ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 95% |
| persoană | 5% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 258.910 RON | 23.135 RON | 56.269 RON | 0 RON | 49.914 RON | -6.355 RON | 1 |
| 2024 | 262.642 RON | 12.580 RON | 68.992 RON | — | 39.503 RON | -29.489 RON | 2 |
| 2023 | 251.317 RON | -23.382 RON | 79.657 RON | — | 37.588 RON | -42.069 RON | 2 |
| 2022 | 189.180 RON | -23.814 RON | 47.336 RON | — | 28.649 RON | -18.687 RON | 2 |
| 2021 | 141.369 RON | 22.151 RON | 18.555 RON | — | 23.683 RON | 5.128 RON | 1 |
| 2020 | 137.980 RON | 13.625 RON | 33.664 RON | 259 RON | 16.381 RON | -17.024 RON | 1 |
| 2019 | 150.555 RON | 605 RON | 40.322 RON | 542 RON | 9.131 RON | -30.649 RON | 2 |
| 2018 | 151.654 RON | 1.126 RON | 48.579 RON | 825 RON | 16.500 RON | -31.254 RON | 2 |
| 2017 | 124.694 RON | -2.171 RON | 44.994 RON | 1.108 RON | 11.507 RON | -32.379 RON | 2 |
| 2016 | 68.712 RON | -26.157 RON | 38.842 RON | 1.392 RON | 7.241 RON | -30.209 RON | 2 |
| 2015 | — | -260 RON | 9.321 RON | 1.675 RON | 3.595 RON | -4.051 RON | — |
| 2014 | 0 RON | -272 RON | 8.911 RON | 1.675 RON | 3.445 RON | -3.791 RON | — |
| 2013 | 0 RON | -619 RON | 8.650 RON | 1.686 RON | 3.445 RON | -3.519 RON | — |
| 2012 | 20.230 RON | 5.231 RON | 8.694 RON | 1.988 RON | 3.805 RON | -2.901 RON | — |
| 2011 | 0 RON | -5.831 RON | 13.512 RON | 2.338 RON | 3.042 RON | -8.132 RON | — |
| 2010 | 171 RON | -2.502 RON | 7.962 RON | 2.759 RON | 2.901 RON | -2.302 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 258.910 RON | 262.642 RON | 251.317 RON | 189.180 RON | 141.369 RON | 137.980 RON | 150.555 RON | 151.654 RON | 124.694 RON | 68.712 RON | — | 0 RON | 0 RON | 20.230 RON | 0 RON | 171 RON |
| Venituri totale | 258.919 RON | 262.642 RON | 251.326 RON | 189.258 RON | 141.377 RON | 138.110 RON | 150.579 RON | 151.678 RON | 124.749 RON | 68.712 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 20.230 RON | 0 RON | 171 RON |
| Cheltuieli totale | 231.356 RON | 247.610 RON | 272.195 RON | 211.179 RON | 116.999 RON | 121.109 RON | 148.468 RON | 149.035 RON | 125.673 RON | 93.495 RON | 260 RON | 272 RON | 619 RON | 14.999 RON | 5.831 RON | 2.673 RON |
| Profit brut | 27.563 RON | 15.032 RON | 0 RON | 0 RON | 24.378 RON | 17.001 RON | 2.111 RON | 2.643 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.231 RON | 0 RON | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 20.869 RON | 21.921 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 924 RON | 24.783 RON | — | 272 RON | 619 RON | 0 RON | 5.831 RON | 2.502 RON |
| Profit net | 23.135 RON | 12.580 RON | 0 RON | 0 RON | 22.151 RON | 13.625 RON | 605 RON | 1.126 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.231 RON | 0 RON | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 23.382 RON | 23.814 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.171 RON | 26.157 RON | 260 RON | 272 RON | 619 RON | 0 RON | 5.831 RON | 2.502 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | — | 259 RON | 542 RON | 825 RON | 1.108 RON | 1.392 RON | 1.675 RON | 1.675 RON | 1.686 RON | 1.988 RON | 2.338 RON | 2.759 RON |
| Active circulante | 49.914 RON | 39.503 RON | 37.588 RON | 28.649 RON | 23.683 RON | 16.381 RON | 9.131 RON | 16.500 RON | 11.507 RON | 7.241 RON | 3.595 RON | 3.445 RON | 3.445 RON | 3.805 RON | 3.042 RON | 2.901 RON |
| Stocuri | 25.473 RON | 17.043 RON | 17.260 RON | 15.517 RON | 16.803 RON | 12.097 RON | 7.821 RON | 12.377 RON | 9.775 RON | 6.845 RON | 2.777 RON | 2.777 RON | 2.777 RON | 2.777 RON | 2.777 RON | 2.777 RON |
| Creante | 6.070 RON | 6.614 RON | 5.996 RON | 5.526 RON | 399 RON | 336 RON | 828 RON | 287 RON | 277 RON | — | 512 RON | 512 RON | 512 RON | 512 RON | 100 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 18.371 RON | 15.846 RON | 14.332 RON | 7.606 RON | 6.481 RON | 3.948 RON | 482 RON | 3.836 RON | 1.455 RON | 396 RON | 306 RON | 156 RON | 156 RON | 516 RON | 165 RON | 124 RON |
| Datorii totale | 56.269 RON | 68.992 RON | 79.657 RON | 47.336 RON | 18.555 RON | 33.664 RON | 40.322 RON | 48.579 RON | 44.994 RON | 38.842 RON | 9.321 RON | 8.911 RON | 8.650 RON | 8.694 RON | 13.512 RON | 7.962 RON |
| Capitaluri proprii | -6.355 RON | -29.489 RON | -42.069 RON | -18.687 RON | 5.128 RON | -17.024 RON | -30.649 RON | -31.254 RON | -32.379 RON | -30.209 RON | -4.051 RON | -3.791 RON | -3.519 RON | -2.901 RON | -8.132 RON | -2.302 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | — | — | — | — | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
2 contracte atribuite, in valoare de 680 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
2 contracte
680 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 06:34).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.