ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
loc. Var nr. 154
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Respinge, ca rămasă fără obiect, cererea de chemare în judecată formulată de reclamanta C.N.A.I.R. S.A. – D.R.D.P. CLUJ, cu sediul în ..., CUI ..., ..., în contradictoriu cu pârâta PROD FIZES SRL, cu sediul în ..., având ca obiect cerere de valoare redusă. Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei de 50 lei, cu titlu de cheltuieli de judecată, reprezentând taxă judiciară de timbru. Executorie de drept. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare; cererea pentru exercitarea căii de atac urmând a se depune la Judecătoria Jibou. Pronunţată azi, 21.12.2023, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, potrivit art. 402 Cod proc.civ..
Amână pronunţarea în cauză la data de 21.12.2023. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 14.12.2023.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.034.344 RON | 91.217 RON | 346.907 RON | 882.111 RON | 478.147 RON | 1.013.351 RON | 1 |
| 2024 | 772.759 RON | 15.777 RON | 164.434 RON | 887.261 RON | 388.195 RON | 1.111.022 RON | 1 |
| 2023 | 880.205 RON | 240.412 RON | 297.773 RON | 892.411 RON | 666.851 RON | 1.261.804 RON | 1 |
| 2022 | 787.737 RON | -11.700 RON | 421.269 RON | 897.561 RON | 544.786 RON | 1.021.393 RON | 2 |
| 2021 | 1.525.026 RON | 5.577 RON | 641.815 RON | 902.725 RON | 771.868 RON | 1.033.093 RON | 2 |
| 2020 | 1.410.703 RON | 10.231 RON | 670.214 RON | 908.047 RON | 789.368 RON | 1.027.516 RON | 3 |
| 2019 | 1.437.370 RON | 42.370 RON | 311.333 RON | 913.369 RON | 599.730 RON | 1.202.081 RON | 5 |
| 2018 | 1.530.337 RON | 184.797 RON | 358.332 RON | 940.448 RON | 577.595 RON | 1.159.711 RON | 8 |
| 2017 | 1.494.539 RON | 1.630 RON | 421.472 RON | 980.240 RON | 626.145 RON | 1.184.913 RON | 11 |
| 2016 | 1.252.312 RON | 1.376 RON | 484.016 RON | 1.021.938 RON | 645.361 RON | 1.183.283 RON | 12 |
| 2015 | 1.174.037 RON | 849 RON | 626.096 RON | 1.065.909 RON | 742.094 RON | 1.181.907 RON | 12 |
| 2014 | 1.080.852 RON | 4.684 RON | 745.713 RON | 1.116.338 RON | 810.433 RON | 1.181.058 RON | 14 |
| 2013 | 1.227.288 RON | 3.626 RON | 579.869 RON | 1.170.615 RON | 585.629 RON | 1.176.375 RON | 22 |
| 2012 | 1.338.295 RON | 8.334 RON | 633.397 RON | 860.087 RON | 848.755 RON | 1.075.445 RON | 30 |
| 2011 | 2.153.335 RON | 105.351 RON | 408.001 RON | 724.477 RON | 750.635 RON | 1.067.111 RON | 22 |
| 2010 | 1.340.572 RON | 9.796 RON | 374.532 RON | 783.193 RON | 553.100 RON | 961.761 RON | 28 |
| 2009 | 1.460.059 RON | 8.773 RON | 285.816 RON | 608.422 RON | 640.520 RON | 963.126 RON | 10 |
| 2008 | 2.114.011 RON | 97.765 RON | 244.287 RON | 750.607 RON | 448.033 RON | 954.353 RON | 24 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.034.344 RON | 772.759 RON | 880.205 RON | 787.737 RON | 1.525.026 RON | 1.410.703 RON | 1.437.370 RON | 1.530.337 RON | 1.494.539 RON | 1.252.312 RON | 1.174.037 RON | 1.080.852 RON | 1.227.288 RON | 1.338.295 RON | 2.153.335 RON | 1.340.572 RON | 1.460.059 RON | 2.114.011 RON |
| Venituri totale | 1.034.789 RON | 775.906 RON | 1.122.066 RON | 818.490 RON | 1.529.774 RON | 1.412.199 RON | 1.487.966 RON | 1.535.701 RON | 1.498.714 RON | 1.253.472 RON | 1.175.738 RON | 1.081.668 RON | 1.512.857 RON | 1.682.282 RON | 2.016.090 RON | 1.657.847 RON | 1.566.400 RON | 2.115.059 RON |
| Cheltuieli totale | 926.370 RON | 756.878 RON | 836.594 RON | 830.190 RON | 1.523.071 RON | 1.399.809 RON | 1.436.995 RON | 1.305.421 RON | 1.496.296 RON | 1.251.530 RON | 1.173.974 RON | 1.074.829 RON | 1.504.756 RON | 1.670.450 RON | 1.890.672 RON | 1.639.664 RON | 1.551.894 RON | 2.017.294 RON |
| Profit brut | 108.419 RON | 19.028 RON | 285.472 RON | 0 RON | 6.703 RON | 12.390 RON | 50.971 RON | 230.280 RON | 2.418 RON | 1.942 RON | 1.764 RON | 6.839 RON | 8.101 RON | 11.832 RON | 125.418 RON | 18.183 RON | 14.506 RON | 97.765 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 11.700 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 91.217 RON | 15.777 RON | 240.412 RON | 0 RON | 5.577 RON | 10.231 RON | 42.370 RON | 184.797 RON | 1.630 RON | 1.376 RON | 849 RON | 4.684 RON | 3.626 RON | 8.334 RON | 105.351 RON | 9.796 RON | 8.773 RON | 97.765 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 11.700 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 882.111 RON | 887.261 RON | 892.411 RON | 897.561 RON | 902.725 RON | 908.047 RON | 913.369 RON | 940.448 RON | 980.240 RON | 1.021.938 RON | 1.065.909 RON | 1.116.338 RON | 1.170.615 RON | 860.087 RON | 724.477 RON | 783.193 RON | 608.422 RON | 750.607 RON |
| Active circulante | 478.147 RON | 388.195 RON | 666.851 RON | 544.786 RON | 771.868 RON | 789.368 RON | 599.730 RON | 577.595 RON | 626.145 RON | 645.361 RON | 742.094 RON | 810.433 RON | 585.629 RON | 848.755 RON | 750.635 RON | 553.100 RON | 640.520 RON | 448.033 RON |
| Stocuri | 12.733 RON | 2.881 RON | 160.172 RON | 160.173 RON | 180.291 RON | 324.318 RON | 234.320 RON | 223.480 RON | 262.373 RON | 369.796 RON | 367.262 RON | 288.973 RON | 181.576 RON | 270.787 RON | 69.460 RON | 245.590 RON | 277.070 RON | 194.435 RON |
| Creante | 212.446 RON | 202.816 RON | 271.670 RON | 221.727 RON | 401.236 RON | 357.980 RON | 237.942 RON | 263.285 RON | 234.616 RON | 176.810 RON | 271.393 RON | 449.311 RON | 284.823 RON | 329.568 RON | 245.009 RON | 193.269 RON | 132.402 RON | 121.703 RON |
| Casa si conturi la banci | 252.968 RON | 182.498 RON | 235.009 RON | 162.886 RON | 190.341 RON | 107.070 RON | 127.468 RON | 90.830 RON | 129.156 RON | 98.755 RON | 103.439 RON | 72.149 RON | 119.230 RON | 248.400 RON | 436.166 RON | 114.241 RON | 231.048 RON | 131.895 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | 315 RON | 315 RON | 315 RON | 315 RON | 315 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 346.907 RON | 164.434 RON | 297.773 RON | 421.269 RON | 641.815 RON | 670.214 RON | 311.333 RON | 358.332 RON | 421.472 RON | 484.016 RON | 626.096 RON | 745.713 RON | 579.869 RON | 633.397 RON | 408.001 RON | 374.532 RON | 285.816 RON | 244.287 RON |
| Capitaluri proprii | 1.013.351 RON | 1.111.022 RON | 1.261.804 RON | 1.021.393 RON | 1.033.093 RON | 1.027.516 RON | 1.202.081 RON | 1.159.711 RON | 1.184.913 RON | 1.183.283 RON | 1.181.907 RON | 1.181.058 RON | 1.176.375 RON | 1.075.445 RON | 1.067.111 RON | 961.761 RON | 963.126 RON | 954.353 RON |
| Capital subscris varsat | 280.000 RON | 280.000 RON | 280.000 RON | 280.000 RON | 280.000 RON | 280.000 RON | 280.000 RON | 280.000 RON | 280.000 RON | 280.000 RON | 280.000 RON | 280.000 RON | 280.000 RON | 280.000 RON | 280.000 RON | 280.000 RON | 280.000 RON | 280.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 5 | 8 | 11 | 12 | 12 | 14 | 22 | 30 | 22 | 28 | 10 | 24 |
36 de contracte atribuite, in valoare de 758.469 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 170.448 lei.
Achizitii directe
24 de contracte
170.424 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
12 contracte
588.045 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 16:42).