ONRC
ONRC
ANAF · anul 2025
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
staţia Cf Bucureşti Nord - grupa A, 6,10 m2, sector 1
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 196.390 RON | -215.608 RON | 26.994 RON | 219 RON | 20.534 RON | -6.241 RON | 1 |
| 2023 | 386.581 RON | 642.334 RON | 118.211 RON | -3.261 RON | 330.838 RON | 209.366 RON | 2 |
| 2022 | 317.758 RON | -157.101 RON | 456.075 RON | -3.261 RON | 26.368 RON | -432.968 RON | 2 |
| 2021 | 489.613 RON | 105.607 RON | 320.637 RON | -3.261 RON | 48.032 RON | -275.866 RON | 3 |
| 2020 | 357.799 RON | -130.610 RON | 480.761 RON | -1.083 RON | 100.370 RON | -381.474 RON | 3 |
| 2019 | 431.543 RON | 39.087 RON | 443.192 RON | 2.651 RON | 189.678 RON | -250.863 RON | 3 |
| 2018 | 578.342 RON | 257.338 RON | 430.569 RON | 6.385 RON | 134.234 RON | -289.950 RON | 3 |
| 2017 | 276.393 RON | -44.616 RON | 601.639 RON | — | 54.352 RON | -547.287 RON | 4 |
| 2016 | 229.525 RON | -80.371 RON | 563.007 RON | 1.290 RON | 59.045 RON | -502.672 RON | 4 |
| 2015 | 203.010 RON | -84.083 RON | 512.318 RON | 5.162 RON | 84.855 RON | -422.301 RON | 4 |
| 2014 | 173.442 RON | -124.119 RON | 414.073 RON | 9.033 RON | 66.822 RON | -338.218 RON | 4 |
| 2013 | 190.097 RON | -76.326 RON | 241.801 RON | — | 27.701 RON | -214.100 RON | 5 |
| 2012 | 166.014 RON | -74.157 RON | 158.766 RON | — | 20.991 RON | -137.775 RON | 6 |
| 2011 | 183.592 RON | -63.880 RON | 91.962 RON | — | 28.344 RON | -63.618 RON | 6 |
| 2010 | 94.294 RON | 62 RON | 28.218 RON | — | 28.480 RON | 262 RON | 4 |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 196.390 RON | 386.581 RON | 317.758 RON | 489.613 RON | 357.799 RON | 431.543 RON | 578.342 RON | 276.393 RON | 229.525 RON | 203.010 RON | 173.442 RON | 190.097 RON | 166.014 RON | 183.592 RON | 94.294 RON |
| Venituri totale | 199.651 RON | 898.538 RON | 317.758 RON | 489.613 RON | 357.830 RON | 431.543 RON | 578.342 RON | 276.393 RON | 229.527 RON | 203.010 RON | 173.442 RON | 190.097 RON | 168.498 RON | 183.599 RON | 107.393 RON |
| Cheltuieli totale | 414.127 RON | 247.654 RON | 471.675 RON | 379.110 RON | 485.863 RON | 388.120 RON | 315.210 RON | 318.305 RON | 307.608 RON | 281.001 RON | 292.358 RON | 261.123 RON | 242.655 RON | 247.479 RON | 106.635 RON |
| Profit brut | 0 RON | 650.884 RON | 0 RON | 110.503 RON | 0 RON | 43.423 RON | 263.132 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 758 RON |
| Pierdere bruta | 214.476 RON | 0 RON | 153.917 RON | 0 RON | 128.033 RON | 0 RON | 0 RON | 41.912 RON | 78.081 RON | — | 118.916 RON | 71.026 RON | 74.157 RON | 63.880 RON | — |
| Profit net | 0 RON | 642.334 RON | 0 RON | 105.607 RON | 0 RON | 39.087 RON | 257.338 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 62 RON |
| Pierdere neta | 215.608 RON | 0 RON | 157.101 RON | 0 RON | 130.610 RON | 0 RON | 0 RON | 44.616 RON | 80.371 RON | 84.083 RON | 124.119 RON | 76.326 RON | 74.157 RON | 63.880 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 219 RON | -3.261 RON | -3.261 RON | -3.261 RON | -1.083 RON | 2.651 RON | 6.385 RON | — | 1.290 RON | 5.162 RON | 9.033 RON | — | — | — | — |
| Active circulante | 20.534 RON | 330.838 RON | 26.368 RON | 48.032 RON | 100.370 RON | 189.678 RON | 134.234 RON | 54.352 RON | 59.045 RON | 84.855 RON | 66.822 RON | 27.701 RON | 20.991 RON | 28.344 RON | 28.480 RON |
| Stocuri | — | 230.439 RON | -19.979 RON | 2.048 RON | 17.807 RON | 73.289 RON | 101.196 RON | 4.554 RON | 20.366 RON | 38.383 RON | 37.813 RON | 4.011 RON | 5.773 RON | 17.956 RON | 20.862 RON |
| Creante | 15.014 RON | 65.346 RON | 28.947 RON | 21.150 RON | 32.623 RON | 20.644 RON | 10.908 RON | 28.829 RON | 34.487 RON | 35.237 RON | 20.723 RON | 413 RON | — | 162 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 5.520 RON | 35.053 RON | 17.400 RON | 24.834 RON | 49.940 RON | 95.745 RON | 22.130 RON | 20.969 RON | 4.192 RON | 11.235 RON | 8.286 RON | 23.277 RON | 15.218 RON | 10.226 RON | 7.618 RON |
| Datorii totale | 26.994 RON | 118.211 RON | 456.075 RON | 320.637 RON | 480.761 RON | 443.192 RON | 430.569 RON | 601.639 RON | 563.007 RON | 512.318 RON | 414.073 RON | 241.801 RON | 158.766 RON | 91.962 RON | 28.218 RON |
| Capitaluri proprii | -6.241 RON | 209.366 RON | -432.968 RON | -275.866 RON | -381.474 RON | -250.863 RON | -289.950 RON | -547.287 RON | -502.672 RON | -422.301 RON | -338.218 RON | -214.100 RON | -137.775 RON | -63.618 RON | 262 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 6 | 6 | 4 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.