| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012 | 0 RON | 0 RON | 1.017.999 RON | 804 RON | 111.286 RON | -905.909 RON | — |
| 2011 | 4.174 RON | -906.149 RON | 1.017.999 RON | 804 RON | 111.286 RON |
| Indicator | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 4.174 RON | 625.664 RON |
| Venituri totale |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| -905.909 RON |
| 23 |
| 2010 | 625.664 RON | 3.449 RON | 401.217 RON | 804 RON | 333.385 RON | 3.649 RON | 50 |
| 0 RON |
| 7.238 RON |
| 658.658 RON |
| Cheltuieli totale | — | 913.387 RON | 652.493 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 6.165 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 906.149 RON | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 3.449 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 906.149 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 804 RON | 804 RON | 804 RON |
| Active circulante | 111.286 RON | 111.286 RON | 333.385 RON |
| Stocuri | 81.378 RON | 81.378 RON | 86.128 RON |
| Creante | 28.214 RON | 28.214 RON | 164.054 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.694 RON | 1.694 RON | 83.203 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | 70.677 RON |
| Datorii totale | 1.017.999 RON | 1.017.999 RON | 401.217 RON |
| Capitaluri proprii | -905.909 RON | -905.909 RON | 3.649 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 23 | 50 |
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
staţiunea Vata de Jos
| Nume | Cotă Capital |
|---|
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană | 50% |
| firmăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Un administrator din registru nu a putut fi legat de o identitate, așa că nu apare mai sus — îi potrivim după identificator, niciodată după nume.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.