț susținător | 1 | — | vezi ↗ |
CAMINSCHI SNCCUI 1152147 | 2 | terț susținător · aceeași ofertă | 1 | — | vezi ↗ |
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.