ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
apartament 1 nr. cadastral 65594-C1-U8; apartament 1 nr. cadastral 65592-C1-U1; apartament 4 nr. cadastral 65592-C1-U4; apartament 1 nr. cadastral 65593-C1-U1
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.210.085 RON | 294.053 RON | 309.412 RON | 561.817 RON | 424.924 RON | 677.329 RON | 8 |
| 2024 | 2.436.102 RON | 39.693 RON | 823.185 RON | 173.355 RON | 1.033.327 RON | 383.497 RON | 8 |
| 2023 | 2.466.518 RON | 194.884 RON | 2.136.664 RON | 268.157 RON | 2.315.572 RON | 447.065 RON | 7 |
| 2022 | 1.214.378 RON | 48.559 RON | 300.755 RON | 161.002 RON | 429.977 RON | 290.224 RON | 7 |
| 2021 | 938.293 RON | 109.301 RON | 174.915 RON | 89.644 RON | 326.039 RON | 240.768 RON | 6 |
| 2020 | 828.787 RON | 32.286 RON | 154.167 RON | 17.685 RON | 300.235 RON | 163.753 RON | 6 |
| 2019 | 888.404 RON | -1.295 RON | 113.779 RON | 26.528 RON | 242.718 RON | 155.467 RON | 7 |
| 2018 | 800.876 RON | 184.910 RON | 120.224 RON | 63.976 RON | 237.009 RON | 180.761 RON | 6 |
| 2017 | 256.449 RON | -47.616 RON | 69.683 RON | 2.500 RON | 63.034 RON | -4.149 RON | 6 |
| 2016 | 325.526 RON | 58.562 RON | 40.364 RON | 15.750 RON | 68.082 RON | 43.468 RON | 5 |
| 2015 | 218.772 RON | -21.403 RON | 55.591 RON | 453 RON | 40.044 RON | -15.094 RON | 4 |
| 2014 | 275.859 RON | 5.720 RON | 55.078 RON | 7.563 RON | 53.824 RON | 6.309 RON | 5 |
| 2013 | 231.848 RON | -12.989 RON | 94.084 RON | 17.863 RON | 76.810 RON | 589 RON | 5 |
| 2012 | 170.909 RON | 539 RON | 34.112 RON | 3.757 RON | 43.933 RON | 13.578 RON | 7 |
| 2011 | 227.984 RON | 6.955 RON | 72.768 RON | — | 85.440 RON | 12.672 RON | 3 |
| 2010 | 39.968 RON | 5.979 RON | 7.904 RON | 623 RON | 13.760 RON | 6.479 RON | 3 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.210.085 RON | 2.436.102 RON | 2.466.518 RON | 1.214.378 RON | 938.293 RON | 828.787 RON | 888.404 RON | 800.876 RON | 256.449 RON | 325.526 RON | 218.772 RON | 275.859 RON | 231.848 RON | 170.909 RON | 227.984 RON | 39.968 RON |
| Venituri totale | 2.212.818 RON | 2.438.121 RON | 2.466.522 RON | 1.215.646 RON | 938.304 RON | 828.791 RON | 896.054 RON | 801.155 RON | 256.449 RON | 325.526 RON | 218.772 RON | 275.859 RON | 222.807 RON | 179.974 RON | 227.991 RON | 39.983 RON |
| Cheltuieli totale | 1.899.903 RON | 2.335.450 RON | 2.249.413 RON | 1.156.636 RON | 819.611 RON | 788.390 RON | 888.458 RON | 608.234 RON | 301.500 RON | 263.705 RON | 233.612 RON | 261.863 RON | 229.012 RON | 179.298 RON | 219.711 RON | 32.904 RON |
| Profit brut | 312.915 RON | 102.671 RON | 217.109 RON | 59.010 RON | 118.693 RON | 40.401 RON | 7.596 RON | 192.921 RON | 0 RON | 61.821 RON | 0 RON | 13.996 RON | 0 RON | 676 RON | 8.280 RON | 7.079 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 45.051 RON | 0 RON | — | 0 RON | 6.205 RON | 0 RON | 0 RON | — |
| Profit net | 294.053 RON | 39.693 RON | 194.884 RON | 48.559 RON | 109.301 RON | 32.286 RON | 0 RON | 184.910 RON | 0 RON | 58.562 RON | 0 RON | 5.720 RON | 0 RON | 539 RON | 6.955 RON | 5.979 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.295 RON | 0 RON | 47.616 RON | 0 RON | 21.403 RON | 0 RON | 12.989 RON | 0 RON | 0 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 561.817 RON | 173.355 RON | 268.157 RON | 161.002 RON | 89.644 RON | 17.685 RON | 26.528 RON | 63.976 RON | 2.500 RON | 15.750 RON | 453 RON | 7.563 RON | 17.863 RON | 3.757 RON | — | 623 RON |
| Active circulante | 424.924 RON | 1.033.327 RON | 2.315.572 RON | 429.977 RON | 326.039 RON | 300.235 RON | 242.718 RON | 237.009 RON | 63.034 RON | 68.082 RON | 40.044 RON | 53.824 RON | 76.810 RON | 43.933 RON | 85.440 RON | 13.760 RON |
| Stocuri | 220.416 RON | 824.299 RON | 1.318.428 RON | 257.055 RON | 133.717 RON | 99.030 RON | 86.040 RON | 90.779 RON | 22.409 RON | 2.982 RON | 2.414 RON | 18.721 RON | 34.258 RON | 15.227 RON | 12.912 RON | 5.081 RON |
| Creante | 76.938 RON | 24.188 RON | 904.167 RON | 86.297 RON | 45.541 RON | 61.642 RON | 91.162 RON | 67.748 RON | 10.070 RON | 14.001 RON | 20.235 RON | 10.060 RON | 34.297 RON | 4.682 RON | 50.004 RON | 1.544 RON |
| Casa si conturi la banci | 127.570 RON | 184.840 RON | 92.977 RON | 86.625 RON | 146.781 RON | 139.563 RON | 65.516 RON | 78.482 RON | 30.555 RON | 51.099 RON | 17.395 RON | 25.043 RON | 8.255 RON | 24.024 RON | 22.524 RON | 7.135 RON |
| Datorii totale | 309.412 RON | 823.185 RON | 2.136.664 RON | 300.755 RON | 174.915 RON | 154.167 RON | 113.779 RON | 120.224 RON | 69.683 RON | 40.364 RON | 55.591 RON | 55.078 RON | 94.084 RON | 34.112 RON | 72.768 RON | 7.904 RON |
| Capitaluri proprii | 677.329 RON | 383.497 RON | 447.065 RON | 290.224 RON | 240.768 RON | 163.753 RON | 155.467 RON | 180.761 RON | -4.149 RON | 43.468 RON | -15.094 RON | 6.309 RON | 589 RON | 13.578 RON | 12.672 RON | 6.479 RON |
| Capital subscris varsat | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | — | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON |
| Nr. mediu salariati | 8 | 8 | 7 | 7 | 6 | 6 | 7 | 6 | 6 | 5 | 4 | 5 | 5 | 7 | 3 | 3 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
38 de contracte atribuite, in valoare de 510.369 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 508.778 lei.
Achizitii directe
37 de contracte
508.741 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
1.628 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 22:22).
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
PRIMA CONSTRUCT SRLCUI 14530430 | 18 | ofertant · l-a avut subcontractant | 18 | — | vezi ↗ |
GEOBEST CONSTRUCT SRLCUI 26766517 | 17 | ofertant · l-a avut subcontractant | 16 | — | vezi ↗ |
PENCRAFT SRLCUI 19173045 | 9 | ofertant · l-a avut subcontractant | 8 | — | vezi ↗ |
CNC ROMCENTER SRLCUI 37512867 | 2 | ofertant · l-a avut subcontractant | 2 | — | vezi ↗ |
RAICHMAN STUDIO S.R.L.CUI 38634005 | 4 | ofertant · l-a avut subcontractant | 2 | — | vezi ↗ |
ELECTRICALL SRLCUI 17186456 | 27 | co-subcontractant | 27 | — | vezi ↗ |
ROTHERM GRUP SRLCUI 13499191 | 16 | co-subcontractant | 14 | — | vezi ↗ |
ADE-NIC-VAL SRLCUI 16605904 | 11 | co-subcontractant | 9 | — | vezi ↗ |
SOLARIS DESIGN SRLCUI 16340653 | 11 | co-subcontractant | 9 | — | vezi ↗ |
H2O MAINTENANCE SRLCUI 36206975 | 7 | co-subcontractant | 5 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 48 de subcontractanti si terti sustinatori, deschideti pagina de firme partenere.
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.