ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 273.607 RON | 45.321 RON | 71.807 RON | 70.022 RON | 33.473 RON | 31.688 RON | 2 |
| 2024 | 361.660 RON | 176.981 RON | 94.082 RON | 78.015 RON | 2.435 RON | -13.632 RON | 1 |
| 2023 | 278.619 RON | 101.238 RON | 238.110 RON | 29.319 RON | 17.765 RON | -190.613 RON | 2 |
| 2022 | 245.929 RON | 53.741 RON | 331.068 RON | 30.810 RON | 8.406 RON | -291.852 RON | 2 |
| 2021 | 193.644 RON | -23.686 RON | 409.864 RON | 50.456 RON | 13.816 RON | -345.592 RON | 3 |
| 2020 | 267.801 RON | 51.052 RON | 400.564 RON | 57.740 RON | 20.918 RON | -321.906 RON | 3 |
| 2019 | 180.830 RON | -34.401 RON | 465.139 RON | 76.193 RON | 15.988 RON | -372.958 RON | 3 |
| 2018 | 94.684 RON | -122.668 RON | 371.274 RON | 11.902 RON | 20.815 RON | -338.557 RON | 3 |
| 2017 | 91.054 RON | -55.601 RON | 235.641 RON | 16.093 RON | 3.660 RON | -215.888 RON | 2 |
| 2016 | 120.705 RON | -5.482 RON | 193.806 RON | 24.654 RON | 8.300 RON | -160.287 RON | 2 |
| 2015 | 103.751 RON | -24.481 RON | 174.826 RON | 14.751 RON | 4.186 RON | -154.805 RON | 1 |
| 2014 | 85.189 RON | -41.630 RON | 176.777 RON | 41.827 RON | 4.156 RON | -130.324 RON | 1 |
| 2013 | 78.859 RON | -60.201 RON | 160.743 RON | 68.902 RON | 2.467 RON | -88.695 RON | 3 |
| 2012 | 101.289 RON | -12.009 RON | 126.765 RON | 95.978 RON | 1.794 RON | -28.493 RON | 2 |
| 2011 | 123.083 RON | -53.465 RON | 129.831 RON | 66.592 RON | 46.707 RON | -16.484 RON | 2 |
| 2010 | 88.456 RON | 36.781 RON | 24.600 RON | 44.155 RON | 17.426 RON | 36.981 RON | 3 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 273.607 RON | 361.660 RON | 278.619 RON | 245.929 RON | 193.644 RON | 267.801 RON | 180.830 RON | 94.684 RON | 91.054 RON | 120.705 RON | 103.751 RON | 85.189 RON | 78.859 RON | 101.289 RON | 123.083 RON | 88.456 RON |
| Venituri totale | 273.745 RON | 389.891 RON | 278.619 RON | 246.119 RON | 197.971 RON | 267.801 RON | 181.831 RON | 95.526 RON | 94.765 RON | 120.705 RON | 103.751 RON | 85.189 RON | 78.870 RON | 101.399 RON | 147.954 RON | 96.376 RON |
| Cheltuieli totale | 225.742 RON | 206.422 RON | 174.595 RON | 189.918 RON | 219.706 RON | 214.964 RON | 214.414 RON | 217.239 RON | 149.418 RON | 123.773 RON | 125.119 RON | 124.263 RON | 136.902 RON | 112.852 RON | 197.640 RON | 51.939 RON |
| Profit brut | 48.003 RON | 183.469 RON | 104.024 RON | 56.201 RON | 0 RON | 52.837 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 44.437 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 21.735 RON | 0 RON | 32.583 RON | 121.713 RON | 54.653 RON | 3.068 RON | — | 39.074 RON | 58.032 RON | 11.453 RON | 49.686 RON | — |
| Profit net | 45.321 RON | 176.981 RON | 101.238 RON | 53.741 RON | 0 RON | 51.052 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 36.781 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 23.686 RON | 0 RON | 34.401 RON | 122.668 RON | 55.601 RON | 5.482 RON | 24.481 RON | 41.630 RON | 60.201 RON | 12.009 RON | 53.465 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 70.022 RON | 78.015 RON | 29.319 RON | 30.810 RON | 50.456 RON | 57.740 RON | 76.193 RON | 11.902 RON | 16.093 RON | 24.654 RON | 14.751 RON | 41.827 RON | 68.902 RON | 95.978 RON | 66.592 RON | 44.155 RON |
| Active circulante | 33.473 RON | 2.435 RON | 17.765 RON | 8.406 RON | 13.816 RON | 20.918 RON | 15.988 RON | 20.815 RON | 3.660 RON | 8.300 RON | 4.186 RON | 4.156 RON | 2.467 RON | 1.794 RON | 46.707 RON | 17.426 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | 116 RON | 3.118 RON | 2.609 RON | 2.565 RON | 57 RON | 7 RON | — | 35 RON | — | 15 RON | — |
| Creante | 648 RON | 300 RON | 300 RON | 357 RON | 8.470 RON | 1.325 RON | 1.599 RON | 10.935 RON | 747 RON | 1.596 RON | 1.543 RON | 1.098 RON | 1.264 RON | 1.325 RON | 5.363 RON | 180 RON |
| Casa si conturi la banci | 32.825 RON | 2.135 RON | 17.465 RON | 8.049 RON | 5.346 RON | 19.477 RON | 11.271 RON | 7.271 RON | 348 RON | 6.647 RON | 2.636 RON | 3.058 RON | 1.168 RON | 469 RON | 41.329 RON | 17.246 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | 413 RON | — | — | — | — | — | — | 565 RON | 1.084 RON | 470 RON | 679 RON | 500 RON | 48 RON | — |
| Datorii totale | 71.807 RON | 94.082 RON | 238.110 RON | 331.068 RON | 409.864 RON | 400.564 RON | 465.139 RON | 371.274 RON | 235.641 RON | 193.806 RON | 174.826 RON | 176.777 RON | 160.743 RON | 126.765 RON | 129.831 RON | 24.600 RON |
| Capitaluri proprii | 31.688 RON | -13.632 RON | -190.613 RON | -291.852 RON | -345.592 RON | -321.906 RON | -372.958 RON | -338.557 RON | -215.888 RON | -160.287 RON | -154.805 RON | -130.324 RON | -88.695 RON | -28.493 RON | -16.484 RON | 36.981 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 3 | 2 | 2 | 3 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
9 contracte atribuite, in valoare de 1.260 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
9 contracte
1.260 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 03:40).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.