Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 26.575.452 RON | 2.101.339 RON | 10.894.328 RON | 1.069.704 RON | 11.965.563 RON | 2.140.939 RON | 8 |
| 2024 | 27.431.258 RON | 2.314.539 RON | 10.277.590 RON | 1.191.128 RON | 13.377.223 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 4.290.761 RON |
| 8 |
| 2023 | 26.739.397 RON | 1.516.480 RON | 8.318.820 RON | 1.545.059 RON | 10.631.469 RON | 3.857.708 RON | 9 |
| 2022 | 23.861.323 RON | 1.920.142 RON | 8.974.048 RON | 1.120.860 RON | 10.194.416 RON | 2.341.228 RON | 9 |
| 2021 | 22.697.851 RON | 2.111.790 RON | 7.450.811 RON | 1.213.474 RON | 10.162.265 RON | 3.924.928 RON | 9 |
| 2020 | 16.068.637 RON | 965.835 RON | 8.246.841 RON | 1.211.092 RON | 10.110.775 RON | 3.075.026 RON | 9 |
| 2019 | 13.490.735 RON | 808.842 RON | 2.873.764 RON | 643.988 RON | 5.674.272 RON | 3.444.496 RON | 8 |
| 2018 | 14.702.345 RON | 1.267.589 RON | 4.384.774 RON | 805.432 RON | 7.269.479 RON | 3.690.137 RON | 9 |
| 2017 | 13.303.756 RON | 1.339.106 RON | 4.248.835 RON | 964.097 RON | 5.707.287 RON | 2.422.549 RON | 12 |
| 2016 | 13.052.789 RON | 1.056.143 RON | 6.631.863 RON | 1.216.380 RON | 6.479.926 RON | 1.064.443 RON | 13 |
| 2015 | 9.546.764 RON | 763.782 RON | 3.893.108 RON | 817.465 RON | 5.030.981 RON | 1.955.338 RON | 12 |
| 2014 | 8.200.620 RON | 987.347 RON | 3.213.576 RON | 790.690 RON | 3.614.442 RON | 1.191.556 RON | 10 |
| 2013 | 3.888.622 RON | 729.999 RON | 1.862.211 RON | 239.705 RON | 2.556.714 RON | 934.208 RON | 5 |
| 2012 | 1.370.787 RON | 107.125 RON | 736.405 RON | 195.448 RON | 737.166 RON | 196.209 RON | — |
| 2011 | 958.875 RON | 101.769 RON | 320.322 RON | 4.908 RON | 404.498 RON | 89.084 RON | 3 |
| 2010 | 236.834 RON | -12.985 RON | 241.579 RON | — | 228.894 RON | -12.685 RON | 3 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| Cifra de afaceri | 26.575.452 RON | 27.431.258 RON | 26.739.397 RON | 23.861.323 RON | 22.697.851 RON | 16.068.637 RON | 13.490.735 RON | 14.702.345 RON | 13.303.756 RON | 13.052.789 RON | 9.546.764 RON | 8.200.620 RON | 3.888.622 RON | 1.370.787 RON | 958.875 RON | 236.834 RON |
| Venituri totale | 26.645.153 RON | 28.031.045 RON | 26.964.184 RON | 23.962.437 RON | 23.097.894 RON | 16.082.384 RON | 13.963.104 RON | 14.729.906 RON | 13.337.149 RON | 13.099.850 RON | 9.560.438 RON | 8.222.159 RON | 3.892.149 RON | 1.371.596 RON | ||
| Cheltuieli totale | 24.167.444 RON | 25.283.064 RON | 25.160.650 RON | 21.706.401 RON | 20.622.064 RON | 14.946.494 RON | 13.016.773 RON | 13.231.094 RON | 11.771.104 RON | 11.876.263 RON | 8.651.174 RON | 7.046.746 RON | 3.023.103 RON | 1.244.066 RON | ||
| Profit brut | 2.477.709 RON | 2.747.981 RON | 1.803.534 RON | 2.256.036 RON | 2.475.830 RON | 1.135.890 RON | 946.331 RON | 1.498.812 RON | 1.566.045 RON | 1.223.587 RON | 909.264 RON | 1.175.413 RON | 869.046 RON | 127.530 RON | ||
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||
| Profit net | 2.101.339 RON | 2.314.539 RON | 1.516.480 RON | 1.920.142 RON | 2.111.790 RON | 965.835 RON | 808.842 RON | 1.267.589 RON | 1.339.106 RON | 1.056.143 RON | 763.782 RON | 987.347 RON | 729.999 RON | 107.125 RON | ||
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||
| Active fixe (imobilizate) | 1.069.704 RON | 1.191.128 RON | 1.545.059 RON | 1.120.860 RON | 1.213.474 RON | 1.211.092 RON | 643.988 RON | 805.432 RON | 964.097 RON | 1.216.380 RON | 817.465 RON | 790.690 RON | 239.705 RON | 195.448 RON | ||
| Active circulante | 11.965.563 RON | 13.377.223 RON | 10.631.469 RON | 10.194.416 RON | 10.162.265 RON | 10.110.775 RON | 5.674.272 RON | 7.269.479 RON | 5.707.287 RON | 6.479.926 RON | 5.030.981 RON | 3.614.442 RON | 2.556.714 RON | 737.166 RON | ||
| Stocuri | 1.500.813 RON | 1.020.183 RON | 1.297.841 RON | 1.704.997 RON | 1.424.646 RON | 812.577 RON | 591.762 RON | 558.686 RON | 699.684 RON | 403.648 RON | 218.739 RON | 93.954 RON | 262.430 RON | — | ||
| Creante | 7.997.713 RON | 9.046.206 RON | 7.083.312 RON | 5.802.893 RON | 7.082.377 RON | 8.662.981 RON | 4.474.450 RON | 6.153.017 RON | 3.973.623 RON | 4.221.962 RON | 4.294.490 RON | 3.194.925 RON | 2.230.618 RON | 664.385 RON | ||
| Casa si conturi la banci | 2.467.037 RON | 3.310.834 RON | 2.250.316 RON | 2.686.526 RON | 1.655.242 RON | 635.217 RON | 608.060 RON | 557.776 RON | 1.033.980 RON | 1.854.316 RON | 517.752 RON | 325.563 RON | 63.666 RON | 72.781 RON | ||
| Datorii totale | 10.894.328 RON | 10.277.590 RON | 8.318.820 RON | 8.974.048 RON | 7.450.811 RON | 8.246.841 RON | 2.873.764 RON | 4.384.774 RON | 4.248.835 RON | 6.631.863 RON | 3.893.108 RON | 3.213.576 RON | 1.862.211 RON | 736.405 RON | ||
| Capitaluri proprii | 2.140.939 RON | 4.290.761 RON | 3.857.708 RON | 2.341.228 RON | 3.924.928 RON | 3.075.026 RON | 3.444.496 RON | 3.690.137 RON | 2.422.549 RON | 1.064.443 RON | 1.955.338 RON | 1.191.556 RON | 934.208 RON | 196.209 RON | ||
| Capital subscris varsat | 33.000 RON | 33.000 RON | 33.000 RON | 33.000 RON | 33.000 RON | 27.300 RON | 27.300 RON | 27.300 RON | 27.300 RON | 8.300 RON | 8.300 RON | 8.300 RON | 8.300 RON | 300 RON | ||
| Nr. mediu salariati | 8 | 8 | 9 | 9 | 9 | 9 | 8 | 9 | 12 | 13 | 12 | 10 | 5 | — | 3 |
| 959.364 RON |
| 236.859 RON |
| 838.210 RON |
| 249.844 RON |
| 121.154 RON |
| — |
| 0 RON |
| 12.985 RON |
| 101.769 RON |
| — |
| 0 RON |
| 12.985 RON |
| 4.908 RON |
| — |
| 404.498 RON |
| 228.894 RON |
| 20.678 RON |
| — |
| 342.960 RON |
| 201.616 RON |
| 40.860 RON |
| 27.278 RON |
| 320.322 RON |
| 241.579 RON |
| 89.084 RON |
| -12.685 RON |
| 300 RON |
| 300 RON |
| 3 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
3 contracte atribuite, in valoare de 8.743 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
3 contracte
8.743 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Pentru a se lua cunoştinţă de înscrisurile depuse la dosar, amână judecarea cauzei la data de 12.11.2026.
Pentru îndeplinirea unor obligaţii, amână judecarea cauzei la data de 08.07.2026.
În temeiul art. 111 alin. 6 din Legea 85/2014 dispune înscrierea, în mod provizoriu, în tabelul definitiv a creanţei debitoarei Novares Automotive SRL, în cuantum de 121414,81 lei, până la soluţionarea definitivă a dosarului nr. 4245/105/2025/a2. Cu cale de atac odată cu fondul cauzei. Pronunţată azi, 25.06.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.
Amână pronunţarea cu privire la inscrierea provizorie creantei Novares la 25.06.2026. Pentru continuare procedură amână judecarea la 17.09.2026, ora 11.00
Pentru îndeplinirea unor obligaţii, amână judecarea cauzei la data de 17.09.2026.
Pentru îndeplinirea unor obligaţii, amână judecarea cauzei la data de 14.05.2026.
Admite, în parte, cererea administratorului judiciar provizoriu KPMG Restructuring SPRL. Majorează onorariul administratorului judiciar, stabilit în mod provizoriu prin încheierea pronunţată la data de 18.12.2025, în cuantum de 4000 lei, la un onorariu în cuantum de 10.000 lei/lună fără TVA. Cu drept de apel în 7 zile de la comunicare, prin publicarea în BPI. Cererea de apel va fi depusă la Tribunalul Prahova. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi 06.02.2026.
Admite cererea formulată de practicianul în insolvenţă KPMG RESTRUCTURING SPRL , în calitate de administrator judiciar al debitoarei TRICO RO SRL . Prelungeşte termenul pentru depunerea raportului prevăzut de art. 97 alin. 1 din Legea nr. 85/2014 cu 40 de zile, conform art. 97 alin. 1 teza a II-a. Cu cale de atac odată cu fondul. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei astăzi, 19.01.2026.
Admite cererea debitoarei S.C Trico RO SRL. În temeiul art. 71 din Legea privind procedurile de prevenire a insolven?ei si de insolven?ă, Dispune deschiderea procedurii generale a insolven?ei faţă de debitoarea S.C Trico RO SRL. În temeiul art. 73 din Legea privind procedurile de prevenire a insolven?ei şi de insolven?ă, Desemnează administrator judiciar provizoriu KPMG Restructuring SPRL, care va îndeplini atribuţiile prevăzute de art. 58 din lege, cu o remuneraţie provizorie de 4000 lei. În temeiul art. 99 din Legea privind procedurile de prevenire a insolven?ei şi de insolven?ă, Dispune notificarea deschiderii procedurii debitoarei, tuturor creditorilor indicaţi de aceasta şi Oficiului Registrului Comerţului în vederea efectuării menţiunii şi prin publicare în Buletinul Procedurilor de Insolven?ă şi într-un ziar de largă circulaţie. În temeiul disp. art. 71 alin. 2 din Legea nr. 85/2014 dispune ca administratorul judiciar să efectueze notificările prevăzute de disp. art. 100. Fixează următoarele termene: 1) 06.01.2026 termen pentru depunerea de către administratorul judiciar a primului raport, cel privind intrarea în procedura simplificată sau continuarea perioadei de observaţie prevăzut de art. 92 din Lg. 85/2014; 2) 24.01.2026 termen pentru depunerea de către administratorul judiciar a raportului privind cauzele şi împrejurările care au dus la apariţia insolven?ei cu menţionarea persoanelor cărora le-ar fi imputabilă, conform art. 97 alin. 1 din Lg. 85/2014; 3) 10 zile de la primirea notificării termen limită de depunere de către creditori a opoziţiilor şi termenul de soluţionare a opoziţiilor 10 zile după formularea acestora, conform art. 100 alin. 1 lit. a) din Legea 85/2014; 4) 31.01.2026 termen limită pentru înregistrarea cererilor de admitere a creanţelor asupra averii debitoarei, conform art. 100 alin. 1 lit. b) din Legea 85/2014; 5) 20.02.2026 termen limită pentru verificarea creanţelor, întocmirea, afişarea şi comunicarea tabelului preliminar al creanţelor, conform art. 100 alin. 1 lit. c) din Legea nr. 85/2014; 6) 17.03.2026 pentru definitivarea tabelului creanţelor, conform art. 100 alin. 1 lit. d) din Legea nr. 85/2014; 7) 25.02.2026 data şedinţei adunării creditorilor, ora şi locul urmând a fi stabilite de administratorul judiciar; adunarea va fi convocată şi prezidată de administratorul judiciar conform art. 100 alin. 1 lit. e) din Legea nr. 85/2014; Administratorul judiciar va dispune efectuarea notificărilor prev. de art. 99 din Legea nr. 85/2014 către toţi creditorii indicaţi de debitoare în lista depusă conform art. 67 alin. 1 lit. c) din Legea nr. 85/2014. Dispune deschiderea de către administratorul judiciar a unui cont bancar la o unitate bancară din care vor fi suportate cheltuielile aferente procedurii, conform art. 39 alin. 3 din Legea nr. 85/2014. Pune în vedere administratorului judiciar să comunice prezenta sentinţă tuturor instanţelor în a căror circumscripţie îşi are sediul debitoarea, precum şi băncilor la care aceasta are deschise conturi bancare, în vederea suspendării tuturor acţiunilor judiciare sau extrajudiciare pentru realizarea creanţelor împotriva debitoarei sau a bunurilor acesteia. Fixează termen la 16.04.2026, ora 11:00, şi pune în vedere administratorului judiciar să întocmească raport lunar cuprinzând descrierea modului în care şi-a îndeplinit atribuţiile, conform art. 59 din Legea nr. 85/2014. Cu apel în termen de 7 zile de la comunicare, apelul urmând a se depune la Tribunalul Prahova. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei, astăzi, 18.12.2025.
În temeiul art. 75 din Legea nr. 85/2014, constată suspendată judecata cauzei privind pe creditoarea S.C. Agev Automation S.R.L. ?i pe debitoarea Trico RO S.R.L., având ca obiect ordonanţă de plată. Cu drept de recurs pe toată durata suspendării, care se va depune la Judecătoria Ploie?ti. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 02.02.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 02.02.2026. În temeiul prevederilor art. 402 Cod procedură civilă raportate la cele ale art. 396 alin. (2) cod procedură civilă, pronunţarea se va face prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată astăzi, 27.01.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Amână pronunţarea la data de 27.01.2026, când pronunţarea hotărârii se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată în şedinţa publică din data de 20.01.2026.
Pentru lipsă de procedură, amână judecarea cauzei la data de 20.01.2026.
Pentru lipsă de procedură, amână judecarea cauzei la data de 09.12.2025.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.691 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.676 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,9%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 157 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 15:31).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.