ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 85% |
| persoană | 15% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 117.395 RON | -10.637 RON | 761.373 RON | 2.416 RON | 1.391.747 RON | 632.790 RON | 1 |
| 2024 | 78.637 RON | 136.909 RON | 745.809 RON | 21.904 RON | 1.366.932 RON | 643.027 RON | 2 |
| 2023 | 442.786 RON | -101.691 RON | 808.621 RON | 167.250 RON | 1.147.489 RON | 506.118 RON | 3 |
| 2022 | 475.265 RON | -92.130 RON | 702.697 RON | 212.918 RON | 1.097.588 RON | 607.809 RON | 3 |
| 2021 | 580.798 RON | 3.205 RON | 728.667 RON | 181.397 RON | 1.247.209 RON | 699.939 RON | 3 |
| 2020 | 683.171 RON | 777 RON | 1.043.921 RON | 205.552 RON | 1.535.103 RON | 696.734 RON | 4 |
| 2019 | 715.355 RON | 4.010 RON | 2.189.324 RON | 239.980 RON | 2.645.301 RON | 695.957 RON | 4 |
| 2018 | 555.804 RON | 1.214 RON | 3.392.788 RON | 222.441 RON | 3.810.033 RON | 639.686 RON | 3 |
| 2017 | 946.080 RON | 100.985 RON | 4.325.522 RON | 189.841 RON | 4.707.196 RON | 571.515 RON | 5 |
| 2016 | 1.098.155 RON | 6.652 RON | 4.892.039 RON | 222.528 RON | 5.140.041 RON | 470.530 RON | 3 |
| 2015 | 1.385.710 RON | 11.252 RON | 4.630.693 RON | 226.049 RON | 5.195.573 RON | 419.224 RON | 12 |
| 2014 | 1.535.376 RON | 23.268 RON | 3.554.269 RON | 168.764 RON | 6.813.185 RON | 407.972 RON | 8 |
| 2013 | 1.597.609 RON | 72.628 RON | 2.321.834 RON | 192.607 RON | 2.513.931 RON | 384.704 RON | 4 |
| 2012 | 1.778.265 RON | 79.178 RON | 2.507.223 RON | 188.347 RON | 2.610.243 RON | 291.367 RON | 2 |
| 2011 | 1.998.779 RON | 140.026 RON | 1.440.677 RON | 206.040 RON | 1.446.826 RON | 212.189 RON | 4 |
| 2010 | 362.211 RON | 71.963 RON | 331.603 RON | 2.711 RON | 401.055 RON | 72.163 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 117.395 RON | 78.637 RON | 442.786 RON | 475.265 RON | 580.798 RON | 683.171 RON | 715.355 RON | 555.804 RON | 946.080 RON | 1.098.155 RON | 1.385.710 RON | 1.535.376 RON | 1.597.609 RON | 1.778.265 RON | 1.998.779 RON | 362.211 RON |
| Venituri totale | 210.039 RON | 463.607 RON | 473.340 RON | 443.424 RON | 600.660 RON | 709.125 RON | 768.107 RON | 603.245 RON | 1.014.146 RON | 1.103.752 RON | 4.024.078 RON | 1.545.646 RON | 1.605.058 RON | 1.802.700 RON | 2.003.429 RON | 367.007 RON |
| Cheltuieli totale | 220.676 RON | 314.700 RON | 570.442 RON | 531.053 RON | 592.025 RON | 701.851 RON | 756.883 RON | 596.462 RON | 903.898 RON | 1.095.359 RON | 4.010.460 RON | 1.517.919 RON | 1.518.515 RON | 1.708.441 RON | 1.837.739 RON | 281.337 RON |
| Profit brut | 0 RON | 148.907 RON | 0 RON | 0 RON | 8.635 RON | 7.274 RON | 11.224 RON | 6.783 RON | 110.248 RON | 8.393 RON | 13.618 RON | 27.727 RON | 86.543 RON | 94.259 RON | 165.690 RON | 85.670 RON |
| Pierdere bruta | 10.637 RON | 0 RON | 97.102 RON | 87.629 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — |
| Profit net | 0 RON | 136.909 RON | 0 RON | 0 RON | 3.205 RON | 777 RON | 4.010 RON | 1.214 RON | 100.985 RON | 6.652 RON | 11.252 RON | 23.268 RON | 72.628 RON | 79.178 RON | 140.026 RON | 71.963 RON |
| Pierdere neta | 10.637 RON | 0 RON | 101.691 RON | 92.130 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 2.416 RON | 21.904 RON | 167.250 RON | 212.918 RON | 181.397 RON | 205.552 RON | 239.980 RON | 222.441 RON | 189.841 RON | 222.528 RON | 226.049 RON | 168.764 RON | 192.607 RON | 188.347 RON | 206.040 RON | 2.711 RON |
| Active circulante | 1.391.747 RON | 1.366.932 RON | 1.147.489 RON | 1.097.588 RON | 1.247.209 RON | 1.535.103 RON | 2.645.301 RON | 3.810.033 RON | 4.707.196 RON | 5.140.041 RON | 5.195.573 RON | 6.813.185 RON | 2.513.931 RON | 2.610.243 RON | 1.446.826 RON | 401.055 RON |
| Stocuri | 330.747 RON | 357.838 RON | 352.870 RON | 345.397 RON | 348.490 RON | 320.172 RON | 319.227 RON | 237.488 RON | 177.892 RON | 132.372 RON | 50.065 RON | 83.641 RON | 78.176 RON | 100.056 RON | 24.543 RON | 8.474 RON |
| Creante | 242.303 RON | 264.609 RON | 337.569 RON | 346.705 RON | 302.697 RON | 551.344 RON | 1.659.979 RON | 2.954.188 RON | 3.884.641 RON | 4.427.218 RON | 4.654.446 RON | 6.238.755 RON | 2.005.076 RON | 2.193.928 RON | 1.082.805 RON | 311.357 RON |
| Casa si conturi la banci | 818.697 RON | 744.485 RON | 457.050 RON | 405.486 RON | 596.022 RON | 663.587 RON | 666.095 RON | 618.357 RON | 644.663 RON | 580.451 RON | 491.062 RON | 490.789 RON | 430.679 RON | 316.259 RON | 339.478 RON | 81.224 RON |
| Datorii totale | 761.373 RON | 745.809 RON | 808.621 RON | 702.697 RON | 728.667 RON | 1.043.921 RON | 2.189.324 RON | 3.392.788 RON | 4.325.522 RON | 4.892.039 RON | 4.630.693 RON | 3.554.269 RON | 2.321.834 RON | 2.507.223 RON | 1.440.677 RON | 331.603 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 371.705 RON | 3.019.708 RON | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 632.790 RON | 643.027 RON | 506.118 RON | 607.809 RON | 699.939 RON | 696.734 RON | 695.957 RON | 639.686 RON | 571.515 RON | 470.530 RON | 419.224 RON | 407.972 RON | 384.704 RON | 291.367 RON | 212.189 RON | 72.163 RON |
| Capital subscris varsat | 600 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 3 | 5 | 3 | 12 | 8 | 4 | 2 | 4 | — |
145 de contracte atribuite, in valoare de 307.007 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 303.701 lei.
Achizitii directe
141 de contracte
303.560 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
4 contracte
3.447 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 07:02).