ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 235.182 RON | 2.582 RON | 32.935 RON | 4.983 RON | 91.083 RON | 63.131 RON | 1 |
| 2024 | 228.628 RON | 358 RON | 29.085 RON | 2.271 RON | 87.363 RON | 60.549 RON | 1 |
| 2023 | 207.675 RON | 7.106 RON | 24.826 RON | 298 RON | 84.719 RON | 60.191 RON | 1 |
| 2022 | 186.456 RON | 25.326 RON | 45.284 RON | 298 RON | 98.814 RON | 53.828 RON | 1 |
| 2021 | 135.754 RON | 14.477 RON | 29.173 RON | 298 RON | 89.482 RON | 60.607 RON | 1 |
| 2020 | 131.447 RON | 34.335 RON | 26.381 RON | 424 RON | 72.087 RON | 46.130 RON | 1 |
| 2019 | 93.297 RON | 5.513 RON | 40.847 RON | 1.008 RON | 51.634 RON | 11.795 RON | 1 |
| 2018 | 114.621 RON | 760 RON | 43.845 RON | 4.113 RON | 46.014 RON | 6.282 RON | 1 |
| 2017 | 89.794 RON | 5.867 RON | 32.757 RON | 7.218 RON | 31.061 RON | 5.522 RON | 1 |
| 2016 | 105.655 RON | 15.187 RON | 37.490 RON | 1.260 RON | 35.885 RON | -345 RON | 1 |
| 2015 | 81.785 RON | 11.516 RON | 46.543 RON | 1.260 RON | 29.751 RON | -15.532 RON | 1 |
| 2014 | 88.260 RON | 175 RON | 90.475 RON | 3.010 RON | 60.417 RON | -27.048 RON | 3 |
| 2013 | 135.360 RON | -25.465 RON | 110.089 RON | 3.010 RON | 79.855 RON | -27.224 RON | 3 |
| 2012 | 100.882 RON | -2.496 RON | 60.170 RON | 1.739 RON | 56.672 RON | -1.759 RON | 2 |
| 2011 | 150.484 RON | 1.622 RON | 59.231 RON | 2.923 RON | 57.044 RON | 736 RON | 2 |
| 2010 | 37.736 RON | -1.086 RON | 41.355 RON | 679 RON | 39.790 RON | -886 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 235.182 RON | 228.628 RON | 207.675 RON | 186.456 RON | 135.754 RON | 131.447 RON | 93.297 RON | 114.621 RON | 89.794 RON | 105.655 RON | 81.785 RON | 88.260 RON | 135.360 RON | 100.882 RON | 150.484 RON | 37.736 RON |
| Venituri totale | 235.207 RON | 228.647 RON | 207.713 RON | 186.643 RON | 135.759 RON | 131.451 RON | 93.299 RON | 125.566 RON | 134.797 RON | 117.463 RON | 132.685 RON | 118.960 RON | 135.360 RON | 100.883 RON | 154.634 RON | 37.736 RON |
| Cheltuieli totale | 230.321 RON | 226.002 RON | 198.840 RON | 159.490 RON | 120.087 RON | 95.884 RON | 86.853 RON | 123.550 RON | 127.582 RON | 99.927 RON | 117.190 RON | 115.217 RON | 158.245 RON | 103.379 RON | 152.910 RON | 38.822 RON |
| Profit brut | 4.886 RON | 2.645 RON | 8.873 RON | 27.153 RON | 15.672 RON | 35.567 RON | 6.446 RON | 2.016 RON | 7.215 RON | 17.536 RON | 15.495 RON | 3.743 RON | 0 RON | 0 RON | 1.724 RON | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 22.885 RON | 2.496 RON | 0 RON | 1.086 RON |
| Profit net | 2.582 RON | 358 RON | 7.106 RON | 25.326 RON | 14.477 RON | 34.335 RON | 5.513 RON | 760 RON | 5.867 RON | 15.187 RON | 11.516 RON | 175 RON | 0 RON | 0 RON | 1.622 RON | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 25.465 RON | 2.496 RON | 0 RON | 1.086 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 4.983 RON | 2.271 RON | 298 RON | 298 RON | 298 RON | 424 RON | 1.008 RON | 4.113 RON | 7.218 RON | 1.260 RON | 1.260 RON | 3.010 RON | 3.010 RON | 1.739 RON | 2.923 RON | 679 RON |
| Active circulante | 91.083 RON | 87.363 RON | 84.719 RON | 98.814 RON | 89.482 RON | 72.087 RON | 51.634 RON | 46.014 RON | 31.061 RON | 35.885 RON | 29.751 RON | 60.417 RON | 79.855 RON | 56.672 RON | 57.044 RON | 39.790 RON |
| Stocuri | 17.135 RON | 21.422 RON | 21.105 RON | 27.962 RON | 12.399 RON | 10.387 RON | 9.528 RON | 3.890 RON | 598 RON | 4.336 RON | 9.567 RON | 37.888 RON | 37.033 RON | 47.055 RON | 15.204 RON | 23.062 RON |
| Creante | 4.816 RON | 25.470 RON | 11.381 RON | 6.198 RON | 31.646 RON | 26.152 RON | 20.649 RON | 21.475 RON | 24.010 RON | 18.760 RON | 16.305 RON | 16.429 RON | 40.497 RON | 3.951 RON | 5.264 RON | 10.958 RON |
| Casa si conturi la banci | 69.132 RON | 40.471 RON | 52.233 RON | 64.654 RON | 45.437 RON | 35.548 RON | 21.457 RON | 20.649 RON | 6.453 RON | 12.789 RON | 3.879 RON | 6.100 RON | 2.325 RON | 5.666 RON | 36.576 RON | 5.770 RON |
| Datorii totale | 32.935 RON | 29.085 RON | 24.826 RON | 45.284 RON | 29.173 RON | 26.381 RON | 40.847 RON | 43.845 RON | 32.757 RON | 37.490 RON | 46.543 RON | 90.475 RON | 110.089 RON | 60.170 RON | 59.231 RON | 41.355 RON |
| Capitaluri proprii | 63.131 RON | 60.549 RON | 60.191 RON | 53.828 RON | 60.607 RON | 46.130 RON | 11.795 RON | 6.282 RON | 5.522 RON | -345 RON | -15.532 RON | -27.048 RON | -27.224 RON | -1.759 RON | 736 RON | -886 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
403 contracte atribuite, in valoare de 509.495 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 473.140 lei.
Achizitii directe
372 de contracte
472.768 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
31 de contracte
36.727 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 20:57).