| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | 33.276 RON | -18.125 RON | 331.092 RON | 2.823 RON | 101.559 RON | -226.710 RON | 1 |
| 2014 | 538.080 RON | -89.604 RON | 326.897 RON | 9.275 RON | 109.037 RON |
| Indicator | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 33.276 RON |
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
| -208.585 RON |
| 4 |
| 2013 | 680.448 RON | -74.793 RON | 245.968 RON | 13.307 RON | 113.680 RON | -118.981 RON | 11 |
| 2012 | 436.785 RON | -41.154 RON | 155.127 RON | 17.742 RON | 93.196 RON | -44.188 RON | 12 |
| 2011 | 0 RON | 0 RON | 6.183 RON | 346 RON | 2.803 RON | -3.034 RON | — |
| 2010 | 2.524 RON | -3.234 RON | 6.266 RON | 346 RON | 2.886 RON | -3.034 RON | 1 |
| 538.080 RON |
| 680.448 RON |
| 436.785 RON |
| 0 RON |
| 2.524 RON |
| Venituri totale | 33.276 RON | 538.080 RON | 680.627 RON | 436.785 RON | 0 RON | 2.524 RON |
| Cheltuieli totale | 51.401 RON | 627.684 RON | 755.420 RON | 477.939 RON | — | 5.391 RON |
| Pierdere bruta | 18.125 RON | 89.604 RON | 74.793 RON | 41.154 RON | 0 RON | 2.867 RON |
| Pierdere neta | 18.125 RON | 89.604 RON | 74.793 RON | 41.154 RON | 0 RON | 3.234 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 2.823 RON | 9.275 RON | 13.307 RON | 17.742 RON | 346 RON | 346 RON |
| Active circulante | 101.559 RON | 109.037 RON | 113.680 RON | 93.196 RON | 2.803 RON | 2.886 RON |
| Stocuri | 68.388 RON | 80.772 RON | 40.195 RON | 48.675 RON | 2.164 RON | 2.164 RON |
| Creante | 27.475 RON | 23.606 RON | 22.665 RON | 3.113 RON | 444 RON | 444 RON |
| Casa si conturi la banci | 5.696 RON | 4.659 RON | 50.820 RON | 41.408 RON | 195 RON | 278 RON |
| Datorii totale | 331.092 RON | 326.897 RON | 245.968 RON | 155.127 RON | 6.183 RON | 6.266 RON |
| Capitaluri proprii | -226.710 RON | -208.585 RON | -118.981 RON | -44.188 RON | -3.034 RON | -3.034 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | — | — | — | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 4 | 11 | 12 | — | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
sc. C.D, ap. 29
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| firmăadministrator |
| — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.