ANTO-LUCA'S DESING SRL
- ANTO-LUCAS DESING S.R.L.documentat pana in 2020
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Telefon:
Informativ: numarul de telefon provine din datele publice ANAF. Un numar comun nu inseamna neaparat o legatura reala intre firme.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014 | 3.226 RON | -10.671 RON | 327.112 RON | — | 349.884 RON | -2.090 RON | 2 |
| 2013 | 711.571 RON | 39.328 RON | 329.110 RON | 6.578 RON | 412.766 RON | 8.582 RON | 8 |
| 2012 | 69.419 RON | -36.068 RON | 76.029 RON | 3.499 RON | 417.131 RON | -30.746 RON | 7 |
| 2011 | 96.507 RON | 2.008 RON | 69.249 RON | 283 RON | 74.288 RON | 5.322 RON | 5 |
| 2010 | 23.849 RON | 3.113 RON | 61.378 RON | 504 RON | 64.187 RON | 3.313 RON | 3 |
| Indicator | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 3.226 RON | 711.571 RON | 69.419 RON | 96.507 RON | 23.849 RON |
| Venituri totale | 8.226 RON | 712.713 RON | 69.419 RON | 96.507 RON | 23.849 RON |
| Cheltuieli totale | 18.897 RON | 672.626 RON | 105.487 RON | 94.124 RON | 20.143 RON |
| Profit brut | 0 RON | 40.087 RON | 0 RON | 2.383 RON | 3.706 RON |
| Pierdere bruta | 10.671 RON | 0 RON | 36.068 RON | 0 RON | — |
| Profit net | 0 RON | 39.328 RON | 0 RON | 2.008 RON | 3.113 RON |
| Pierdere neta | 10.671 RON | 0 RON | 36.068 RON | 0 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | — | 6.578 RON | 3.499 RON | 283 RON | 504 RON |
| Active circulante | 349.884 RON | 412.766 RON | 417.131 RON | 74.288 RON | 64.187 RON |
| Stocuri | 218.527 RON | 220.845 RON | 348.833 RON | 40.003 RON | 28.560 RON |
| Creante | 40.219 RON | 26.406 RON | 67.000 RON | 28.788 RON | 15.122 RON |
| Casa si conturi la banci | 91.138 RON | 165.515 RON | 1.298 RON | 5.497 RON | 20.505 RON |
| Datorii totale | 327.112 RON | 329.110 RON | 76.029 RON | 69.249 RON | 61.378 RON |
| Venituri in avans | 24.862 RON | 81.652 RON | 375.347 RON | — | — |
| Capitaluri proprii | -2.090 RON | 8.582 RON | -30.746 RON | 5.322 RON | 3.313 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 8 | 7 | 5 | 3 |